MUDr.

Dalibor Zeman

verifiedCreated with Sketch.

59 názorů +přidat

Přidejte názor Požádejte o spuštení online kalendáře

Od roku 2004 se na naší klinice specializujeme na neinvazivní léčbu pohybového aparátu, zejména na léčbu artrozy vlastní krví metodou německého patentu Orthokine. Jsme zakladateli terapie… Více

Adresy

• OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

Haškova 487
    251 01 Říčany, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Kreditní karta

Služby

Rázová vlna
    Založení sádry
    Léčba artrózy
    Šití - lepení otevřených ran tkáňovým lepidlem dermabond
    Drobné ambulatní chirurgické výkony
    Aplikace kloubní výživy ze spermatu lososů přímo do kloubů

Hodnocení pacientů

• Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: Natrzeny lytkovy sval

Vyborna pece a rychle uzdraveni - vrele doporucuji razovou vlnu vsem s podobnym zranenim ci jakymkoli svalovym zranenim - na dovolene jsem si natrhl na tenise lytkovy sval, mel jsem obrovsky otok, modrinu pres cele lytko a berle pres tyden - Mudr Zeman mi velmi pomohl zrychlit hojeni, aplikoval razovou vlnu i kyselinu hyaluronovou a behem tydne jsem videl ohromny pokrok - mockrat diky! Celkova pece vcetne leku, doplnku, rad i starostlive lidske pece naprosto prvotridni.

• L
    Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: art

Pan doktor je velký profesionál s lidským přístupem. Na věc se dívá komplexně a je naprosto zřejmé, že jeho hlavním zájmem je pomoct pacientovi, nikoli se ho co nejdříve zbavit, jak je to běžné u jiných. Podle mého názoru je u lékaře klíčová důvěra, kterou k panu doktorovi mám od první návštěvy. Nehledě na to, že jeho léčba funguje :)

• B
    Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: ruce - bolest drobných kloubů

Po předchozí léčbě, která nebyla příliš úspěšná, jsem hledala pracoviště, kde by byla naděje na zlepšení a zbavení bolesti drobných kloubů rukou.
    MUDr. Dalibor Zeman mi navrhl terapii Orthokine + rázové vlny a již po první injekci jsem cítila úlevu a po ukončení této fáze léčby můžu říct, že stav rukou je velmi dobrý a bolesti nemám. Pan doktor, nejenže je odborník, ale je empatický a pozitivní člověk a jsem moc ráda, že jsem jej poznala, že jsem a budu v jeho dobrých rukách i nadále.
    Pokud někoho trápí klouby, neváhejte a objednejte se ke konzultaci na Osteo klouby klinik v Říčanech u Prahy.
    Věřím, že i vám MUDr. Dalibor Zeman pomůže.

• L
    Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: Lecba patnich ostruh

Pan doktor je profesional a odbornik, velice pozitivni pristup k pacientum, vybaveni ordinace je opravdu na spickove urovni. 3 mesice jsem dochazela na lecbu patnich ostruh razovou vlnou a injekcemi kyseliny hyaluronove, tuto metodu mohu vrele doporucit a timto panu doktorovi dekuji.

• Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: Problemy s kolenem

Po dvou operacích kolene ( které byli neúspěšné) jsem se na doporučení rozhodl navštívit tuto kliniku. Přístup i jednání pana doktora Zemana bylo úžasné, vše o rázové vlně mi bylo vysvětleno do detailu. Proto jsem se rozhodl tento zákrok podstoupit. Po absolvování celé procedury která byla ukončena cca před 2mesici, jsem bez bolestí a bez potíží které stim byli spojeny. Tímto bych chtěl moc poděkovat a mohu tuto kliniku jen doporučit. Vím jistě, že pokud bych ještě musel něco podobného řešit,tak už jen zde.

• Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: tenisovy loket

Nerad to pisu, ale bohuzel lecba na teto klinice byla ztratou casu a penez. 5 procedur razove vlny + 2 injekce kyseliny hyaluronove celkem za 10 000 Kc vubec nezabraly, i kdyz pan doktor mi rikal, ze ulehceni prijde jiz po 3. procedure (diagnoza tenisovy loket), bohuzel se to nestalo. Ani po mesici po lecbe. Penize mi urcite nevratili. Bohuzel doporucit nemuzu.

• M
    Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: Kolena

Doporucuji. Hlavne pokud jste jeste mladsi (do 50ti) tak urcite Orthokin! Ok bylo to dost penez, ale jen to ma smysl - zlepseni o 100% Vlny jsou ok, ale na hodne dlouho a nepomuze to na dlouho. Ted muzu zas plne sportovat jako pred bolesti.

• Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: achilovka a natažené podkolenní šlachy

Bolesti přetížených šlach mi bránily při sportu. Po rázových vlnách vše zhojeno. Takže doporučuji. Ale chce to trpělivost při léčbě.

• C
    Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: ostruha, chronický zánět achilovy šlachy

Panu doktorovi patří můj velký dík. Před zhruba 2-3 lety jsem u něho absolvovala léčbu rázovou vlnou , následně fokusovanou rázovou vlnou a aplikace kyseliny hyaluronové. Měla jsem velké problémy při chůzi , kulhala jsem. A na můj milovaný les jsem mohla zapomenout. Dnes courám několik hodin v lese bez bolesti, ani ve městě už nekulhám. Pata se ozývá jen při změně počasí. Zpočátku jsem tomu nevěřila, ale byla jsem už zoufalá, tak jsem to riskla. Určitě nelituji vynaložené peníze ( jen je mi smutno , že to neplatí stát, proč si platíme zdravotní pojištění?). Pane doktore, veliké díky. Mohu jen doporučit

• M
    Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulanceSlužby: Zánět v koleni

K panu doktorovi jsem se objednala na základě referencí na tomto webu. Objednací lhůty krátké, což mi perfektně vyhovovalo. Lékaře jsem vyhledala po půl roce bolestí (přetížení v silovém tréninku), kdy už jsem nemohla cvičit a odpoledne v práci už jsem vyloženě protrpěla. Léky proti bolesti jsem nechtěla, a proto jsem vyhledala lékaře, který když nemusí, tak Vám je nenapíše. Před panem doktorem velká poklona, protože léky na bolest jsou v dnešní době odpověď na všechno, bez ohledu na to, co to s tělem udělá. Během půl roku jsem prošla léčbou rázovou vlnou, aplikacemi kyseliny hyaluronové a léčbou vlastní plazmou, bez léků na bolest. I když léčba trvala dlouho a občas už jsem měla chmury, že to koleno už nikdy nebude v pořádku, opak byl pravdou. V dnešní době zvládám 20 km denně bez žádné či minimální bolesti, což se oproti začátku léčby absolutně nedá porovnat. Jediná nevýhoda je, že léčba je drahá a nevztahuje se na ní příspěvek pojišťovny (v tomhle mají pojišťovny ještě velké mezery). Nicméně zdraví má člověk jenom jedno a za mě absolutní spokojenost s poskytnutou péčí. Přeji panu doktorovi i jeho skvělé ženě do dalších let mnoho úspěchů a štěstí. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě Vás ;-)

Ing. Marie Volšická

Zkušenosti a dovednosti

• Od roku 2004 se na naší klinice specializujeme na neinvazivní léčbu pohybového aparátu, zejména na léčbu artrozy vlastní krví metodou německého patentu Orthokine. Jsme zakladateli terapie rázovou vlnou v ČR, která s vysokou úspěšností řeší tenisové lokty, patní ostruhy, bolesti ramen, zad, ostatních kloubů a šlach. Rovněž se zabýváme ambulantní chirurgií za použití nejnovějších metod a materiálů.

• chirurgie
  • ortopedie