Adresa

Františka Ondříčka 1088/2, České Budějovice
Poliklinika Vltava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
27 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodily moje děti,teď už i vnoučata.Milý přístup,vždy poradí,pomůže.Líbí se mi i preferování přírodní léčby


V
Ověřeny pacient

Dobrý den, má se nám v následujících dnech narodit klouček a tak hledám dětského lékaře... Můžete mi prosím sdělit informaci, jakou má paní doktorka ordinační dobu? Případně, jestli nabírá nové pacienty? Předem děkuji.


velice dopotučuji
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

k pani doktorce jsem chodila co to slo a musim ji velmi pochvalit. vzdy byla perfektni, nic nezanedbala a doted na ni rada vzpominam. pro deti je to idealni lekarka.


Skvělá paní doktorka, chodila jsem k ní já a teď tam chodím i se svou roční dcerkou a maximální spokojenost!!!Vždy vyslechne a poradí a necpe zbytečně na každou banalitu antibiotika. Sestřička je také moc milá a příjemná.


vi jste nejlepsi doktorka dekkuji


Paní dr. máme rádi (děti 10 a 4 roky), ale já jí spíš někdy říkám "mastičkářka", protože na všechno dává mastičky, místo aby poslala rovnou ke kožaři a tak jsme např. ekzém léčili chvíli jako plíseň apod.
Ale po první takové zkušenosti se rovnou obracíme na odborníka.
Je moc hodná - na kašlíky, rýmičky, průdušky OK a na něco složitějšího bych si stejně vyžádala doporučení k odborníkovi. A tak to má asi i být.
Já si všechno dost studuju (k nemocem, lékům), tak mám na ní občas záludné dotazy - bez problémů.
Sestřičky mi vždy přišli fajn.


Ověřeny pacient

Jak se mi po pani doktorce styska, skoda, ze ji nemohu navstevovat jako dospela. JEDINÝ DOKTOR V MÉM ŽIVOTĚ co jsem se nemusela bat co mi urci za diagnozu a jake bude do me prat leky. Absolutni duvera v osetrujiciho lekare jak ma byt. Dekuji Lucie Bošková


k pani doktorce jsem chodila 19 let,kdyz se my narodila dcera ani jsem jinou detskou lekarku nehledal,je mila a dcera tam chodi docela rad


Nemůžu nereagovat, když čtu hodnocení o tom, jak je paní doktorka jako bezduchá. Proboha lidi - paní doktorka je tu pro vás v ordinaci a to je důležité!!! Nemyslíte, že má taky svůj život?? Jestli chodí po Vltavě upravená nebo neupravená, to snad ne, to sem přece nepatří!!! To má něco společného s profesionalitou a s péčí v ordinaci??? Já sama mám 3 děti a přišla jsem k paní doktorce asi před 9 lety. Jsem nadmíru spokojená, protože to, co jsem zažila jinde, se mi tady nikdy nestalo. Je moc hodná a jako lékařka perfektní. Jezdím k ní přes 20 km, přestože u nás máme minimálně 2 pediatry a jezdit budu i dál.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti