MUDr.

Dalibor Zeman

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Ortoped

56 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Od roku 2004 se na naší klinice specializujeme na neinvazivní léčbu pohybového aparátu, zejména na léčbu artrozy vlastní krví metodou německého patentu Orthokine. Jsme zakladateli terapie… Více

Adresy

Hodnocení pacientů

• L
    Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: Lecba patnich ostruh

Pan doktor je profesional a odbornik, velice pozitivni pristup k pacientum, vybaveni ordinace je opravdu na spickove urovni. 3 mesice jsem dochazela na lecbu patnich ostruh razovou vlnou a injekcemi kyseliny hyaluronove, tuto metodu mohu vrele doporucit a timto panu doktorovi dekuji.

• Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: Problemy s kolenem

Po dvou operacích kolene ( které byli neúspěšné) jsem se na doporučení rozhodl navštívit tuto kliniku. Přístup i jednání pana doktora Zemana bylo úžasné, vše o rázové vlně mi bylo vysvětleno do detailu. Proto jsem se rozhodl tento zákrok podstoupit. Po absolvování celé procedury která byla ukončena cca před 2mesici, jsem bez bolestí a bez potíží které stim byli spojeny. Tímto bych chtěl moc poděkovat a mohu tuto kliniku jen doporučit. Vím jistě, že pokud bych ještě musel něco podobného řešit,tak už jen zde.

• Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: tenisovy loket

Nerad to pisu, ale bohuzel lecba na teto klinice byla ztratou casu a penez. 5 procedur razove vlny + 2 injekce kyseliny hyaluronove celkem za 10 000 Kc vubec nezabraly, i kdyz pan doktor mi rikal, ze ulehceni prijde jiz po 3. procedure (diagnoza tenisovy loket), bohuzel se to nestalo. Ani po mesici po lecbe. Penize mi urcite nevratili. Bohuzel doporucit nemuzu.

• M
    Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: Kolena

Doporucuji. Hlavne pokud jste jeste mladsi (do 50ti) tak urcite Orthokin! Ok bylo to dost penez, ale jen to ma smysl - zlepseni o 100% Vlny jsou ok, ale na hodne dlouho a nepomuze to na dlouho. Ted muzu zas plne sportovat jako pred bolesti.

• Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: achilovka a natažené podkolenní šlachy

Bolesti přetížených šlach mi bránily při sportu. Po rázových vlnách vše zhojeno. Takže doporučuji. Ale chce to trpělivost při léčbě.

• C
    Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: ostruha, chronický zánět achilovy šlachy

Panu doktorovi patří můj velký dík. Před zhruba 2-3 lety jsem u něho absolvovala léčbu rázovou vlnou , následně fokusovanou rázovou vlnou a aplikace kyseliny hyaluronové. Měla jsem velké problémy při chůzi , kulhala jsem. A na můj milovaný les jsem mohla zapomenout. Dnes courám několik hodin v lese bez bolesti, ani ve městě už nekulhám. Pata se ozývá jen při změně počasí. Zpočátku jsem tomu nevěřila, ale byla jsem už zoufalá, tak jsem to riskla. Určitě nelituji vynaložené peníze ( jen je mi smutno , že to neplatí stát, proč si platíme zdravotní pojištění?). Pane doktore, veliké díky. Mohu jen doporučit

• M
    Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: Zánět v koleni

K panu doktorovi jsem se objednala na základě referencí na tomto webu. Objednací lhůty krátké, což mi perfektně vyhovovalo. Lékaře jsem vyhledala po půl roce bolestí (přetížení v silovém tréninku), kdy už jsem nemohla cvičit a odpoledne v práci už jsem vyloženě protrpěla. Léky proti bolesti jsem nechtěla, a proto jsem vyhledala lékaře, který když nemusí, tak Vám je nenapíše. Před panem doktorem velká poklona, protože léky na bolest jsou v dnešní době odpověď na všechno, bez ohledu na to, co to s tělem udělá. Během půl roku jsem prošla léčbou rázovou vlnou, aplikacemi kyseliny hyaluronové a léčbou vlastní plazmou, bez léků na bolest. I když léčba trvala dlouho a občas už jsem měla chmury, že to koleno už nikdy nebude v pořádku, opak byl pravdou. V dnešní době zvládám 20 km denně bez žádné či minimální bolesti, což se oproti začátku léčby absolutně nedá porovnat. Jediná nevýhoda je, že léčba je drahá a nevztahuje se na ní příspěvek pojišťovny (v tomhle mají pojišťovny ještě velké mezery). Nicméně zdraví má člověk jenom jedno a za mě absolutní spokojenost s poskytnutou péčí. Přeji panu doktorovi i jeho skvělé ženě do dalších let mnoho úspěchů a štěstí. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vás ;-)

