Praktický lékař stomatolog
Petruškova 6, Ostrava

U mého nového zubaře jsem si musel nechat opravit celkem kolem 15-ti kazů. Každá plomba, kterou mi pí Fibichova udělala, mi posléze vypadla. Jeden zub mi musel nový zubař vytrhnout, už se nedal zachránit. Teď už mám zuby v pořádku, jsem šťastný, že jsem jinde. Důrazně nedoporučuji!

Stejný názor jako kolegové. Chodili jsme s bratrem k paní doktorce již od školy. po přechodu k opravdové profesionálce - paní Zimmermannové - jsme se zděsili. Kazy pod plombami a další skryté kazy. Vše ukázal rentgen a stále není konec všem opravám. Měl jsem paní doktorku rád, ale pokud nedokáže zuby opravit, pak nelze než upozornit na realitu a hodnotit záporně!

Donedávna jsem si myslel, že je paní Fibichová velmi schopná a pohodová zubařka. Pohodová to ona je pořád, ale schopná tedy rozhodně ne. Naštěstí chodím ještě na ortodoncii a tam tomu zubař opravdu rozumí. Byl jsem takhle jednou na kontrole na ortodoncii a zubař mi říkal, že mám vpředu kaz, at s tím rychle zajdu ke své zubařce, protože to pujde za chvíli vidět a pujde to až dopředu ... šel jsem tedy k ní, ona mi to opravila a vklidu jsem si žil až do další návštěvy orotodoncie. Zubař mi znovu říkal, at tam s tím konečně zajdu. Když jsem mu řekl, že mě to stálo 800,- a že by to mělo být v pohodě, tak se divil, a říkal at tam zajdu znovu ... to se opakovalo ještě jednou. Poté mi došla trpělivost a přešel jsem k jiné zubařce, která mi během tří měsíců opravila 9 zubů s tím, že byly špatně plombované a nebo byl kaz stále uvnitř a jen překrytý. Nebýt ortodoncie, měl bych za pár let díky paní Fibichové zcela zkažené zuby, a ještě bych za to platil !!! Novák Petr - Ostrava

výborná lékařka,doporučuji

Příjemná paní doktorka. Při objednání nečekám a jdu dovnitř na čas. Pokud je nutný zákrok, vždy mi vše objasní a sdělí jaké jsou možnosti. Doposud jsem neměla žádný problém. Určitě doporučuji :o)

Paní zubařka Fibichová je velice příjemná paní. Jenže jde o to,že neumí najít kaz a neumí kvalitně zpravit zuby. Když manžel přešel k nové zubařce,tak se nestačil divit. Nová paní zubařka mu nadala,proč nechodil k zubaři. V puse měl 10 kazů. Na to manžel odpověděl, že u paní Fibichové byl před třemi měsíci. A žádné kazy údajně neměl. Co na to říct?
Já po této zkušenosti jsem vzala děti a přešla jsem taky. A co myslíte já mám 6 kazů,syn 3 a dcera 4. A to jsme byly na preventivní prohlídce v červenci a v září jsme rázem měli tolok kazů.
Myslím si,že takový zubař,který nevidí,by už neměl ordinovat.
A aby tady někdo nepsal,že se neumíme podepsat pod špatné hodnocení.Tak se tedy podepíši.
Myrtová

Dobrý den, k paní zubařce Fibichové docházím již devět let.
Myslím si, že je velice schopná a příjemná lékařka.
Mám s její péčí jen dobré zkušenosti a i když jsem se před
5 lety odstěhovala 30 km od Ostravy, stále mi stojí za to,
abych k ní dojížděla.

S pozdravem Luxová Martina

Velmi špatná zubařka,jelikož docílila toho,že já i můj syn máme strach ze zubaře. Její přístup k děckým pacientům,kdy ponich křičela se mi příči.

K paní zubařce jsem chodila přibližně 10 let.Zpravidla 2x do roka na preventivní prohlídku. Po celou tu dobu jsem také slýchávala jak krásné a zdravé zuby mám. Během těch let mi dělala asi dvě plomby,které mi začaly komplikovat život.Velmi často jsem se musela vracet,protože mi stále vypadávaly. Už tehdy jsem si pohrávala s myšlenkou,že je na čase změnit zubaře.Asi každý víme,že to není tak jednoduché. Vždy mi bylo řečeno "nebereme,máme plno."
V létě jsem byla u pí Fibichové naposledy a upozorňovala jsem ji,že mám pravděpodobně kaz nebo mi opět vypadla plomba. Odpověď byla:"vše je v pořádku,snad jen trošku citlivější zub"
Teď jsem měla to štěstí,zubař z Opavy si otevřel svou ordinaci v Porubě a bere nové pacienty. Na nic jsem nečekala a výsledek? Dva zničené zuby,které odhadl,že musely dělat problémy nejméně dva roky. A to ani nemluvím o té ceně,kterou budu muset díky 10-ti leté péči u pí Fibichové zaplatit. Ale za zdravé zuby to stojí.
Ono není potřeba,aby byla paní zubařka milá a samý úsměv,od toho tam má sestřičku,ale aby dělala důkladně a svědomitě svou práci.
Já jsem zklamaná na plné čáře.