Hotovost, Kreditní karta

Aplikace kloubní výživy ze spermatu lososů přímo do kloubů

Drobné ambulatní chirurgické výkony

Kyselina hyaluronová +5 Více

Léčba artrózy

Rázová vlna

Vyšetření rtg

Od roku 2004 se na naší klinice specializujeme na neinvazivní léčbu pohybového aparátu, zejména na léčbu artrozy vlastní krví metodou německého patent...

• Tenisový loket
  • Golfový loket
  • Poškození vazů

• chirurgie
  • ortopedie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Jiný

Úžasný přístup. Dlouho jsem nepotkal tak příjemného lékaře. Velice příjemné prostředí jak v ordinaci tak čekárně. Dohodnutý čas dodržen doslova na minutu což jsem ještě nezažil.Doporučuji každému

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance léčba artrózy

Dobrý den, pana doktora jsem si vyhledala na netu, po konzultaci a vyšetřeni jsem podstoupila léčbu v únoru, a to 6 krát rázová vlna na obě kolena a dvě injekce .
Po pul roce cítím se skvěle nic mě neomezuje a neboli ne užívám žádné analgetika. Pan doktor je skvělý, všechno mi podrobně vysvětlil a jsem mu moc vděčna.
Doporučuji.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance rázová vlna

Pana MUDr. Zemana určitě doporučuji všem, moje zkušenosti jsou výborné. Nejdříve jsem se u něj léčila po operaci kolena a pak s přetrženou Achillovou šlachou. Pan doktor byl vždy vstřícný, vše mi vysvětlil a navrhl další možní postupy. Vyšetření proběhlo ve stanoveném čase. Takže ještě jednou děkuji za vysoce profesní i lidský přístup.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance rázová vlna

Pan Doktor Zeman mi pomohl s dlouho se táhnoucím problémem s tenisovým loktem. Na klinice má kompletní diagnostiku včetně RTG. Skrze produkty a léčby švýcarských firem má vysokou úspěšnost léčby. Sám jsem si to vyzkoušel. Během dvou měsíců mi metodou sportvis a radiálních a focusovaných rázových vln vyléčil chronický, roky trvající tenisový loket od přetěžování ruky prací na počítači. Pravda, léčba mě vyšla na 20 tisíc (určitě jsou levnější kliniky) ale za mě to stálo za to. Klinika funguje časově velmi flexibilně a výsledky pocítíte rychle. Chce to ale trpělivost, protahovat, pomalu cvičit a opakovaně chodit na léčbu. Měl jsem chuť to vzdát a pak asi měsíc na to byla ruka najednou v kondici, začal jsem dělat kliky, shyby.... Pana doktora bych chtěl doporučit hlavně po té lidské stránce. Líbí se mi jeho přístup. Prošel největšíma nemocnicema a založil si vlastní praxi postavenou na evidence based medicíně, která je sice příplatková, ale funkční. Všem doporučuju zajít s jakýmkoliv problémem. Ke komu jinými jít, než k průkopníkovi léčby rázovými vlnami? Fyziokliniky sice taky užívaj rázový vlny, STORZ vybavení už taky má víc klinik, pan doktor je ale zkušený průkopník téhle metody a proto bych doporučil právě jeho kliniku. Kouba

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Tenisový loket

Rázová vlna na "tenisový loket" + přístup pana doktora Zemana = uzdravení. Profesionální péče, příjemné prostředí, sympatická Martina a doporučení, které opravdu pomůžou. Doporučuji !!!

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Natrzeny lytkovy sval

Vyborna pece a rychle uzdraveni - vrele doporucuji razovou vlnu vsem s podobnym zranenim ci jakymkoli svalovym zranenim - na dovolene jsem si natrhl na tenise lytkovy sval, mel jsem obrovsky otok, modrinu pres cele lytko a berle pres tyden - Mudr Zeman mi velmi pomohl zrychlit hojeni, aplikoval razovou vlnu i kyselinu hyaluronovou a behem tydne jsem videl ohromny pokrok - mockrat diky! Celkova pece vcetne leku, doplnku, rad i starostlive lidske pece naprosto prvotridni.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance art

Pan doktor je velký profesionál s lidským přístupem. Na věc se dívá komplexně a je naprosto zřejmé, že jeho hlavním zájmem je pomoct pacientovi, nikoli se ho co nejdříve zbavit, jak je to běžné u jiných. Podle mého názoru je u lékaře klíčová důvěra, kterou k panu doktorovi mám od první návštěvy. Nehledě na to, že jeho léčba funguje :)

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance ruce - bolest drobných kloubů

Po předchozí léčbě, která nebyla příliš úspěšná, jsem hledala pracoviště, kde by byla naděje na zlepšení a zbavení bolesti drobných kloubů rukou.
MUDr. Dalibor Zeman mi navrhl terapii Orthokine + rázové vlny a již po první injekci jsem cítila úlevu a po ukončení této fáze léčby můžu říct, že stav rukou je velmi dobrý a bolesti nemám. Pan doktor, nejenže je odborník, ale je empatický a pozitivní člověk a jsem moc ráda, že jsem jej poznala, že jsem a budu v jeho dobrých rukách i nadále.
Pokud někoho trápí klouby, neváhejte a objednejte se ke konzultaci na Osteo klouby klinik v Říčanech u Prahy.
Věřím, že i vám MUDr. Dalibor Zeman pomůže.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Lecba patnich ostruh

Pan doktor je profesional a odbornik, velice pozitivni pristup k pacientum, vybaveni ordinace je opravdu na spickove urovni. 3 mesice jsem dochazela na lecbu patnich ostruh razovou vlnou a injekcemi kyseliny hyaluronove, tuto metodu mohu vrele doporucit a timto panu doktorovi dekuji.

Umístění: OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance Problemy s kolenem

Po dvou operacích kolene ( které byli neúspěšné) jsem se na doporučení rozhodl navštívit tuto kliniku. Přístup i jednání pana doktora Zemana bylo úžasné, vše o rázové vlně mi bylo vysvětleno do detailu. Proto jsem se rozhodl tento zákrok podstoupit. Po absolvování celé procedury která byla ukončena cca před 2mesici, jsem bez bolestí a bez potíží které stim byli spojeny. Tímto bych chtěl moc poděkovat a mohu tuto kliniku jen doporučit. Vím jistě, že pokud bych ještě musel něco podobného řešit,tak už jen zde.

• Tenisový loket
  • Golfový loket