Boris Ljubčenko

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

180 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 2207 návštěv profilu během posledních 30 dní

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro)
    100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Any further treatment - 50 min. 550 Kč
    Free parking

Hodnocení pacientů

• V
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Bolesti v kolenou - artroza

Měla jsem velké bolesti v obou kolenou, co krok to ukrutná bolest, byla jsem už zoufalá, mám artrozu 1-2 stupně, bolesti jsem měla téměř třičtvrtě roku, až po několika návštěvách pana fyzioterapeuta, mě bolesti opouští, před rokem bych neušla ani 100 metrů bez bolesti a teď jsem schopná ujít i 10 km. Pane Borisi mockrát děkuji za vše i za drahocenné rady, zdravím a doporučuji Vás kde se dá.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: vstupní vyšetření

Pan Ljubčenko je velice příjemný a jistě odborník ve své profesi. Zatím jsem byla jen na vstupním vyšetření, ale mám naději na účinné vyléčení mých problémů. Bohužel ale až za měsíc, reservace je do té doby plně vyčerpaná.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Byl jsem spokojený a dostal užitečné rady. Nešel jsem k panu Ljubcenkovi s konkrétním problémem, spíše na celkovou kontrolu. Děkuji a doporučuji.

• Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Rehabilitace po poraneni vazu v kotniku

Boris Ljubčenko je člověk na svém místě. Neskutečný sympaťák s vřelým a velmi profesionálním přístupem. Po nastínění problému, kvůli kterému jsem přišla, okamžitě odhalil příčinu a nalezl řešení. To vše s úsměvem na tváři. Vím, že v případě jakéhokoliv jiného problému se budu vracet už jenom sem.
    Zuzka Šofová

• I
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Soukromá péče - 50 min.

Jsem moc spokojená. Pan Boris je sympatický muž, který svou práci ma rád a hlavně ji rozumí. Citim se u nej dobre a po hodně dlouhe dobe citim, ze toto je to prave a ze vsechny ty roky bolesti pod jeho vedenim budou casem lepsi, ne-li pryc. Nez bych sem napsala cely svuj pribeh, tak spise doporucim naprosto na 100% kdo chce se sebou nejen neco delat, ale take mit konečně dobry pocit, ze je tu clovek, ktery pochopi, pozna, uveri a bude delat vse, aby ulevil a trapeni zbavil. Ja tomu verim.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem poprvé u fyzioterapeuta- přístup úžasný,vyslechl mne a doufám,že se mé problémy jak bylo slíbeno vylepší a po prvním sezení vše tomu nasvědčuje.Děkuji

• Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Pana Ljubčenka jsem navštívila včera.
    Za mě: profesionální přístup, milý a lidský.
    Mohu vřele doporučit.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

SKvely doktor, moderne pristupy, prijemna ordinacia, bez cakania. Prisla som preto, ze po zlomenine hlavicky radia nemozem vystriet ruku. Velky pokrok som videla uz priamo v ordinacii. odporucam

• J
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Naprostá profesionalita, ochota a vždy po návštěvě citelné zlepšení stavu. Navíc odcházím vybavena praktickými tipy, co mohu udělat pro zlepšení stavu doma.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Bolesti a omezená hybnost ramene

Přišla jsem před několika týdny s již déletrvající bolestí a značně omezenou pohyblivostí ramene. Byla jsem nadšena zaujetím, profesionalitou i intenzitou práce, již po prvním ošetření nastalo citelné zlepšení obtíží. Odešla jsem s nadějí a motivovaná, s předepsaným cvičením na doma. A samozřejmě se objednala k další spolupráci. Od té doby proběhlo několik návštěv. Přes přetrvávající bolestivost, která znepříjemňuje i vlastní ošetření se na každou návštěvu těším. Oceňuji profesionalitu, jistotu, příjemné jednání a spoustu energie, kterou do práce pan Ljubčenko vkládá. Za naprosto unikátní považuji také míru zájmu, citlivosti a pohotovosti reakcí na aktuální potřeby a kondici klienta. Díky tomu jsem schopna dodržovat i domácí režim cíleného posilování a protahování. S každou návštěvou registruji evidentní pokroky a úlevu. Pokaždé jiná kombinace manuálních technik nápravy, masáže, nácvik jednoduchých cviků na doma a přístrojového ošetření včetně rázové vlny, to vše ve velmi pěkném prostředí, za příznivou cenu a přesně v objednaném čase. Jinde dříve vyslechnuté negativní prognózy už vůbec neberu vážně. Moc děkuji, přeji vše dobré, těším se na příští návštěvu a rozhodně doporučuji.

Dotazy od pacientů (61)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• English version follows after Czech one.

Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář a nebudete se moci dostavit, prosím zrušte svou návštěvu minimálně 3 DNY DOPŘEDU!!! Děkuji za pochopení, B.L.

V roce 2005 ukončil v Brandýse nad Labem studium fyzioterapie a získal diplom. V dalších letech absolvoval odborné kurzy klasické, sportovní masáže a vedoucího instruktora fit - centra. Všechny činnosti jsou povoleny k OSVČ v praxi.
    Od roku 2005 pracoval 8 let pod vedením špičkových specialistů mezinárodní úrovně v nestátním zdravotnickém zařízení Therap - Tilia s.r.o.
    Od roku 2013 je zaměstnancem unikátního nestátního zdravotnického zařízení ENDALA s.r.o.
    V roce 2011 získal osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru FYZIOTERAPEUT - Ministerstvo zdravotnictví ČR - registrace č: 024 - 0144 – 3506.
    Od roku 2009 - lektorská činnost na Fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně.

About the Physiotherapist:
    In 2005, Mr. Ljubcenko graduated with honours in physiotherapy. In the following years, he attended professional courses of classic and sports massage and fitness training. Mr. Ljubcenko is a holder of certificate for private practice in all these fields.
    From 2005, he worked for 8 years under the supervision of top world specialists at the medical institute Therap-Tilia s.r.o.
    Since 2013, he has been working for a unique medical clinic ENDALA s.r.o.
    In 2011, Mr. Ljubcenko obtained the N: 024 - 0144 – 3506 certificate from the Ministry of Health of the Czech Republic. The certificate allows its holder to provide physiotherapy services without physician´s supervision.
    Since 2009 – Lecturer at the Faculty of Biomedical Engineering in Kladno

• fyzioterapeut