Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

W

Dnes jsem zažila něco, co jsem ještě za necelých 7 let života svého syna nezažila. Setkávám se s různými přístupy od vstřícného po naprosto odmítavý a neprofesionální. Záleží na vztahu zdravotníků k postiženým dětem. Po dnešním zážitku mám úsměv na tváři ještě teď. Sestřičky i paní doktorka jsou skvělé psycholožky, ještě nikdy nikdo nedal mému synovi tolik času a prostoru na zorientování. Díky tomu se povedlo alespoň jedno vyšetření (po 4 letech neúspěchů u jiných lékařů!!!), přestože mi už v čekárně znakoval "ne,ne,ne" a vypadalo to, že uteče pryč. Moc děkuji, vaše dnešní vyšetření nekomunikujícího dítěte na hraně středně těžkého a těžkého mentálního postižení bylo jedním slovem skvělé. Věřím, že společně najdeme způsob, jak časem synka přesvědčit k větší spolupráci.
P.S. V optice se mu brýlečky na očičkách moc líbily, tak snad se mu budou líbit dál a bude je nosit.
Jana D.

Z důvodu dlouhodobé nespokojenosti se svým očním lékařem jsem byla nucena změnit lékaře a jelikož bydlím blízko Mendlova náměstí, rozhodla jsem se zkusit paní MUDr. Danu Račanovou. A teď lituji jen toho, že jsem změnu neprovedla už mnohem dříve. Paní doktorka je velmi příjemná, její odborné znalosti jsou na vynikající úrovni a pracuje i nad rámec svých povinností. Přesně takhle si představuji proklientský přístup v akci. Děkuji a budu se těšit na příště! Aneta

PŘEJI PANÍ DOKTORCE RAČANOVÉ MNOHO PRACOVNÍCH ÚSPĚCHŮ V R.2014 ,HODNĚ ZDRAVÍ A HLAVNĚ JÍ DĚKUJI MOC ZA OP.ZÁKROK, KTERÝ MI PERFEKTNĚ PROVEDLA 2.1.2014.JE PO VŠECH STRÁNKÁCH VELMI DOBRÁ.DÍKY. Bobina Strnádelová....

Velmi příjemná lékařka, vstřícná, kvalifikovaná, byla jsem spokojená.

Dostala jsem doporučení od mé paní doktorky na chirurgický oční zákrok k Mudr.D.Račanové a i přes její ujištění je to šikovná lékařka jsem koukla na recenze na tomhle webu.I když převažují kladné hodnocení, přesto mě zarážely příspěvky typu:...paní doktorka si píše pochvalné recenze sama....nesoukromé prostředí...nepříjemná sestra.Nakonec jsem se odhodlala a věřila více nez příspěvkům své paní doktorce.A udělala jsem dobře.Operovala mě paní primářka MUDr.D.Račanová a při dalších kontrolách mě ošetřovala MUDr.V.Hrazdírová.Obě jsou to velmi příjemné dámy s milým přístupem k pacientovi s odborností na té nejvyšší úrovni.Svou práci odvedly skvěle, jsem moc spokojená.Taktéž i na sestřičku mohu pět jen chválu,milá vstřícná.Je pravda,že v sesterně panuje malinký chaos a že prostředí čekárny neodpovídá nejmodernější klinice,ale to snad není až tak podstatné.Ordinace je vybavena skvěle a dobrou práci tu odvádí jen odborníci.Takže ...nevěřte všemu co se zde píše a udělejte si svůj vlasní úsudek, tak jako já.Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji!!!

Odborné znalosti, profesionální přístup a příjemná komunikace - to vše na Vás čeká v případě náštěvy oční ordinace doktorky Račanové. Ordinaci navštěvuji několik let a jsem s jejími službami maximálně spokojen.

Se službami oční ordinace paní doktorky Račanové jsem více než spokojen. Kvalita a odbornost lékařů je tu na té nejvyšší úrovni, velmi příjemná je i komunikace s lékaři. Čekací doby jsou snesitelné a bezpochyby úměrné kvalitě nabízených služeb. Za sebe ordinaci vřele doporučuji.

