Rehabilitační centrum Vinohrady
Vinohradská 176, Praha

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitační centrum Vinohrady patní ostruha - rehabilitace

Vděčím paní doktorce za to, že se mi už několik let nevrátila patní ostruha. Chodila jsem k ní na rehabilitace, ale problém se vracel střídavě na obou nohách. Poradila mi, že mám chodit, cvičit, protahovat, masírovat, aby se šlachy dobře prokrvily a zánět se přestal tvořit. Začala jsem tedy vše dodržovat, začala jsem chodit na jógu pro začátečníky a opravdu to málo stačilo, aby paty přestaly bolet. Jsem již několik let bez příznaků. Také si s vámi promluví, skutečně vás poslouchá a díky tomu vám poradí, co by pro vás bylo vhodné. Krom toho je paní doktorka dobrá organizátorka pacientů, takže zbytečně nečekáte. Maximální spokojenost. Sovová

Velice příjemná, hodnotím velmi dobře

Po osmi návštěvách jsem si odnesl tyto poznatky. Paní doktorka je velice všímavá a dokáže podle maličkostí vnímat stav pacienta, organizace práce je výborná, vždy jsem byl přijat v 7:30 tak jak bylo domluveno(+- pár minut), minimální čekání.Vždy jsem také měl dobrý pocit z rehabilitace a to nejen po profesní ale i po lidské stránce, velice příjemná komunikace, takže člověk odchází vyléčen nejen fyzicky ale i psychicky.Mohu jen doporučit!

Příkladná, příjemná, pečlivá, pomáhající, profesionální. Pět P nestačí vyjádřit mou spokojenost. A její organizace při příjmu pacientů, to je koncert. Po několika návštěvách jsem odcházel od paní doktorky zcela bez problémů a ještě s doporučením co dále dělat, aby se moje potíže nevracely. Moc jí děkuji.