Praktický lékař pro dospělé
Ruská 101, Ostrava

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

U paní doktorky jsem byla v sobotu dopoledne s vysokými teplotami a šíleným kašlem.Když jsme vešli s manželem do ordinace, neodpověděla na pozdrav ani mi ani jemu a jen k počítači řekla "kdo je nemocný".Kdyby mi nebylo tak zle, seberu se a jdu na jinou pohotovost.Během těch 5 minut řekla dohromady 1 větu.....Katastrofální přístup lékaře.Řeknu vám jen jedno paní "doktorko".Já soudím lidi podle prvního dojmu a lékaře si začnu vždy považovat jeho přístupem k pacientovi.Ale k vám jsem neměla ani důvěru ani respekt.I když sedíte zrovna na pohotovosti, uvědomte si , že tam chodí lidi, co je jim hodně zle a vy jste v tu chvíli pro něj ta co mu určitě uleví a pomůže mu.Receptem jste mi sice pomohla,ale doteď se nemůžu zbavit dojmu, že jsem vás obtěžovala.

neuvěřitelný přístup, přišla s chlebem v ruce, neodpověděla na pozdrav, chvíli něco mručela sama pro sebe, pak se snažila asi 5 min přihlásit na pc ( nakonec to musela udělat sestra )...zeptala se mě jaký lék mi má napsat...to vše za pouhých 90,- Kč...no uznejte, co by jste za ty prachy chtěli, dr. House? :-)

Velmi dobrý přístup paní Doktorky. Byl jsem spokojen. Příště pokud bych měl problém opět příjdu.

Velmi dobrý přístup. Když mám nějaký zdravotní problém vždy pomůže.

Velmi dobrý přístup.Vždy se mi plně věnuje.Dokonce je schopna nabídnout i alternativu léku,kde je menší doplatek.

Hrůza a děs. S paní "doktorkou" jsem měla tu čest se setkat na pohotovosti se zánětem močového měchýře, na které mi nezabraly antibiotika. Dostala jsem ze startu vyčiněno, co dělám na pohotovosti (neděle ráno!!!) a že mám jít za urologem a dát moč na kultivaci. Když jsem se zeptala, jestli to jde udělat dnes, tak řekla, že ne, že teď tam samozřejmě nikdo není
Antibiotika jsem si musela předepsat SAMA, po jejím dotazu: "No a co vám mám jako napsat?"
Mám zdravotnické vzdělání s praxí, tak jsem si teda něco předepsala, ale nepřipadá mi to normální. S bolestmi a horečkou byla schopná mě nechat jít domů a čekat 24 hodin na svého obvodního lékaře.
Jen pro srovnání - kdysi na pohotovosti ve Zlíně mi byla na místě vyšetřena aspoň chemicky moč a pak doktor mě sám od sebe vyšetřil kvůli ledvinám. O což jsem si tady musela říct. Chápu, že každá pohotovost takto vybavená není, ale nevím proč bych jako pacient za to měla nést následky.

Ale abych nebyla zcela nekritická:
Sestřička byla hrozně milá a hodná a opravdu ji lituji, že musí pracovat s takovým "odborníkem".

Jana Bořucká

za svého otce mohu jen poděkovat-paní doktorka se chovala vždy férově a i když dojíždíme téměř z opavy,tak nám to nevadí-má alespoň přehled.Je vstřícná a ochotná zajistit veškerou další péči u jiných odborných lékařů.Pokud se někomu zdá nepříjemná-kdo by po noční nebyl a navíc,když vás čeká další plná čekárna,tak to taky není žádný med a vyhovět každému je celkem nemožné.Paní byla nejspíš v nesprávnou dobu na nesprávném místě-taky jste určitě neměla zrovna nej náladu a paní dr.není jasnovidec.

Přidávám i já svůj názor. Přestože jsem z 500Km vzdáleného města, byla jsem nucena navštívit pohotovost, kde zrovna sloužila paní doktorka. Byla již připravená nejspíš k odchodu, jelikož bylo 5.40h a hned jak mě viděla, tak byla velmi nepříjemná, proč jdu k lékaři nyní a že si mám zajít ke svému obvodnímu. No to ale paní doktorka totiž vůbec netušila, že ke svému lékaři to mám tak daleko...Takže obrázek si člověk udělá ihned :( Alena

doporučuji všem nemocným - při vstupu do ordinace okamžitě pacient je zdráv jelikož paní doktorka ještě nebyla zdravější než pacient!!!!!!!

Paní doktorka má dlouhodobé zkušenosti. Oceňuji kupříkladu, že zbytečně nepředepíše léky, pokud nejsou opravdu nutné, jako například antibiotika, které někteří lékaři předepisují ostošest. Chodím k paní doktorce už přez dvacet let a neměnil bych.