Poděbradská 94, Pardubice
Sam. ordinace PL pro dospělé

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka Hurtová je nejen skvělá lékařka,ale i výborný člověk. Jsem velice ráda,že k paní doktorce mohu chodit a nikdy bych ji nevyměnila,vždy je milá,vstřícná a velice pečlivá.......za vše velice děkuji

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

K paní doktorce toho moc nenachodím, ale když už tam musím, vždycky je naprosto skvělá, ochotná a moc milá. Nevyměnil bych jí za nic na světě :-)

Opravdu není co dodat!!veškeré komentaře tady vypovídají za vše!!!opravdu skvělá doktorka a nikdy nic nezanedbá!!!!

Paní doktorka je nej a nikdy by ch jí nevyměnila. Je velmi milá, hodná a pečlivá. Kdyby takových lékařů bylo víc.

F

Nejlepší paní doktorka, jakou jsem kdy poznala. Je to naše zlatíčko. Jsem ráda, že ji máme.

Naštěstí moc často k paní doktorce nechodím, ale je moc výborná, pečlivá a odborník na svém místě.

Vřele doporučuji opravdu velice dobrý doktor s úsměvem a vždy dobrou náladou.

velmi lidská

Zde není co dodat vždy vše na jedničku.

Pani doktorka Hurtova, je opravdu nejlepsi na svete a to mohu potvrdit nebot pisu z USA. Nejen ze je rozumna, lidska, ale je i neskutecne profesionalni, az genialni lekar. Nic nezanedba, proste ona je ideal. Mela by existovat Nobelova cena pro lekare a ona by ji mela vyhrat. Stale na ni vzpominam, nebot lekare jejich kvalit neni mozne sehnat ani tady za velikou louzi. Takze jestli si to prectete pani doktorko, zdravi Vas Lucie