Praktický lékař stomatolog
Zd. Vavříka 19, Ostrava

U paní doktorky štverakové jsem byla 25.12. 2016 opakovaně 4x za noc. Rozvrtala mi 4 zuby, při manipulaci s nástroji mi několikrát ublížila. Nekomunikoval, vypadalo to, že ji otravuji. Ráno když mě viděla p. Doktorka na pohotovosti v Havířově, ptala jsem mě, kdo mi to udělal. Madam štverakova je hrozná, raději příště pojedu do Karviné.

mám s p.dr zkušenost tedy jen z pohotovosti a přístup strašný. nepozdravila.prosila jsem o injekci l na kterou se tvářila že ji snad chci za její peníze . poté mi ji píchla do líce z vnitřní strany . která mi samozřejmě byla na nic a zřejmě i malá dávka protože jsem citila úplně vše jako by mi ji nedala.nekomunikovala.a jen pro hodila naštvaně že tam dnes lozi někdo co půl hodiny a neměli čas se sestrou ještě oko zasloužit. na dotaz tedy co mi našla ani neodpověděla a odešla. musela jsem si to přečíst že zprávy. hrůza. v životě bych takového zubaře už nevyhledala

Měla jsem doposud jen špatné zkušenosti se zubaři, ale na pana doktora Kavana nedám dopustit. Milý, ochotný, vše vysvětlí. Práce mu sice trvá déle, ale zase mám pocit, že je vše perfektní a hlavně NIC MĚ NIKDY NEBOLÍ, takže jsem se v jeho ordinaci zbavila veškerého strachu. Co se poplatků týče, pan doktor s vámi probere zákrok i jeho případnou cenu a domluvíme se s vámi, např. jakou plombu si přejete. Sestřička je rovněž příjemná. Přicházím i odcházím s úsměvem.

Pan doktor Kavan je vynikající- velmi empatický, trpělivý, šikovný, vše vysvětlí předem. Sestřička je taky v pohodě, mohla by být aktivnější směrem k pacientům, ale jinak o.k. Pro lidi, kterým vadí doba zákroku - kvalita práce se hodnotí výsledkem, ne časem. Doktorů, kteří práci odflakují je dost - tak můžete chodit k nim... Ceny jsou také v pohodě:)

Pan doktor má o proti jiným lékařům vyšší ceny, svoji práci odvádí kvalitně, ale zdlouhavě. Na rozdíl od jiných lékařů a to vzhledem k mým zkušenostem, má lidský přístup, věci neodkládá na později. Sestřička je mladá, milý, v pohodě. Jediné nevýhody jsou ceny a opravdu dlouhé zákroky - př. Jednu plombu mi dělal hodinu!

Škoda paní doktorky Štverákové, byla skvělá. Ovšem Mudr. Ondřej Kavan je příšerný! Spravuje jeden zub hodinu a to je opravdu neúnosné! Přecházím jinde, opravdu nemám slov.

Touto cestou bych chtěla pozdravovat paní doktorku Štverákovou a poděkovat jí za letitý kvalitní a pečlivý přístup. Také jí přeji mnoho uspěchů a brzské uzdravení. Ordinaci převzal Mudr.Kavan,velice příjemný a milý lékař,takže zástup má paní doktorka kvalitní. Škoda,že se z ordinace vytratila její sestřička,která byla milá,vtipná,rychlá a ochotná.Ivana

Paní doktorka už tam není. Místo ní je Ondřej Kavan.Ale toho jsem zde nenašla,tak píšu zde.

Pan doktor je velice pečlivý,milý a povídá si s vámi(takže pokud máte strach,hned je to lepší)

Paní doktorka je skvělá ,chodíme k ní celá rodina,ale protože je nemocná přejeme ji hodně sil k brzkému uzdravení.Pan doktor Vichr Ondřej,který ji zastupuje je velice šikovný,přestože je mladý má velice pěkný přístup k dětem. Děkujeme.

Chtěl bych touto cestou ocenit přístup zastupujícího lékaře Mudr. Vichra za paní doktorku Štverákovou,která je pravděpodobně dlouhodobě nemocná-přeji brzské uzdravení! Mladý pan doktor je velice šikovný a pečlivý spolu s manželkou jsme velice spokojeni. Ing.B.