Dříve jsem neměla v ordinaci pí Račanové problémy, když jsem šla na pravidelnou kontrolu jednou za rok, dalo se šíleně dlouhé čekání vydržet.
po poslední návštěvě ale uvažuju o převedení svojí karty jinam KVŮLI CHOVÁNÍ ZDEJŠÍ SESTRY.
tento měsíc jsem měla nepěkný zánět spojivek, když antibiotika (kapky a mast) nepomohla a stav se zhoršoval a oči strašně řezaly a pálily, poslal mě můj obvodní lékař na vyšetření k očnímu a vystavil mi žádnaku, kde uvedl, že se jedná o akutní zhoršení... doporučil mi oční kousek od něj, ale já se rozhodla jet přes celé Brno do ordinace pí Račanové, protože zde mám vedenou kartu a nebude překážkou mě vzít.
po 45 minutách dlouhého čekání na chodbě (na nástěnce velkým písmem napsáno "vyčkejte příchodu sestry") vyšla sestra nakapat do očí nějaké paní, která byla objednaná. tak jsem ji při návratu do ordinace zastavila a dala jí žádanku. první otázka byla jestli jsem objednaná, a když zjistila, že nejsem, řekla mi, ať si jdu tam, kde mám vedenou kartu. tak jsem jí na to řekla, že tam právě jsem, že mám kartu u nich. a sestra na to, ať si přijdu druhý den ráno, že to bude lepší, tak jsem jí na to odvětila, že ale jdu se zánětem... a ona jen zopakovala to stejné, přeložila mi žádanku, kterou si ani nepřečetla a poslala mě s ní pryč.
jak může vyhodit sestra někoho s očima v tak hrozném stavu a se žádankou, aniž by se zeptala v odrinaci jedné z doktorek, jestli mě vezmou (v ordinaci je šest doktorek). podotýkám také, že bylo pondělí kolem poledne a ordinační dobu měli ten den do šesti!!! nevěřím tomu, že by se nedalo zajistit vyšetření během toho dne...

MUDr. Račanová je sice příjemná, milá a šikovná paní doktorka, ale to prostředí a systém je naprosto neuvěřitelný o čekacích dobách nemluvě, i když na dobrého lékaře se počkat vyplatí, pokud se nejedná o akutní problémy. Nicméně, vyšetření sestřiček za chodu (po třech hodinách čekání, i přes objednávku na čas) u několika pacientů zároveň, bez jakéhokoliv soukromí, bez dezinfekce a s povalující se buničinou na otírání kapek/slz, jenž stihne současně otřít tváře pěti pacientů a ještě se válet po stole .... není nic příjemného a nikdy více. Naštěstí kvalitních lékařů je v Brně dostatek.

Paní doktorka Opletolová je také super.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Vážená paní doktorko,
    jsem k Vám objednaná na Blepharoplastiku. V letáčku uvádíte ARNICU MONTANU 9 CH před operací, WOBENZYM či jiné po operaci. V lékárně mně nabídli na pooperační péči ARNICU MONTANU 15 CH. Co Vy doporučujete? ARNICU MONTANU 15 CH nebo WOBENZYM?
    Děkuji a zdravím Vás.
    Jana P.

Dobrý den, Arniku není problém užívat i v ředění 15 CH, my tady máme k dispozici i 200 ředění. Jinak nechám na Vás, s pozdravem Dana Račanová

MUDr. Dana Račanová

• Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat,zdali by jste mi udělala prohlídku očí,potřebuji nové brýle na čtení a na dálku,je mi 66 let a brýle mám už poměrně dlouho,potřeboval bych zkontrolovat nynější stav brýlý.
    Jeli to na objednání,můžete mi nahlásit termín návštěvy.
    Děkuji a na shledanou

Dobrý den, normálně se ke mě objednává po novém roce, připsala bych Vás na 20.9 v 7 hodin ráno, prosím vezměte si s sebou brýle a 800,- na OCT vyšetření zrakových nervů a sítnice, s pozdravem Dana Račanová

MUDr. Dana Račanová