Frýdecká 439, Praha - Letňany, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Ordinace rehabilitační a fyzikální medicíny, manuální medicíny, rehabilitační procedury Jiný

Užasný lékář a člověk, pomohl mi s vertigem hodně…

Nejlepší fyzioterapeut, vyhlášeny diagnostik, v Ústí všem moc chybí, nadstandardní přístup k pacientům, odbornost, praxe, vždy ochota pomoci, skvělé vysvětlení, 100% doporučuji. Nenajdete lepšího odborníka...všem mým známým i rodině vždy ochotně a skvěle pomohl. Díky němu mohu fungovat. Mám velké problémy se zády a pan doktor je tu pro mě vždy SOS a okamžitě pomůže.

Skvělý doktor. Vstřícný, milý, vše podrobně sepíše, vyptá se a doporučí nejlepší možnou léčbu. Doktor, kterému záleží na pacientech.

Velmi profesionalní přístup. Vždy mne pozorně vyslechl a snažil se maximálně pomoct.
Byl jsem u nej jednou s velkým výhřezem meziobratlové ploténky páteře a podruhé s natrženými křížovými vazy v levem kolenu. Oba nálezy byly teměř k operaci, ale díky panu doktorovi a jeho rehabilitaci jsem všechno úspěšně rozcvičil.

Umístění: Ordinace rehabilitační a fyzikální medicíny, manuální medicíny, rehabilitační procedury bolesti zad po úrazu páteře

Musím říct, že jsem se ještě nesetkal s tak hrubým a neprofesionálním chováním. Nejen, že mi tento lékař nijak nepomohl, ještě arogantně sdělil, ať si jdu hledat jiného doktora. Toto podotýkám řekl jako reakci na to že jsem po něm chtěl dlouhodobé řešení svým problémů s páteří. V tuto chvíli jdu řešit stížnost přes lékařskou komoru. Za sebe rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Ordinace rehabilitační a fyzikální medicíny, manuální medicíny, rehabilitační procedury Brneni ruky

Dlouho jsem nezazila tak mileho, hodneho, vstricneho doktora. Vse podrobne vysvetli, chce cloveku opravdu pomoci. Kez by bylo takovych doktoru (doktorek) vice. Pan doktor je 1!!!

- skvělý doktor a celý personál, velice ochotní a milí
- perfektní systém objednání, přesní jako hodinky
- takhle by mělo vypadat zdravotnictví

Pan doktor mě důkladně vyšetřil, vše vysvětli, byl ochotný, nevadil mu ani můj prcek, který běhal po ordinaci. Naprostá spokojenost.
Trochu nevýhoda je delší objednací doba.

Pana doktora jsem byla nucena navštívit 2x, vždy akutně, kdy jsem se díky zádům nemohla hnout. Je velice příjemný, nemá potřebu zlehčovat váš stav a věnuje se vám maximálně a samozřejmě pomůže. Nemáte pocit, že otravujete a okrádáte ho o čas. Vstřícný a kladný vztah k dětem, které jsem musela vzít, bohužel, s sebou. Nebyl ze situace rozmrzelý, naopak. Nemám potřebu psát hodnocení, toto je mé první - děkuji pane doktore, jste JEDNIČKA.

Pan Dr,Hrůza mě postavil na nohy,když mě ve zbídačeném stavu propustili z nemocnice v r.2002,nyní jsem jej opět našla díky internetu a pokusím se k němu objednat,věřím mu na 100%,mohu s čistým svědomím doporučit Olga Románková