Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: OFTALPRO s.r.o., oční ordinace Jiný

Dnes, 13.7.2022 v 8:15 jsem byl poprvé na očním vyšetření u MUDr.Račanové v OFTALPRO. Po přestěhování do Brna jsem hledal očního lékaře. Oceňuji celou organizaci práce oční ordinace, vůbec jsem zbytečně nečekal a v krátké době absolvoval několik vyšetření. Vše probíhalo v příjemné atmosféře. Tuto oční ordinaci mohu jen doporučit. Věnují vám dostatečnou pozornost a vše srozumitelně vysvětlí. Velice děkuji.

W
Ověřeny pacient

Dnes jsem zažila něco, co jsem ještě za necelých 7 let života svého syna nezažila. Setkávám se s různými přístupy od vstřícného po naprosto odmítavý a neprofesionální. Záleží na vztahu zdravotníků k postiženým dětem. Po dnešním zážitku mám úsměv na tváři ještě teď. Sestřičky i paní doktorka jsou skvělé psycholožky, ještě nikdy nikdo nedal mému synovi tolik času a prostoru na zorientování. Díky tomu se povedlo alespoň jedno vyšetření (po 4 letech neúspěchů u jiných lékařů!!!), přestože mi už v čekárně znakoval "ne,ne,ne" a vypadalo to, že uteče pryč. Moc děkuji, vaše dnešní vyšetření nekomunikujícího dítěte na hraně středně těžkého a těžkého mentálního postižení bylo jedním slovem skvělé. Věřím, že společně najdeme způsob, jak časem synka přesvědčit k větší spolupráci.
P.S. V optice se mu brýlečky na očičkách moc líbily, tak snad se mu budou líbit dál a bude je nosit.
Jana D.

A
Ověřeny pacient

Z důvodu dlouhodobé nespokojenosti se svým očním lékařem jsem byla nucena změnit lékaře a jelikož bydlím blízko Mendlova náměstí, rozhodla jsem se zkusit paní MUDr. Danu Račanovou. A teď lituji jen toho, že jsem změnu neprovedla už mnohem dříve. Paní doktorka je velmi příjemná, její odborné znalosti jsou na vynikající úrovni a pracuje i nad rámec svých povinností. Přesně takhle si představuji proklientský přístup v akci. Děkuji a budu se těšit na příště! Aneta

B
Ověřeny pacient

PŘEJI PANÍ DOKTORCE RAČANOVÉ MNOHO PRACOVNÍCH ÚSPĚCHŮ V R.2014 ,HODNĚ ZDRAVÍ A HLAVNĚ JÍ DĚKUJI MOC ZA OP.ZÁKROK, KTERÝ MI PERFEKTNĚ PROVEDLA 2.1.2014.JE PO VŠECH STRÁNKÁCH VELMI DOBRÁ.DÍKY. Bobina Strnádelová....

P
Ověřeny pacient

Velmi příjemná lékařka, vstřícná, kvalifikovaná, byla jsem spokojená.

E
Ověřeny pacient

Dostala jsem doporučení od mé paní doktorky na chirurgický oční zákrok k Mudr.D.Račanové a i přes její ujištění je to šikovná lékařka jsem koukla na recenze na tomhle webu.I když převažují kladné hodnocení, přesto mě zarážely příspěvky typu:...paní doktorka si píše pochvalné recenze sama....nesoukromé prostředí...nepříjemná sestra.Nakonec jsem se odhodlala a věřila více nez příspěvkům své paní doktorce.A udělala jsem dobře.Operovala mě paní primářka MUDr.D.Račanová a při dalších kontrolách mě ošetřovala MUDr.V.Hrazdírová.Obě jsou to velmi příjemné dámy s milým přístupem k pacientovi s odborností na té nejvyšší úrovni.Svou práci odvedly skvěle, jsem moc spokojená.Taktéž i na sestřičku mohu pět jen chválu,milá vstřícná.Je pravda,že v sesterně panuje malinký chaos a že prostředí čekárny neodpovídá nejmodernější klinice,ale to snad není až tak podstatné.Ordinace je vybavena skvěle a dobrou práci tu odvádí jen odborníci.Takže ...nevěřte všemu co se zde píše a udělejte si svůj vlasní úsudek, tak jako já.Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji!!!

Ověřeny pacient

Odborné znalosti, profesionální přístup a příjemná komunikace - to vše na Vás čeká v případě náštěvy oční ordinace doktorky Račanové. Ordinaci navštěvuji několik let a jsem s jejími službami maximálně spokojen.

