Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: INNERA, s.r.o Jiný

Na to, abyste se k pani doktorce jen dovolal to chce dovolenou, protoze to je nemozne. Kdyz se tam tedy vydate zjistite,ze oteviraci doma je pouze papir na dverich - chodi si tam jak chce a odjizdi jak chce.

Paní doktorka je bohužel nervózní osoba, kterou zřejmě tato práce vůbec nebaví a o tom, že by brala svoji profesi jako poslání nemůže být řeč ani omylem.
Přichází i o hodinu později, než mají začínat ordinační hodiny a to bez jediného slova omluvy.
Nechci si vůbec představovat, že by člověk měl řešit nějaný vážný zdravotní problém, kdy se potřebuje s lékařem poradit o variantách léčby a mít pocit empatie.
Navíc vždy několikahodinová doba čekání, protože skutečné ordinační hodiny jsou příliš krátké vzhledem k počtu pacientů.
Zřejmě je to "ideální" obchodní model, mít velké množství registrovaných pacientů, díky tomu velkou kapitaci od pojišťovny díky tomu platby v řádu desetitisíců.
A pojišťovně je to plně jedno.

MUDr Dana Horešovská, Votice nad Benu lékárnou… hruza, doba čekání…tak na 3 hodiny a vic… kdyz se chcete objednat tak nikdo nezveda telefon… doktorka nepříjemná a arogantní tak moc, ze jsem se tam malem rozbrecela

Nejhorší doktorka, co jsem kdy zažila… Nepříjemná, neochotná, bez respektu…. Proste hruza!!!

Umístění: INNERA, s.r.o Jiný

Byl jsem na pohotovosti. Důkladně mě vyšetřila a stanovila mi léčbu která zabrala. Na komunikaci velmi příjemná. Sestřička suprovà.

Čekárna ve Voticích, kde je Mudr. Horešovská obvodní lékařkou, je naprosto nevyhovující. Doba čekání běžně 3 hodiny a více. S objednáním jsou problémy, když je Vám akutně zle, nemáte obtěžovat a jet rovnou do Benešova. Při mé poslední návštěvě, arogantní chování. Nejspíš nemá čas číst zprávy, cpe člověku léky, které bral už před deseti lety, i když má ve zprávách z Prahy úplně jinou medikaci. Jediná pozitivní věc - Alespoň sestřička byla příjemná.

Umístění: INNERA, s.r.o Jiný

Potěšil mne profesionální přístup paní doktorky, okamžitá reakce na mé dlouhodobé zdravotní problémy (okamžitá potřebná odborná vyšetření atd.). Po intervenci u paní doktorky mi byl do druhého dne telefonicky oznámen termín operace !!! Na oznámení tohoto termínu jsem čekal téměř 2 měsíce !!! Zatím absolutní spokojenost.

K paní doktorce nechodím, byla jen v zástupu a už nikdy více! Přišla jsem s bolestmi hlavy, a mírními bolestmi žaludku.. Nevěřícně se na mě dívala, zeptala se na drogy a alkohol, odvětila jsem, že samozřejmně nic neberu a jsem abstinent. Koukla se na sestru se slovy, ať mi na odběrech na krev zaškrtne všechny kolonky(vč.jaterních). Budiž. Předepsala mi léky, ktere jsem měla brát 3krát denně. Ve středu večer mě po bolestech a křečích v části obličeje, kdy jsem nemohla mluvit, pomalu ani dýchat odvezl manžel na pohotovost.. vsechny testy dopadly v pořádku až po přečtení příbalového létaku jsem si večer přečetla, že tento lék se má brát ideálně pouze jeden(mě předepsala tři denně) a ideálně jen jeden den, ve vážných případech se léčba může prodloužit. O nežádoucích účincích které jsem ten večer měla ani nemluvím. Takže za mě NE!

Fungování čekárny(náměstí ve Voticích).
Ordinační doba: po 7-13h, ut 7-11h 11-13 objednaní, st 7-11h 11-13h objednaní, ct 12-18, pa 7-11h 11-13 objednaní.
Ve stredu cekam od 10:30 v radě..asi 4 tý. Sestřička zamkne ordinaci.
Pricházi další lidé a dobývají se. Někoho pustí. Padne 11 řada ubyla o lidi ale ty co jsou od 11 objednaní chodí před 11h a jsou branní přednostně. Kartičku má sestra,ale na řadu se nebere ohled.
Prijde asi 6 objednaných a jdou opět.Tudíž je už 12:20 a jsem stále poslední a bez komunikace sestry.
Nejpřijde mi tento způsob fér. Ne každý potřebuje tolik času a způsob řazení lidí jsem zažik za svůj život jen zde.
Tak příjemné posezení..a brzkou nápravu.