Boris Ljubčenko , DiS.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 1334 návštěv profilu během posledních 30 dní

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online k... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Combined ShapeCreated with Sketch.

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro)
    100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Služby

Soukromá péče - 50 min. 450 Kč
    Parkování v areále zdarma
    Private care - 50 min. 450 Kč
    Free parking
  • Lukáš Chládek

Dobry den,

Uz zhruba pul roku me trapi bolest ve stredu hrudniku. Cvicim, avsak ne v posilovne, ale s vlastni vahou a obcas i se zatezi na hrazdach. Asi 2 mesice jsem nechal telo odpocinout, protahoval jsem se a bolest zmizela. Dnes jsem po dlouhe dobe opet cvicil na hrazdach a kruzich,… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Boris Ljubčenko

Dobrý den, v tomto případu by se mohlo jednat o nezahojené mírné vymknutí žebra, mohlo by se také jednat o natažené vazivo, dále by se mohlo jednat o jizvičku ve svalu nebo úponu, mohlo by to také být… Více

• Titul Bc..

Dobrý den, cca rok a půl kašlu. Začne to ráno po vstání. Nejhorší je to ráno. Někdy přejde suchý kašel na dávivý. Někdy dušnost, pocit tlaku na hrudi, někdy píchnutí. Během dne sem tam zakašlu, pomůže si lehnout nejvíc. Byl jsem na spoustě vyšetření a vše negativní.

Je to cca od té doby… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Boris Ljubčenko

Dobrý den, bohužel nemám k dispozici seznam vámi absolvovaných vyšetření. Každopádně, v tomto případě doporučuji spolupracovat s hodně dobrým plicním a obvodním doktorem. S přátelským pozdravem, BL

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• English version follows after Czech one.

Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář a nebudete se moci dostavit, prosím zrušte svou návštěvu minimálně 3 DNY DOPŘEDU!!! Děkuji za pochopení, B.L.

V roce 2005 ukončil v Brandýse nad Labem studium fyzioterapie a získal diplom. V dalších letech absolvoval odborné kurzy klasické, sportovní masáže a vedoucího instruktora fit - centra. Všechny činnosti jsou povoleny k OSVČ v praxi.
    Od roku 2005 pracoval 8 let pod vedením špičkových specialistů mezinárodní úrovně v nestátním zdravotnickém zařízení Therap - Tilia s.r.o.
    Od roku 2013 je zaměstnancem unikátního nestátního zdravotnického zařízení ENDALA s.r.o.
    V roce 2011 získal osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru FYZIOTERAPEUT - Ministerstvo zdravotnictví ČR - registrace č: 024 - 0144 – 3506.
    Od roku 2009 - lektorská činnost na Fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně.

About the Physiotherapist:
    In 2005, Mr. Ljubcenko graduated with honours in physiotherapy. In the following years, he attended professional courses of classic and sports massage and fitness training. Mr. Ljubcenko is a holder of certificate for private practice in all these fields.
    From 2005, he worked for 8 years under the supervision of top world specialists at the medical institute Therap-Tilia s.r.o.
    Since 2013, he has been working for a unique medical clinic ENDALA s.r.o.
    In 2011, Mr. Ljubcenko obtained the N: 024 - 0144 – 3506 certificate from the Ministry of Health of the Czech Republic. The certificate allows its holder to provide physiotherapy services without physician´s supervision.
    Since 2009 – Lecturer at the Faculty of Biomedical Engineering in Kladno

• fyzioterapeut

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: fyzioterapie

Doporučil bych hlavně díky vysoké odbornosti, profesionálnímu přístupu a vstřícnosti vždy vyřešit daný problém rychle a kvalitně. Několikanásobná zkušenost vždy z výborným výsledkem.

• E

Jen mužů potvrdit všechna předchozí pozitivní hodnocení. Pan Ljubčenko sve povolání nebere jako něco co musi. Zkouma, snaží se zjistit příčinu, pokud není pokrok v rehabilitaci, změní postup na každé návštěvě. Bohužel se k jemu dostáváme, když už jsme v hronickem stavu a přesto si dokáže poradit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přidávám pozitivní hodnocení. Čtyři měsíce jsem navštěvovala rehabilitačního lékaře a fyzioterapeuta bezúspěšně. Ze strany lékaře absolutní nezájem o pacienta, na otázku co mi může doporučit na odstranění problémů jsem se dozvěděla, že to chce více cvičit a posilovat i přesto, že jsem uvedla, že chodím 3-5x týdně cvičit PowerPlate. Pan Ljubčenko po 15 minutách stanovil správnou diagnózu - bakerova cysta v podkolení, která tlačí na nervy, a proto bolest vystřeluje od hýždě až do lýtka. Návštěva ortopeda tuto diagnózu potvrdila, příčinu i možnosti léčby. Pan Ljubčenko má zájem o pacienta, pozorně vás poslouchá a snaží se pomoci. Mohu jenom doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Přidávám se s velmi pozitivním hodnocením. Celkem jsem byla u dvou rehabilitačních lékařů a čtyř fyzioterapeutů. Až pan Ljubčenko mi pomohl od bolesti. Můj problém bude evidentně ještě na delší řešení, nicméně jsem ráda, že jsem našla fyzioterapeuta, který nade mnou nekrčí bezradně rameny :o) Oceňuji pozitivní přístup, vysokou profesionalitu a vstřícnost. Kéž by takových bylo více. Děkuji a vřele doporučuji!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vstřícný a aktivní přístup, akceptovatelný návrh řešení zdravotního problému, poměrně rychlá pozitivní reakce organismu při dodržování všech doporučení. Vřele doporučuji.

• M

Celkem 18 měsíců jsem byl vyřazen ze sportu kvůli poranění šlach na noze. Celkem jsem se léčil u tří různých doktorů a dvou fyzioterapeutů, neúspěšně. Až když jsem přišel na základě doporučení k panu Ljubčenkovi, tak se stav začal postupně zlepšovat. Ještě jsem se nesetkal s takovým zájmem o pacienta a snahou aktivně řešit jakýkoliv problém o kterém se zmíním. Díky originálním a netradičním postupům při léčbě se nyní můžu bez bolesti pohybovat a zase běhat. Děkuji za pomoc, jste fakt profík :-)

• M

S péčí pana Ljubčenka jsem nadmíru spokojena. Opravdu jsem nečekala, že zlepšení mých dlouhotrvajících obtíží bude tak rychlé. Kromě skvělé péče během sezení jsem dostala mnoho účinných doporučení a cvičení. Mockrát děkuji! M. Kašparová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice milý a profesionální přístup. Zadané cviky na doma předvedené a mnou zapsané, abych je nezapomněl.

Boris Ljubčenko2017-03-02

Mnohokrát děkuji za Váše hodnocení!!!

Boris Ljubčenko
    je velmi příjemný, má profesionální přístup a je znát,že své práci dobře rozumí. Doporučil mi účinné cviky a trval na jejich okamžitém provedení abych je doma dělala správně. Sám mi všechny cviky předvedl. Jeho masáž byla dokonalá a jeho přístup ke mně vstřícný a přátelský.
    Jeho služby vřele doporučuji i ostatním. Cena je také přijatelná. Lída Holubová

Boris Ljubčenko2017-03-02

Mnohokrát děkuji za Váše hodnocení! Jsem rád, že jste byla s péči spokojena!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Ljubčenko byl velice profesionální a ochotný vše vysvětlit, abych cviky dobře pochopila. Spokojenost!

Boris Ljubčenko2017-03-02

Mnohokrát děkuji za Váše hodnocení! Jsem rád, že jste byla s péči spokojena!