Ověřeny pacient

Se službami oční ordinace paní doktorky Račanové jsem více než spokojen. Kvalita a odbornost lékařů je tu na té nejvyšší úrovni, velmi příjemná je i komunikace s lékaři. Čekací doby jsou snesitelné a bezpochyby úměrné kvalitě nabízených služeb. Za sebe ordinaci vřele doporučuji.

Ověřeny pacient

Dříve jsem neměla v ordinaci pí Račanové problémy, když jsem šla na pravidelnou kontrolu jednou za rok, dalo se šíleně dlouhé čekání vydržet.
po poslední návštěvě ale uvažuju o převedení svojí karty jinam KVŮLI CHOVÁNÍ ZDEJŠÍ SESTRY.
tento měsíc jsem měla nepěkný zánět spojivek, když antibiotika (kapky a mast) nepomohla a stav se zhoršoval a oči strašně řezaly a pálily, poslal mě můj obvodní lékař na vyšetření k očnímu a vystavil mi žádnaku, kde uvedl, že se jedná o akutní zhoršení... doporučil mi oční kousek od něj, ale já se rozhodla jet přes celé Brno do ordinace pí Račanové, protože zde mám vedenou kartu a nebude překážkou mě vzít.
po 45 minutách dlouhého čekání na chodbě (na nástěnce velkým písmem napsáno "vyčkejte příchodu sestry") vyšla sestra nakapat do očí nějaké paní, která byla objednaná. tak jsem ji při návratu do ordinace zastavila a dala jí žádanku. první otázka byla jestli jsem objednaná, a když zjistila, že nejsem, řekla mi, ať si jdu tam, kde mám vedenou kartu. tak jsem jí na to řekla, že tam právě jsem, že mám kartu u nich. a sestra na to, ať si přijdu druhý den ráno, že to bude lepší, tak jsem jí na to odvětila, že ale jdu se zánětem... a ona jen zopakovala to stejné, přeložila mi žádanku, kterou si ani nepřečetla a poslala mě s ní pryč.
jak může vyhodit sestra někoho s očima v tak hrozném stavu a se žádankou, aniž by se zeptala v odrinaci jedné z doktorek, jestli mě vezmou (v ordinaci je šest doktorek). podotýkám také, že bylo pondělí kolem poledne a ordinační dobu měli ten den do šesti!!! nevěřím tomu, že by se nedalo zajistit vyšetření během toho dne...

S
Ověřeny pacient

MUDr. Račanová je sice příjemná, milá a šikovná paní doktorka, ale to prostředí a systém je naprosto neuvěřitelný o čekacích dobách nemluvě, i když na dobrého lékaře se počkat vyplatí, pokud se nejedná o akutní problémy. Nicméně, vyšetření sestřiček za chodu (po třech hodinách čekání, i přes objednávku na čas) u několika pacientů zároveň, bez jakéhokoliv soukromí, bez dezinfekce a s povalující se buničinou na otírání kapek/slz, jenž stihne současně otřít tváře pěti pacientů a ještě se válet po stole .... není nic příjemného a nikdy více. Naštěstí kvalitních lékařů je v Brně dostatek.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Vážená paní doktorko,
jsem k Vám objednaná na Blepharoplastiku. V letáčku uvádíte ARNICU MONTANU 9 CH před operací, WOBENZYM či jiné po operaci. V lékárně mně nabídli na pooperační péči ARNICU MONTANU 15 CH. Co Vy doporučujete? ARNICU MONTANU 15 CH nebo WOBENZYM?
Děkuji a zdravím Vás.
Jana P.

Dobrý den, Arniku není problém užívat i v ředění 15 CH, my tady máme k dispozici i 200 ředění. Jinak nechám na Vás, s pozdravem Dana Račanová

MUDr. Dana Račanová

Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat,zdali by jste mi udělala prohlídku očí,potřebuji nové brýle na čtení a na dálku,je mi 66 let a brýle mám už poměrně dlouho,potřeboval bych zkontrolovat nynější stav brýlý.
Jeli to na objednání,můžete mi nahlásit termín návštěvy.
Děkuji a na shledanou

Dobrý den, normálně se ke mě objednává po novém roce, připsala bych Vás na 20.9 v 7 hodin ráno, prosím vezměte si s sebou brýle a 800,- na OCT vyšetření zrakových nervů a sítnice, s pozdravem Dana Račanová

MUDr. Dana Račanová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti