Havířov

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace předoperační vyšetření

Tento chirurg je odborník ve své oblasti. Bohužel operace štítné žlázy se mu nepovedla,ale nemám mu to za zlé. To se stává i těm nejlepším. Věřím, že podruhé to už bude v pořádku. Nikdy bych nechtěla,aby mi to opravoval jiný chirurg.

Pokud Pan primář odejde tak padne cela Havířovská nemocnice super doktor takovych je málo.

Pár slovy:odborník a slušný člověk.Vídí se to bohužel už malokdy nevím o nikom kdo by smýšlel opačně.Josef L.

dobrý den p.primář je vstřícný,ochotný.Jsem týden po operaci žlučníku a kýly a celý tým při operaci byl super aji na oddělení hodné sestřičky.Byla jsem spokojená u všech.

Pan promář léčí celou naši rodinu, otci zachrfánil život při operaci tlustého střeva, nyní tatínek opět dochází ob den za panem primářem na převazy, neboť se mu udělěly ošklivé bércové vředy, které jsou již skoro 3 roky otevřené a hnisají.Operoval i babičku a maminku a vše dopadlo díky němu na výbornou. Nevím, co bychom si bez něj počali, škoda, že takových lékařů nemá havířovská nemocnice VÍCE!!!!! Děkuji mu za vše.

Odborný a lidský přístup pana primáře je v dnešní době až k neuvěření. Není jistě obvyklé, že lékař sdělí své mobilní číslo a řekne pacientovi, že může zavolat kdykoliv kdy to bude potřeba. Taková je má zkušenost, když byla v jeho péči má matka s rakovinou slinivky. Kéž by byli všichni ostatní lékaři jako on!

Jsem ráda, že ještě existují takoví lékaři jako je pan primář Firla.Operoval mojí mamince štítnou žlázu a svým užasným trpělivým a hlavně lidským přístupem nás ubezpečil o svém zájmu o pacienta. Nikdy jsem neměla pocit, že ho svými přáními a otázkami obtěžuji. Je to člověk s velmi dobrým srdcem a vím, že se na něj mohu kdykoli v budoucnu obrátit o pomoc, protože ve mne vzbudil pocit bezpečí a jistoty.Přeji našemu zdravotnictví ještě více takových odborníků. Jarka

VELMI DOBRY LEKAŘ A DOBRÝ ČLOVĚK.

Byl jsem sice jen na operaci slepáku, ale je to opravdu nejlepší lékař, se kterým jsem přišel do kontaktu. Kdyxž jsem se ptal kdo mě bude operovat, tak sestřička říkala, že to musí teprve určit pan primář Firla. Po nějaké době přišla a říká, že se mám, protože to bude přímo on. Takže i personál nemocnice má stejné zkušenosti jako já. :-)