NeuroCentrum Clinic

Zobrazit lékaře

NeuroCentrum Clinic

Říčanská 1177

25242, Jesenice, středočeský

Kontaktní údaje +420 60...

Nejbližší zařízení

• Stanislav Severa

Neurolog, MUDr.

• Tohoto lekare nedoporucuji za nic na světe, máme sním velkou špatnou zkušenost . jednou jsme navštivili tohoto lékaře a Davídek se ho moc bál a reakce byla velice smutná .Taky mému Davídkovi píchnul botox po kterém Davídek dostal hned epileptický záchvat a spal dvě hodiny. Tež nám vnucoval ty svoje doplňky stravy asi za 2000. Což můj Davídek vůbec nepotřebuje. setra byla v pohodě, ale tento doktor ani n př by měl radši vrátit diplom

• D

Dobrý den, máme jen dobré zkušenosti. Moje neteř půl roku! byla léčena na neurologii v ZR. Protože je mladá, stále si paní doktorka se svojí dcerou (též neuroložkou) myslely, že si vymýšlí. Motání hlavy, brnění rukou, léčily infúzemi a neustále se dotazovaly jestli ji stále bolí hlava. I přes tvrzení, že ji hlava nebolí, ale motá se provedly lumbální punkci. Neteř odjížděla z nemocnice ještě víc zničená, než před hospitalizací. Dokonce od obvodní lékařky byla doporučena návštěva psychiatra. Už zoufalí jsme zavolali panu doktorovi Severovi, který nás ihned přijal a konstatoval několikanásobnou blokaci páteře jak krční, tak v zádech. Má lidský přístup, vše vysvětlí a hlavně uklidní. Opravdu moc doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře