Dagmar Kittlerová, zubař Liberec

Zubař

Moskevská 637/6, Liberec
Praktický zubní lékař

2.5

Po prvním zákroku hrubá nedůvěra ke schopnostem doktorky. Pořád nějaké problémy, nedařila se jí práce. Ošetřovala mě, jako bych byl její druhý pacient, měl jsem velké obavy o své zuby. Navíc arogantní chování ! To byla poslední návštěva a už nikdy více.

Nejsem u paní doktorky jako stálý pacient, ale ošetřila mě akutně. Byla jsem naprosto spokojená, všechno mi dopodrobna vysvětlila, udělala RTG, ošetřila zub (měla jsem kaz pod blombou) a neustále se ptala, zda něco nebolí. Na pohled vypadá přísně, ale já s ní neměla žádný problém.

Já nesouhlasím s tím co je tu napsáno.Kdykoliv mě bolel zub (mám strach ze zubařů) tak paní doktorka je ke mě ohleduplná,milá a já jsem s ní spokojená.CHodím k ní 25let a to i moje rodina a vnouče.Beková Jiřina.

U paní doktorky jsem byla cca 7 let, za výkony a doporučení si člověk i rád připlatil,ale musím uznat že s většinou názorů lidí tady souhlasím. Nejsem už její pacientkou již pet let a raději dojíždím 30 km za Liberec, než abych chodila k ní.Proč? Paní doktorka mi udelala korunku před Vánocema - cena 5 tis.Kč Prožila jsem super vánoční svátky, kdy jsem nemohla bolestí ani spát, jak me ten zub bolel. Sla jsem za paní doktorkou,ale měla bohužel dovolenou -zastupoval ji jiny zubař. Ten mi zub zrentgenoval, zub vytrhnul, jelikož mi sdělil: "Ten zub byl absolutně nepoužitelny na to, aby se tam dělal nejaká korunka" Kdyz se mne zeptal, kolik me ta sranda na 4 dny stala ( tak dlouho jsem mela korunku na zubu) řekla jsem mu 5tis. Kč. Odvětil sestřičce:" Hm sestři, myslím, že budeme muset předělat ceníky" Byl to skvěly zažitek. Když jsem v dobrém šla ještě za paní MUDr. Kittlerovou s touto informací, abychom to tedy nějak vyřešili odvětila mi: " Já vůbec nevím co po mně chcete, já Vám ten zub nevytrhla" a pěkně mě z ordinace vyprovodila. SUPER PŘÍSTUP PANÍ DOKTORKY.

Tuto doktorku nikomu nedoporučuji!!! Byla jsem na pravidelné preventivní prohlídce, a paní doktorka mi řekla že vše je v pořádku, akorát že jsem si špatně vyčistila zuby. Jinak mi nic nenašla. Asi za měsíc jsem navštívila pana doktora Bohumíra Šimíka, kterého mi doporučila známá. Udělal mi rentgeny a zjistil, že mám pod všema blonbama kazy. Že je to špatně odvedená práce. K této doktorce jsem chodila celý život takže to byla její práce... známou bolel zub (osmička) tak šla k ní aby jí ho vytrhla. A co udělala doktorka? Vytrhla ji dva úplně zdravé zuby a ten bolavý tam nechala, to mluví za vše! A co je vrchol všeho? To že si píše dál úkony, za které dostane peníze a přitom je vůbec neudělá!

Na paní doktorku nemohu říci nic pozitivního. Arogantní přístup a nulové vcítění se do pacienta. Osobně sem s ní měl i incident, který se týkal placení zákroku, který sem musel zaplatit 2x.

Chtěla bych se také vyjádřit k paní doktorce MUDr. Kittlerové, vzhledem ke svojí narůstající nedůvěře v její péči a její neskonalé drzosti a neslušnému chování ke svým pacientům a také příliš vysokým cenám, jsem se rozhodla pro změnu lékaře. Slušně jsem paní doktorku požádala o svojí kartu, a ta aniž by mi alespoň pořídila tzv. výpis z dokumentace, mě odbyla. Jednala jsem ve vší slušnosti a narazila. Přiznávám, že takové chování jsem nečekala. Nemá úctu k pacientům, zato má názory z doby minulé (myslí si, že pacient nemá právo změnit svého lékaře) a mělo by jí záležet hlavně na zdraví pacientů. Ještě, že je paní doktorka pouze stomatolog. Nejde zde o život, takže měním lékaře, nedoporučuji tuto ordinaci a věřím, že normální, profesionální lékař mě vezme i bez karty. Každopádně k paní lékařce se už nechci nikdy vrátit.

Nesouhlasím s uvedenými negativními údaji. Píší je podle mě konkurenti, kteří se s ní normálním způsobem vůbec nemohou měřit. Paní doktroka nás léta léčí celou rodinu, je nesmírně milá, ochotná, laskavá, ale hlavně vysoce odborně zdatná, doplatky účtuje minimální, vždycky na nás má čas. Tahle internetová stránka opravdu jen nahrává simulantům a konkurentům, kteří si takto je vyřizují účty, ovšemže anonymně. Není to korektní. Naše paní doktorka je skvělý člověk. Vděčná pacientka Hana Kočová s rodinou.

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji,její arogance,důležitost a přístup je až drzý,chodili jsme k ní pár let,než nám došlo,že vše je špatně a jinak,prevence provedené rychlostí blesku,když už bylo něco akutní,cena za zákrok byla luxusní,platíte za zákroky které se platit nemusí!co mě dorazilo,přehlédnutý kaz,když ho paní doktorka měla opravit,tvrdila,že tam žádný není.nakonec do něj jako by vrtla,naúčtovala si cenu plné nádrže benzínu a finálem byla žádost o poplatek za dítě,který byl zrušený.Člověk by rád platil dále,ale za dobře vykonanou práci!!!ne za zlomenou jehlu v dásni u dítěte,přehlédnutí problémů a poslouchání jejího věčného soukromého telefonování.Moje hodnocení je krátké,daleko od této ordinace.

Já s ní nemám žádnou špatnou zkušenost a to k ní chodím už 15let.Je pravda,že hlavně kouká jak by vám co prodala a nabídla dražší varianty,aby vydělala,ale který soukromí stomatolog to nedělá?Záleží přece na Vás jestli to přijmete nebo odmítnete.Myslím si,že je lidská.Chodíme k ní celá rodina a v pohodě.