Praktický lékař stomatolog
Krapkova 5, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Přešli jsme k panu doktorovi od jiné zubařky co nebyla schopna opravit zuby tak jak měla ...přístup pana doktora super v jeden den opravené tři zuby plus zubní kámen s kterým si bývalá zubařka nevěděla rady za mě a mou rodinu spokojenost velká

K panu doktorovi chodím již velmi dlouho. Se zuby mám problémy od malička a návštěva u zubaře pro mne byla vždy stresující. Od té doby, co chodím k panu Šmídovi mám pokoj. Je to výborný řemeslník a praktik. Je pravda, že by mohl být pečlivější a více se věovat i osvětě a komplexnější léčbě. Ale musím říct, že zuby umí dát dohromady perfektně. Více od něj nepotřebuji. Chyby udělá každý - i zubaři mají své dny....

V době kdy mi chtěl zubař ve Vítkově, kde bydlím, začít bezhlavě trhat zuby, tento lékař mi zuby ošetřil a 8 let mi zůstaly. Velice si vážím i jeho trpělivosti s bolestínským pasientem jako jsem já.

Pan doktor už má nejlepší roky za sebou a měl by už opravdu přemýšlet o důchodu, vůbec nepoužívá "moderní" vybavení, které je v jiných ordinacích standartem, např. rentgen. Na všechno doporučuje Tantum verde a to je celá jeho léčba. Zkazí co může. Nedoporučuji

Velmi dobrý odborník,ochotný a citlivý k pacientům v příjemném prostředí.

Jednoznačně kladné,vynikají lékař.

Zatím mám jen kladné zkušenosti. Uvidíme jak dál.

Musím se kategoricky ohradit proti nehorázným pomluvám pana MUDr.Smída,ke ketrému chodím již přez 20 let a zachránil mi několik zubů,zralých na vytržení.Je to absolutní profesionál a jeho péče je nadstandartní.Myslím,že by se stěžovatelé měli podívat do svého svědomí,jak se sami o své zuby starají.

Po několika letech péče pana zubaře byl výsledek několika měsíční bolest zubů, nevyplněné kanálky( na toto mě upozornili i na pohotovosti po rentgenu), zarostlý kořen, pod novým můstkem kazy. Rentgen, který udělal až jiný zubař toto vše odhalil. Pan doktor se ani po půl roce bolesti, kdy rozvrtal vše okolo, neodhodlal mě na rentgen poslat a zdůvodnil to tím, že mi chránil zdraví. Jeho péče se po pár letech projeví.

Chodil jsem k panu doktorovi několik roků, mohu s klidným srdcem prohlásit, že s přibývajícím věkem se jeho profesionalita a péče o pacienta rapidně zhoršila...!!! ...nic horšího jsem v poslední době nezažil ...doktor zuby nevrtá když je potřeba, ale pošle Vás do lékárný pro ústní vodu!!! Po týdnu bolesti jsem byl nucen zajet na pohotovost a tam mně během pár sekund zjistili zánět zubu ...po této, již druhé, zkušenosti jsem se objednal k jinému zubaři a budu k němu chodit po dobu 3 měsíců co týden. Diagnóza: ...nedoléčené zuby či špatně vyčištěné kanálky. Pan doktor by se měl nad svým dalším působením v ordinaci vážně zamyslet...