Sam.ordinace prakt.lékaře pro dospělé
Anglická 2253, Kladno

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Výborny diagnostik. Ještě se mi nestalo aby se její závěry lišili od závěrů odbornych lékařů a to i ve složitějších či ne úplně běžných diagnozách. Vždy si plně vyslechne bez přerušování mé subjektivní zdravotní problémy a následně profesionálně rozhodne o jejich řešení. Děkuji.
PS: Jediná nevýhoda není aktivně zapojena do IZIP.

Velmi pečlivá a empatická.

Milá,komunikativní,pečlivá s velkým přehledem a zkušenostmi. Je ta nejlepší.Plně doporučuji!!!!

Naše paní doktorka je nejlepší ve velmi širokém okolí!!!!!!!!!!!!!!

Velmi dobrá lékařka,která vše vyhodnotila vždy na 100%

Nejlepší a nejmilejší paní doktorka na světě!

Spokojenost

Velice dobra a prijemna "pani doktorka", je to nas rodinny lekar uz skoro 10 let. O mamu (ktera je vic marod nez ja) se stara velice dobre, osestru taktez a ja jakozto nejmladsi nemam s ni zadne problemy, narozdil od jinych lekaru necpe na vsechno ATB ;)

Super doktorka, chodíme k ní celá rodina a jsme maximálně spokojeni.

Co bych zde doplnil, vždyť vše bylo již řečeno, výborný diagnostik s lidským přístupem, spíše mne vystraší, když mne pošle jinam. Ale stejně jsem nejradši, když ji potkám jen tak na ulici a nic nepotřebuji, neboť to znamená, že jsem zdravý. Petr