Všebořická 25, Ústí nad Labem
parodontologická ordinace

Péče paní doktorky Dražkové využívám dlouhá léta - je profesionálka se vším všudy. Oceňuji komplexní přístup , vlídné jednání a úctu ke klientům.

doktor na svém místě !

Je to skvělý specialista a kdo tu napadá ceny, ať se podívá jinde. Přijde mi to úměrné. Má skvělý přístup k lidem a to není všude. Prostě takové domácí prostředí a tak to má být. Nejsem pak vystresovaná, ale uvolněná. Sesřičky jsou taky milé a vstřícné. Prostě nejlepší.

Skvělá lékařka, dostala jsem k ní doporučení kvůli zpacifikování uzdičky. Vše vysvětlila, poučila, byla milá, takže jsem ráda, že to dopadlo jak to dopadlo a že jsem byla poslaná zrovna k ní, protože má nové metody a snad mi zuby nevypadnou:-)

Paní doktorka je milá, ano, ale hlavně má úžasné sestřičky. Nejen že znají mne, ale po dnešku už i mého psa. Jsou milé a z ničeho si hlavu nedělají. MP

Velmi příjemná a dokáže uklidnit.

Můžu doporučit, jako jednoho velkého profesionála!! Jsem moc ráda, že k p. doktorce chodím- má milou sestřičku i šikovnou dentistku. Vřele všem mooooc doporučuji.

Je úžasná. Má pro mě vždycky ten nejkrásnější úsměv, který působí jako absolutní anestetikum, stokrát účinnější než neolidokaton a prokain. Je to fajn, fajn, fajn.

Velice mila a ochotna pani doktorka. Nabizi leceni nejnovejsimi metodami a prikladne se stara o pacienty. Vse peclive vysvetli. Doporucuji vsem. Diky ni nemam uz takovou hruzu ze zubaru.

Kvalita neodpovídá drahotě.