Bronislav Firla, chirurg Havířov

MUDr. Bronislav Firla

Uložit

Chirurg Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Havířov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace předoperační vyšetření

Tento chirurg je odborník ve své oblasti. Bohužel operace štítné žlázy se mu nepovedla,ale nemám mu to za zlé. To se stává i těm nejlepším. Věřím, že podruhé to už bude v pořádku. Nikdy bych nechtěla,aby mi to opravoval jiný chirurg.


M
Ověřeny pacient

Pokud Pan primář odejde tak padne cela Havířovská nemocnice super doktor takovych je málo.


J
Ověřeny pacient

Pár slovy:odborník a slušný člověk.Vídí se to bohužel už malokdy nevím o nikom kdo by smýšlel opačně.Josef L.


J
Ověřeny pacient

dobrý den p.primář je vstřícný,ochotný.Jsem týden po operaci žlučníku a kýly a celý tým při operaci byl super aji na oddělení hodné sestřičky.Byla jsem spokojená u všech.


I
Ověřeny pacient

Pan promář léčí celou naši rodinu, otci zachrfánil život při operaci tlustého střeva, nyní tatínek opět dochází ob den za panem primářem na převazy, neboť se mu udělěly ošklivé bércové vředy, které jsou již skoro 3 roky otevřené a hnisají.Operoval i babičku a maminku a vše dopadlo díky němu na výbornou. Nevím, co bychom si bez něj počali, škoda, že takových lékařů nemá havířovská nemocnice VÍCE!!!!! Děkuji mu za vše.


P
Ověřeny pacient

Odborný a lidský přístup pana primáře je v dnešní době až k neuvěření. Není jistě obvyklé, že lékař sdělí své mobilní číslo a řekne pacientovi, že může zavolat kdykoliv kdy to bude potřeba. Taková je má zkušenost, když byla v jeho péči má matka s rakovinou slinivky. Kéž by byli všichni ostatní lékaři jako on!


Jsem ráda, že ještě existují takoví lékaři jako je pan primář Firla.Operoval mojí mamince štítnou žlázu a svým užasným trpělivým a hlavně lidským přístupem nás ubezpečil o svém zájmu o pacienta. Nikdy jsem neměla pocit, že ho svými přáními a otázkami obtěžuji. Je to člověk s velmi dobrým srdcem a vím, že se na něj mohu kdykoli v budoucnu obrátit o pomoc, protože ve mne vzbudil pocit bezpečí a jistoty.Přeji našemu zdravotnictví ještě více takových odborníků. Jarka


VELMI DOBRY LEKAŘ A DOBRÝ ČLOVĚK.


Ověřeny pacient

Byl jsem sice jen na operaci slepáku, ale je to opravdu nejlepší lékař, se kterým jsem přišel do kontaktu. Kdyxž jsem se ptal kdo mě bude operovat, tak sestřička říkala, že to musí teprve určit pan primář Firla. Po nějaké době přišla a říká, že se mám, protože to bude přímo on. Takže i personál nemocnice má stejné zkušenosti jako já. :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti