Říčanská 1177, Jesenice
NeuroCentrum Clinic

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

1 názor

Umístění: NeuroCentrum Clinic

Naše zkušenost s Dr. Živným byla naprosto vynikající. Naše miminko bylo stále nešťastné, plačtivé, a působilo v bolesti, ale všichni lékaři nás víceméně odpálkovávali s tím, že děti prostě pláčou a ať počkáme. Pan Dr. Živný naštěstí správně diagnostikoval příčinu a ukázal nám které body mačkat pro uvolnění (což pak bylo doplněno manuální manipulací při kontrolách v ordinaci). V rámci jednoho jediného týdne došlo k radikální změně, kdy náš uzlíček neštěstí přestal stále plakat a změnil se v docela spokojené dítě. V rámci dalších návštěv jsme se naučili další body pro řešení dalších problémů, které byly "schované" pod hlavním problémem, a i ty se výrazně zlepšily. Po měsících trápení jsme vůbec nečekali, že by jakákoliv terapie mohla být takhle úspěšná.

Komunikace s Dr. Živným nám vyhovovala účelností a zaměřením na řešení problémů.

Za léčbu se sice něco platí, ale změna plačícího miminka na šťastné je opravdu k nezaplacení.