Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

25 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Ordinace Jiný

Dnes jsem byla na kontrole u MUDr.Firly po akutním zanětu slinivky. Čekala jsem v ordinaci MUDr.Zobáče a ejhle, šedivý skromně sedící pan doktor. Z krátké návštěvy mohu usoudit z předešlých názorů, že je to opravdu.Řekl vysvětlil napsal objednal....vyřízeno.Děkuji

B
Ověřený profil
Umístění: Ordinace předoperační vyšetření

Tento chirurg je odborník ve své oblasti. Bohužel operace štítné žlázy se mu nepovedla,ale nemám mu to za zlé. To se stává i těm nejlepším. Věřím, že podruhé to už bude v pořádku. Nikdy bych nechtěla,aby mi to opravoval jiný chirurg.

M
Ověřený profil

Pokud Pan primář odejde tak padne cela Havířovská nemocnice super doktor takovych je málo.


J
Ověřený profil

Pár slovy:odborník a slušný člověk.Vídí se to bohužel už malokdy nevím o nikom kdo by smýšlel opačně.Josef L.


J
Ověřený profil

dobrý den p.primář je vstřícný,ochotný.Jsem týden po operaci žlučníku a kýly a celý tým při operaci byl super aji na oddělení hodné sestřičky.Byla jsem spokojená u všech.


I
Ověřený profil

Pan promář léčí celou naši rodinu, otci zachrfánil život při operaci tlustého střeva, nyní tatínek opět dochází ob den za panem primářem na převazy, neboť se mu udělěly ošklivé bércové vředy, které jsou již skoro 3 roky otevřené a hnisají.Operoval i babičku a maminku a vše dopadlo díky němu na výbornou. Nevím, co bychom si bez něj počali, škoda, že takových lékařů nemá havířovská nemocnice VÍCE!!!!! Děkuji mu za vše.


P
Ověřený profil

Odborný a lidský přístup pana primáře je v dnešní době až k neuvěření. Není jistě obvyklé, že lékař sdělí své mobilní číslo a řekne pacientovi, že může zavolat kdykoliv kdy to bude potřeba. Taková je má zkušenost, když byla v jeho péči má matka s rakovinou slinivky. Kéž by byli všichni ostatní lékaři jako on!


Jsem ráda, že ještě existují takoví lékaři jako je pan primář Firla.Operoval mojí mamince štítnou žlázu a svým užasným trpělivým a hlavně lidským přístupem nás ubezpečil o svém zájmu o pacienta. Nikdy jsem neměla pocit, že ho svými přáními a otázkami obtěžuji. Je to člověk s velmi dobrým srdcem a vím, že se na něj mohu kdykoli v budoucnu obrátit o pomoc, protože ve mne vzbudil pocit bezpečí a jistoty.Přeji našemu zdravotnictví ještě více takových odborníků. Jarka


VELMI DOBRY LEKAŘ A DOBRÝ ČLOVĚK.


Ověřený profil

Byl jsem sice jen na operaci slepáku, ale je to opravdu nejlepší lékař, se kterým jsem přišel do kontaktu. Kdyxž jsem se ptal kdo mě bude operovat, tak sestřička říkala, že to musí teprve určit pan primář Firla. Po nějaké době přišla a říká, že se mám, protože to bude přímo on. Takže i personál nemocnice má stejné zkušenosti jako já. :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu