Revoluční 13, Teplice
Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Jsme s paní doktorkou i sestřičkou maximálně spokojeni. Chodíme s dvěma dětmi. Cením si strašně přístupu a vysvětlení.. Nemohli jsme děti svěřit nikomu lepšímu!

Dr. Horáková i sestřička mají skvělý přístup, příjemné vystupování. Nikdy nic nezanedbala, krátká čekací doba. Celková spokojenost.

mohu jen doporucit moc dobra doktorka .velmi dobry pristup .chodila jsem tam jako mala holka a ted chodi tam i muj syn a naprosta spokojenost

Pro mě a mou rodinu je to jednoznačná jednička <3

Paní doktorku mohu jen doporuči!!! Vždy ochotná,usměvavá a sestřička je taky super.

Paní doktorka i sestřička jsou úúúúžasné. Alena Jelínková

vždy usměvavé a ochotné obě :)

Jednoduše MAIMÁLNÍ SPOKOJENOST

to ANNA - homeopatika opravdu nejsou na vše a výborný je právě to, že u paní doktorky mám vždy možnost volby, jaký typ léčby zvolit, co každá obnáší.

Na nší paní doktorku nedáme se synem dopustit - u nás má přezdívku "bonbónová" a návštěvy u ní jsou vždy v absolutní pohodě, ať se jedná o jakékoliv vyšetření. Přešli jsme do této ordinace, když byli synovi 2 roky a dodnes jsem vděčná, že nás tehdy paní doktorka zařadila mezi svoje pacienty. Absolutně jí důvěřuji a všem DOPORUČUJI.

Paní doktorka je skvělá,usměvavá,vstřícná.Děti jí mají rádi!!!Je to profesionál na svém místě,vždy vybere tu nejúčinější a nejšetrnější léčbu,vše vysvětlí a poradí.Jsem s paní doktorkou a sestřičkou velmi spokojena,všem moc doporučuji!!!!