Ing. Marie Volšická

• F

Trpěl jsem bolestmi dolních končetin. Po aplikaci metody Orthokin a po šesti aplikacích touto metodou a po 6 jednorázových vlnách se můj zdravotní stav podstatně zlepšil. Pana doktora bych doporučil.

• Jan Baťha

Před více než třemi lety se objevila bolest v koleni, která se začala stupňovat.Ortopedem mi byla diagnostikována pokročilá artróza. Po léčení, které spočívalo v opakujícím se vytahování výpotku z kloubu, aplikací obstřiků, užíváním různých prášků proti bolesti, artroskopii, která se absolutně minula účinkem, bylo koleno stále ve stavu, který mi v podstatě neumožnil chodit, natož pracovat. Bylo mi proto navrženo řešení - a to výměna kloubu. Toto jsem vzhledem k mému věku zamítl a hledal jsem dále, kdo by mi mohl pomoci. Když jsem se dozvěděl o MUDr. Zemanovi a jeho neinvazivních léčebných metodách a vynikajících referencích pacientů, neváhal jsem. Dnes po léčení Mudr. Zemanem je stav mého kolene nesrovnatelně lepší, než byl. Děkuji pane doktore a v Novém roce i těch dalších Vám přeji vše nejlepší a hodně spokojených pacientů, jako jsem já.

• Jarmila Hradecká (18.9.2016)
    Panu doktorovi Zemanovi moc děkuji za vyléčení kalcifikace (zvápenatiny), která se mi vytvořila v ramenním kloubu. Tento můj problém by se dal řešit pouze operací (spojenou s dlouhou rehabilitací a dost nejistým konečným výsledkem, protože se jedná o chirurgický zásah do funkčnosti kloubu). Druhou možností je neinvazivní terapie rázovou vlnou. Neváhala jsem podstoupit léčbu rázovou vlnou. Úlevu od úporné bolesti, která se stále stupňovala a už někdy nebyla k vydržení, jsem pocítila již po první aplikaci rázové vlny. Po 6 aplikcích rázové vlny a 4 injekcích kyseliny hyaluronové se mi zvápenatina sama vstřebala a úplně zmizela. Tento výsledný efekt se dostavil již za 3 měsíce. Nyní opět mohu hýbat rukou a nic mě nebolí, protože zvápenatina se díky této terapii úplně vstřebala. Rok jsem pobývala ve Švýcarsku, měla jsem možnost poznat zdravotnictví také v této zemi. Díky této osobní zkušenosti potvrzuji, že pan doktor Zeman je skutečně jedním z největších odborníků v oblasti ortopedie a chirurgie. Pokud by mě příště potkaly obdobné problémy, znovu se ráda svěřím do jeho péče.
    S vděčností Bc. Jarmila Hradecká (zdravotní sestra a sociální pracovník)

Zkušenosti a dovednosti

• Od roku 2004 se na naší klinice specializujeme na neinvazivní léčbu pohybového aparátu, zejména na léčbu artrozy vlastní krví metodou německého patentu Orthokine. Jsme zakladateli terapie rázovou vlnou v ČR, která s vysokou úspěšností řeší tenisové lokty, patní ostruhy, bolesti ramen, zad, ostatních kloubů a šlach. Rovněž se zabýváme ambulantní chirurgií za použití nejnovějších metod a materiálů.

• chirurgie
  • ortopedie