NeuroCentrum Clinic

(17 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

NeuroCentrum Clinic

Říčanská 1177

25242 , Jesenice , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Stanislav Severa

  Neurolog, MUDr.

  • Tohoto lekare nedoporucuji za nic na světe, máme sním velkou špatnou zkušenost . jednou jsme navštivili tohoto lékaře a Davídek se ho moc bál a reakce byla velice smutná .Taky mému Davídkovi píchnul botox po kterém Davídek dostal hned epileptický záchvat a spal dvě hodiny. Tež nám vnucoval ty svoje doplňky stravy asi za 2000. Což můj Davídek vůbec nepotřebuje. setra byla v pohodě, ale tento doktor ani n př by měl radši vrátit diplom

  • D

   Dobrý den, máme jen dobré zkušenosti. Moje neteř půl roku! byla léčena na neurologii v ZR. Protože je mladá, stále si paní doktorka se svojí dcerou (též neuroložkou) myslely, že si vymýšlí. Motání hlavy, brnění rukou, léčily infúzemi a neustále se dotazovaly jestli ji stále bolí hlava. I přes tvrzení, že ji hlava nebolí, ale motá se provedly lumbální punkci. Neteř odjížděla z nemocnice ještě víc zničená, než před hospitalizací. Dokonce od obvodní lékařky byla doporučena návštěva psychiatra. Už zoufalí jsme zavolali panu doktorovi Severovi, který nás ihned přijal a konstatoval několikanásobnou blokaci páteře jak krční, tak v zádech. Má lidský přístup, vše vysvětlí a hlavně uklidní. Opravdu moc doporučuji.

  Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře


 • Boris Živný

  Chirurg, MUDr.

  • J
   Umístění: NeuroCentrum Clinic

   Naše zkušenost s Dr. Živným byla naprosto vynikající. Naše miminko bylo stále nešťastné, plačtivé, a působilo v bolesti, ale všichni lékaři nás víceméně odpálkovávali s tím, že děti prostě pláčou a ať počkáme. Pan Dr. Živný naštěstí správně diagnostikoval příčinu a ukázal nám které body mačkat pro uvolnění (což pak bylo doplněno manuální manipulací při kontrolách v ordinaci). V rámci jednoho jediného týdne došlo k radikální změně, kdy náš uzlíček neštěstí přestal stále plakat a změnil se v docela spokojené dítě. V rámci dalších návštěv jsme se naučili další body pro řešení dalších problémů, které byly "schované" pod hlavním problémem, a i ty se výrazně zlepšily. Po měsících trápení jsme vůbec nečekali, že by jakákoliv terapie mohla být takhle úspěšná.

   Komunikace s Dr. Živným nám vyhovovala účelností a zaměřením na řešení problémů.

   Za léčbu se sice něco platí, ale změna plačícího miminka na šťastné je opravdu k nezaplacení.