Privátní gynekologická ordinace
Křenová 67, Brno

Velmi dobrá a pečlivá lékařka. Mohu jen doporučit.

K pani doktorce chodim jiz par let a nemohu si jeji peci a komunikaci vynachvalit, je to profesionalka na svem miste, vzdy mi poradi a navsteva u gynekologa proto u me neni traumaticka, tak jako tomu byvalo v minulosti, kdy moje byvala gynekolozka byla neochotna, nezajimala se o nove trendy a jeji nazory a pristup k pacientum byl vice nez zvlastni, az jsem se nekdy divila, jak byla schopna vystudovat medicinu. Jsem stastna, ze jsem mela moznost k pani doktorce Popovicove zacit chodit a doufam, ze tomu jeste par let bude. Za mou osobu spokojenost nejvyssi.

Dobrý den, já chodím k paní doktorce 11 let a jsem s ní velmi spokojená, díky ni se již gynekologických prohlídek nebojíma naučila mne chodit pravidelně na kontrolu a byla jsem díky paní doktorce včas operována a ted se cítím fajn, takže jsem ráda, že je moje doktorka.

Je to již více let, ale paní doktorka o cystách na vaječníku tvrdila, že mám zánět vaječníku a předepsala antibiotika, dále nepoznala zánět prsu,že jsem skončila s abcesem, který má již chronické opakování. Musela jsem si najít jiného gynekologa.

K paní doktorce chodím už 10 let a myslím, že je to velice dobrá a pečlivá lékařka, vše vysvětlí a hledá optimální řešení vašeho problému. Vyšetření mě nikdy nebolelo. Doporučuji. SKVRNOU na její práci je jen současná nepříjemná neochotná sestra. Předchozí sestřičky byly v pohodě.

Já mám s nynější sestřičkou naopak samé dobré zkušenosti - v mých očích ochotná, příjemná, během čekání na vyšetření v sesterně se mnou vždy mile vykládá, když jsem měla akutní problém, domluvila to s paní doktorkou, abych mohla přijít hned, výsledky po telefonu mi vždy okamžitě s ochotně vyhledala. Takže pravý opak. Vše je zkrátka o lidech, nikdo si neporozumí se všemi.

K paní doktorce chodím už cca 9 let a jeví se jako velmi pečlivá, je příjemná a vyšetření u ní nikdy nebolí a není nijak nepříjemné - podotýkám, že z tohoto typu lékaře a vyšetření mám vždy velký strach a pokud by nebyly nutné prventivní prohlídky, nevyskytly se občas potíže, vůbec bych k tomuto typu lékaře nechodila.
Cose týče lékařky Popovičové,mohu jen hodnotit kladně, ovšem co se týče sestry, kterou mám paní doktorka nyní, tak to je tedy něco příšerného. Pokud se potřebuji objednat,není nikdy zvláště příjemná, velmi těžsko se s ní dá dohodnout vyhovující termín nánvštěvy, pokud mám potíže a potřebuji situaci řešit okamžitou návštěvou, nechápe a podsouvá mi termíny se 14 denní čekací dobou s tím, že to prostě jinak nejde a musím si počkat. Pokud potřebuji s paní doktorkou alespon konzultaci po telefonu, není ochotná přepojit telefon a trvá na objednání. Když jsem si volala na výsledky vyšetření, nebyla vůbec ochotná se podívat do mojí karty a sdělit mi zda je vše v pořádku či nikoliv,řekla mi,že výsledky pravděpodobně ještě nepřišly ať zavolám za 14 dní. Čekací doba na výsledky se mi zdála už hodně dlouhá, takže jsem stále trvala na tom, aby se podívala do karty abych měla jistotu, že je vše v pořádku, po delším přemlouvání si kartu tedy vytáhla a sdělila mi,že testy jsou negativní.Mám za to, že by se měla podívat automaticky pokud je o to požádaná. Při návštěvě je nepříjemná,neochotná. Nebudí to dobrý dojem, všechny sestry, které u paní doktorky byly dřív,byly fajn, tato je příšerná a přesvědčila jsme se o tom již víckrát a nerozumím tomu, proč tam takovou ženskou vůbec paní doktorka zaměstnává.

Cca tříletá péče paní doktorky mi připadala standardní až do momentu, kdy mi začala ve 33 letech intenzivně doporučovat očkování proti papilomaviru s odkazem na drobné nálezy na mém čípku (účinnost očkování v tomto věku je však velmi nízká). Poté, co z její čekárny zmizela velká reklamní obrazovka s videi propagujícími očkování, jsem najednou nález na čípku měla v pořádku. ?! Dále mi oznámila podezření na těhotenství vzhledem ke zvýšené hladině těhot. hormonu v krvi, těhotenství se nakonec neprokázalo. Když jsem po dalších 3 měsících opravdu otěhotněla a zeptala jsem se jí znovu na tehdejší podezření, popřela, že by tenkrát moje výsledky napovídaly o těhotenství – i přesto, že mě v té době sestřička strašila tím, že možná vzhledem k nestandardně zvýšeným hodnotám hormonu jde o mimoděložní těhotenství. Při první návštěvě těhotenské poradny mi paní doktorka provedla mírně bolestivé vyšetření a na mé upozornění, že vyšetření bolí, řekla, že porod bude také bolet. Pak mi předala několik rad typu: nejíst na Vánoce v žádném případě kapra s bramb. salátem (aby mě neodvezli se žlučníkovým záchvatem do nemocnice), citrusové plody před požitím omývat mýdlovou vodou a raději nesouložit s partnerem – zpočátku těhotenství raději ne nebo jen velmi opatrně a v pokročilém těhotenství už raději také ne... Moje těhotenství definovala jako vysoce rizikové (neměla jsem však jiné komplikace než jedno drobné špinění v termínu první vynechané menstruace) a poté, co jsem po 10 dnech požádala o ukončení prac. neschopnosti, mi vynadala do nevděčných nezodpovědných matek. První trimestr tak pro mě byl plný stresu, nervozity a obav. Po těchto zkušenostech jsem od paní doktorky přešla do jiné ordinace, kde si péči ani ohleduplnost lékaře a sester nemůžu vynachválit. Zbytek těhotenství jsem tak prožila v pohodě a bez komplikací a každým dnem očekávám narození miminka.

K paní doktorce chodím už delší dobu, a chodí sem i moje maminka. Jsem s paní doktorkou velmi spokojená! Je velmi pečlivá, vždy při sebemenších potížích mě důkladně vyšetří. Vyšetření u ní vůbec nebolí! Nevím které paní tady psaly o rukavicích a bolesti při vyšetřeních, ale zřejmě mají nějaký problém samotné. A měly by se nad sebou zamyslet, jestli náhodou problém nebude spíše na jejich straně... Paní doktorka je výborná!

Dobrý den, k paní doktorce chodím velice pravidelně, a i přesto mi bylo sděleno, že budu muset jít na konizaci děložního čípku. Že jsem přišla za 5 minnut 12. Jak je možné, že na tuto věc, že něco není v pořádku nepřišla již dříve. Vždyť toto onemocnění není otázkou pár měsíců. Pak se mi nabízí otázka, jak pečlivě se dělají vyšetření. Saša