Dagmar Bednaříková, dermatolog Brno

Dermatologické konzultace

Kosmetika

Laserové zákroky +1 Více

Vyšetření znamének

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Po-Pá 10-13 hodin - ambulance všeobecné dermatologie 13-18 hodin - preventivní vyšetření znamének, laserové zákroky, kosmetika. Vyšetření pacientů ...

Dermatologické konzultace

Kosmetika

Laserové zákroky

Vyšetření znamének

Umístění: Privátní kožní ambulance Akutní potíže

Dříve měla paní doktorka velmi empatický a vstřícný vztah k pacientům; známe se léta. Bohužel poslední zkušenost je velmi špatná, nelze se prakticky kontaktovat, přes velmi akutní potíže, slyším les nářků a vysvětlení že je ambulantní specialista (což já osobně také), jak je vytížena denně do 17,30 (udává však ordinační dobu do 18.00)..čemuž nerozumím. Mrzí mě to; patrně zájmem paní doktorky přednostně o placené výkony ji již nemohu doporučit. I odmítnout se dá slušně.

Paní doktorka je velmi zkušená odbornice,mající hezký přístup k pacientům.Navíc je velmi empatická.
Mně osobně hodně pomohla. Jelikož ze stran pacientů je o její péči značný zájem, objednává je na čas,aby všichni přišli včas na řadu. Jen více takových lékařů.

Škoda, že jsem se k paní doktorce vůbec nedostala. Klamná informace, že mezi 10 - 12h berou neobjednané pacienty je neseriózní. Když jsem přišla, bylo mi zděleno, že na celou dobu mají naobjednáno a tak jsem si musela vzít 1/2 den dovolenou a odejít s nepořízenou. Tato informace by měla být změněna či upřesněna. Děkuji

Hmmm, jako reklama od pana Ladislava to neni spatne. Mi osobne prijde, ze z kvalitni doktorky se stala osoba zamerena jen na zisk (coz se odrazi i v doporucovanych pripravcich), pacienti uz tolik prioritni nejsou...Rozhodne hledam jinde.

POZOR na změnu !!!
Tento týden jsem potřeboval být rychle ošetřen. Navštívil jsem pani dokrorku v ambulanci na
- Žlutém kopci, kde pracuje denně od 10 -12 hod. bez objednání.
Měl jsem smůlu, bylo nás tam plno..... Ošetření ten den jsem viděl černě..... Svitla mi ale naděje!
Využil jsem ošetření na přesný čas, které opravdu funguje a to v nové soukromé vilové ambulanci
- Údolní 63 u pani doktorky.
Byl jsem potěšen...kvalitní odborný přístup, přesná diagnóza daná asi zkušenostmi jednoznačně pomohly.
...a navíc luxusní klidné ošetření stojí zato zažít !
Léčba zabírá.....

Velmi dobra lekarka. Zatim vyresila kazdy muj problem se kterym jsem za ni prisel. Srozumitelne vysvetli v cem je problem a jak je mozne ho resit. Obcas trosku pokulhava orgaizace prace. Za objednani na termin se plati 100 kc, ale v tom nevidim problem.

Byli jsme vždy spokojeni jak s přístupem, tak s léčbou!

F

Jako pacientka onkologie jsem vzala na preventivní prohlídku i dceru a byly ji odstraněny znaménka,jež se mohly vymknout kontrole.Paní dr.je vždy vstřícná a odpovídá na všechny dotazy,tak že jsou srozumitelné i pro dceru nejen pro dospělé.Má velmi lidský a profesionální přístup.Děkujeme za vás.

G

Arogantny pristup, nezaujem o pacienta, zla diagnoza! Dlho som nestretol lekara, ktory sa sprava k pacientom tak neprijemne.

Velice komunikatní lékařka,velmi ráda pomůže.Škoda,že takových lékařů není u nás více.Moc Vám děkuji paní doktorko,vaše pacientka Zdenka