Dana Olbrichová, praktický lékař Ostrava

MUDr. Dana Olbrichová

Uložit

Praktický lékař Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient

Jsem typ pacienta, který potřebuje lidštější a klidnější přístup. Co je to za lékaře (jakéhokoli), který vstup do ordinace uvítá slovy „Rychle, co potřebujete, mám plnou čekárnu?“ Co je to za lékaře, který kritizuje, namísto toho, aby trpělivě vyslechnul a vysvětlil? Všichni nemáme v hlavě všechno – netož to, kdy má člověk k paní doktorce přijít, aby jí to nevadilo a kdy to JÍ nejlépe vyhovuje. Nemohu za plnou čekárnu, nemohu za volna paní doktorky, nemohu za její mizernou náladu, kterou měla nechat za dveřmi domova. Pokud se někdo neumí odosobnit a nebýt zaujatý, patrně patří jinam, než do ambulancí, kam přicházejí lidé s problémy. Nehodnotím zde lékařskou erudovanost paní doktorky a nerozplývám se nad jejími úsměvy – ty člověka neléčí a nejsem na ně zvědavý. Hodnotím lidský přístup k pacientovi, chování, které je v mém případě tristní a evidentně zaujaté (netuším, proč). Plně souhlasím s Naděždou o pár příspěvků dříve. Paní dotorka je tady pro nás – a ne my pro ni. Opakuji - mé hodnocení "velmi slabý" se týká pouze chování.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Lekarka s uzasnym osobnim pristupem, uz jen to, kdyz prijdete do ordinace a spatrite pani doktorku plnou pozitivni energie, u ktere vite, ze vas vyleci, je lek sam o sobe. :) Doporucuji! Michaela P.


Nikdy mě neodmítla a vždy vyléčila to, co mě trápilo. Samá chvála. Čekání v čekárně stálo zato. Má bývalá doktorka mě pořád léčila antibiotikama a mi se " chřipka " pořád vracela.. Paní Olbrichová mě viděla, zeptala se na tři věci, za dva dny jsem zaklepal na UšNosKrč.. Za hodinku bylo hotovo a do dnes jsem chřipku neměl.. Nevím, kolik prášků bych ještě musel do sebe dostat, kdyby mi takhle nepomohla. Děkuju!!! Jirka D.


Pani doktorka ma velmi osobni a lidsky pristup, podlozeny zkusenostmi. Dokaze mnohem vice nez jen diagnostikovat a "napsat leky" - snazi se, aby pacienti hledali pricinu nemoci predevsim u sebe a zmenili svuj zivotni styl, ci navyky.


Ověřeny pacient

Paní doktorka mne neodmítla, i když jsem přišla s "hlouposti". Udělala veškerá vyšetření a jako jedinou ji napadlo, co by mne mohlo trápit a měla pravdu. Moc mi pomohla, osobně kontaktovala mého endokrinologa aby mne začal léčit, za to ji děkuji.


Potvrzuji, že paní doktorka je super!

Antonín Grulík


super


skvělá paní doktorka, mám jí moc ráda. Vždycky mi pomohla :))


Ověřeny pacient

K paní doktorce Olbrichové chodím spoustu let a vždy jsem byla spokojená.Je pečlivá,vstřícná,přístupná,skvělý diagnostik a terapeut.Umí poradit,podá potřebné informace.Děkuji,paní doktorko!!!Pavla Piskořová


Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná, pokaždé hned správně odhadla mou diagnózu a nasadila nejúčinější léky, umí dobře poradit, je milá a myslím, že když je někdy trochu tvrdá, tak to pacientům jen prospěje!!! Jsem z ní nadšená!Renáta


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti