Ord. praktického lékaře stomatologa
Husova 1648, Teplice

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Souhlasím plně s panem, který psal v únoru 2024. Žádné vysvětlení, žádná komunikace. Úkony bez znecitlivění. V ordinaci 10 minut a další návštěva za 3 měsíce, kde se vše opakovalo. Zuby nebyly správně ošetřeny a nakonec došlo k trhání. Již nikdy.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

K paní doktorce již nikdy. Žádná komunikace, vysvětlení. V ordinaci pouze 10minut. Úkony bez injekce, bolestivé . Preventivní prohlídky žádné.

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

Tohle je nejhorší zkušenost se zubařem kterou jsem kdy měl. Tak negativní pocity jaké jsem si odnášel z této ordinace jsem nikdy předtím nezažil. Míra nezájmu o pohodlí pacienta byla neuvěřitelná. I přes opakované vyjádření obav z bolesti byly zákroky zahájeny okamžitě, bez ohledu na anestezii (nástup znecitlivění). Lhostejnost personálu ve mně zanechala pocit zanedbání. Jejich odměřenost se nezměnila, ani když jsem jim po zákroku nabídl drobné projevy uznání. V důsledku toho jsem se rozhodl vyhledat zubní péči jinde, kde je prioritou profesionalita a empatie a svého rozhodnutí nelituji! Ps: Rozhodně tuto ordinaci nedoporučuji.

paní bezbolestna:-)nejlepší zubařka

Velmi dobra stomatolozka. Prijemna a ochotna. Dojizdim k ni z Prahy.

Velice dobrá a profesionální zubařka. Má i velice dobrý přístup k dětským pacientům. I moje děti zvládnou zákroky bez zbytečných scén. Mohu jen vřele doporučit. Ani dlouhé čekání v čekárně vás nečeká. Sestřička také velice ochotná a milá.

Mohu jen doporučit.Absolutně profesionální přístup k pacientovi ,v mém případě naprosto oceňuji lidskost,rychlost a pohodu při její práci .

Lidská, výborná... netřeba komentáře

Nejlepší stomatolog, kterého jsem poznal. I přes strach, který ze zubaře mám, tak sem chodím i na preventivní prohlídky. Což je u mne úspěch :-))

Vžd hledá potřebné řešení.