Praktický lékař pro dospělé

úterý 12:00 – 17:00
středa 7:00 – 12:30
čtvrtek 7:00 – 12:30
pátek 7:00 – 12:30

Paní doktorka přistupuje k pacientům velmi profesionálně. Je příjemná, starostlivá a vždy optimisticky naladěná. Skoro mě až mrzí, že nebývám nemocný častěji.

X

Velmi dobra, vzdy dobre naladena, starostliva. Ano ma delsi cekaci dobu, ale o to vice se pak pacientum venuje. Zatim me jeste v nicem nezklamala. Vzdy dobre vylecila ci poslala za spravnymi specialisty.

Velmi dobrá lékařka,když si není něčím jistá,okamžitě pošle pacienta na jiná vyšetření.

Velmi trpělivá lékařka s neobyčejně lidským přístupem ke strarším pacientům. Její vstřícnost vůči pacientům vzácně koresponduje s medicínskými znalostmi.

Paní doktorka,je moc hodná a milá.Empatie pro ni není prázdné slovo.Čekací doba je sice dlouhá,hlavně když se člověk cítí zle,ale to je daň za ochotu a toho že paní doktorka je tak svědomitá a ochotná a že nikoho neodbyde.Sestřička je sice ráznější,ale taky milá,kdyby byla totiž taky tak moc hodná,asi by čekací doby byly ještě delší,takže díky za tu ráznost:-)

Paní doktorka je milá, příjemná a je vzorem pro nás tím, jak svěže a mladistvě vypadá a taky optimisticky působí.
Návštěva u ní mne vždy povzbudí a potěší.

Takoví by měli být všichni soukromí lékaři. Paní doktorku pacienti neobtěžují, ale zajímají. Empatie není vlastní všem lidem, ale naše paní doktorka by ji mohla rozdávat. Děkuji

Milá, ochotná, vstřícná a empatická lékařka.

Velmi ochotná,starostilvá, milá lékařka s lidským přístupem ke svým pacientům.

velmi hodná a svědomitá.