Sam. ord. PL pro dospělé
Lidická 930, Vlašim

!

Nic horsiho jsem v zivote nezazila. Jelioz v cekarne bylo uplne ticho tak bylo z ordinace slyset kazde slovo s "pacientem" jediny ocem s skymkoliv bavi je otom kde jsou jake slevy, kolik kde stoji pleny, vino, maslo a podobne. Kdyby umiral pacient tak otom nevi, protoze sestricka na klepani opravdu nereaguje a vychazi z ordinace jednou za dve hodiny. Po tri hodinovem cekani jsem to vzdal a radeji odesel k pani mudr.petre polivkove.

Nejlepší lékařka,velké zkušenosti,odborný přístup,je vždy milá a ochotná,není absolutně co vytknout.

Vybikající a hlavně klidná a pohodová lékařka

Špičková lékařka, velmi ochotná a milá

Je to lékařka na správném místě.Je velmi důsledná,ochotna a dokáže člověka podpořit a ne jenom to taky pohladit po duši,kéž by bylo více takových lékařů!!!!!!!!

Nejlepší lékařska jakou jsem si mohla vybrat, po mých zkušenostech s jiným lékářem mi doslova zachránila život. Děkuji!

Svědomitá,milá,se zájmem o pacienta a stále plná energie.

Nejlepší doktorka na světě. Lepší snad ani nenajdete. Je milá,vstřícná,usměvavá a k lidem přívětivá. Je to člověk na svém místě a doktorka jak má být.

Nevím kde bere energii, ale v péči o nás ji nikdy nechybí,stále s úsměvem
a lidským pochopením díky

Stále usměvavá,milá a ochotná, pečlivá,díky za celou rodinu