Sam. ordinace PL pro dospělé
Poděbradská 94, Pardubice

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka je naprosto fantastická, milá, usměvavá, ochotná, pečlivá. Nikdy jsem neměla sebemenší konflikt. Jsem velice ráda, že mohu i když naštěstí zřídka, navštěvovat právě ji. Nikdy bych ji nevyměnila. Děkuji za péči.

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka Hurtová je nejen skvělá lékařka,ale i výborný člověk. Jsem velice ráda,že k paní doktorce mohu chodit a nikdy bych ji nevyměnila,vždy je milá,vstřícná a velice pečlivá.......za vše velice děkuji

Umístění: Sam. ordinace PL pro dospělé Jiný

K paní doktorce toho moc nenachodím, ale když už tam musím, vždycky je naprosto skvělá, ochotná a moc milá. Nevyměnil bych jí za nic na světě :-)

Opravdu není co dodat!!veškeré komentaře tady vypovídají za vše!!!opravdu skvělá doktorka a nikdy nic nezanedbá!!!!

Paní doktorka je nej a nikdy by ch jí nevyměnila. Je velmi milá, hodná a pečlivá. Kdyby takových lékařů bylo víc.

Nejlepší paní doktorka, jakou jsem kdy poznala. Je to naše zlatíčko. Jsem ráda, že ji máme.

Naštěstí moc často k paní doktorce nechodím, ale je moc výborná, pečlivá a odborník na svém místě.

Vřele doporučuji opravdu velice dobrý doktor s úsměvem a vždy dobrou náladou.

velmi lidská

Zde není co dodat vždy vše na jedničku.