Praktický lékař pro dospělé
Opavská 6192, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Je to jedná z nejlepších lékařek co znám vždy byla a je ochotná ve všem pomohla moc jí za vše děkuji její dlouholetý pacient

Ano, paní doktorka je pomalejší a z čekacích lhůt jsem šílela, ale vždy efektivně a rychle vyřešila mé problémy, což je nejdůležitější a ani nepředepisovala drahé léky, právěže naopak. K sestřičce také jen samou chválu, vstřícná, milá.

K této paní doktorce chodím už řadu let a moje maminka také. Ano, je už sice v důchodovém věku, je sice pomalejší, ale myslím si, že je pečlivá a hodně zkušená a hlavně má lidský přístup. Také sestřička je milá a je empatická. Už se nemusí dlouho čekat, má zavedený seznam na objednávku. Vřele doporučuji.

Paní doktorka je velice znalá zkušená lékařka, ochotná s lidským přístupem, vstřícná. Profesně bych ji hodnotila velice kladně, taktéž sestřičku , která je také velice empatická schopná zdravotní sestra. Doporučuji.

SPOUSTA LIDI SI ZDE STĚŹUJE,SI NAJDÉTE JINEHO LEKARE.KDYŹ JE P.DOKTORKA TAK ŚPATNA.MA UZ SVUJ VÉK JE POMALEJŠI,ALE JA JSEM SPOKOJEN DOPOSUD MÉ VŹDY POMOHLA.

Je to velmi dobrá doktorka.

Solidně poradí a má lidský přístup.