MG Medical Center POPSKÁ
Popská 222/11, Opava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: MG Medical Center POPSKÁ Jiný

Nedoporučuji!!!Špatné vyhodnocení mého zdravotního problému. Neochota,arogance.Musela jsem se obrátit na jiného specialistu. Přišla jsem s problémem bělavých prstů a špatném prokrvení konečků prstů. Paní doktorka mi arogantně řekla ,že mi teda udělá vyšetření ale ,že co se divím , že s mou menší váhou nemám čekat zázraky. Po vyšetření mi bylo sděleno , že je vše v pořádku.Pomohl mi až jiný doktor , který můj problém začal řešit a přišel na to že trpím Raynaudovým syndromem , který je celkem vážným onemocněním .

Subjektivně velmi neochotná lékařka, nedoporučuji. Standardní pravidelné prohlídky probíhaly v pořádku, avšak při vzniku zdravotních komplikací nastala okamžitá změna přístupu k pacientovi, bagatelizace problému, odmítnutí vyšetření a odkázání na praktického lékaře. Po konfrontaci mění názor a zkresluje původní informace. Smutné.

Rozhodně nedoporučuji! V mém případě zanedbala péči. Několikkrát mi tvrila, že neexistuje řešení mého problému. Přitom mi problém později pomohl vyřešit jiný lékař. Odmítala mi napsat potřebné léky. Zdůvodňovala to stížnostmi pojišťovny, prý je pacientům často předepisuje. Když jsem jednou zapomněl přijít na kontrolu, vyloučila mě z evidence a vzkázala mi ať už nikdy nechodím. Během 5 let, co jsem ji navštěvoval, vyměnila sestru nejméně 3x. Což už něco vypovídá o tom, jak paní doktorka vychází s lidmi. Obloukem se jí vyhnout.