Boris Ljubčenko , DiS.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 1681 návštěv profilu během posledních 30 dní

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Combined ShapeCreated with Sketch.

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro)
    100 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
    V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti od 12 let

Služby

Soukromá péče - 50 min. 550 Kč
    Parkování v areále zdarma
    Private care - 50 min. 550 Kč
    Free parking
  • dobrý den, již delší dobu cítím velký tlak na pravé straně krku, jako bych tam měla knedlík, ztížené polykání, někdy mě to vystřeluje do ucha a čelisti a cítím to také tlak na pravé straně na hrudi. Na pravé straně těla mám také skoliozu, může to s tím souviset? Nebo co jiného by to mohlo být? Děkuji.… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Boris Ljubčenko

Dobrý den, tuto situaci bych rozhodně nepodceňoval a v prvé řadě bych se co nejdřív obrátil na praktického lékaře. Zdraví BL

• Dobry den, zabyvate se i Dornovou metodou? Mam problem s vychylenymi palci na noze a rada bych problem resila vcas, je mi zatim 34let.
    S pozdravem

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Boris Ljubčenko

Dobrý den, Dornovou metodou se nezabývám. Doporučuji vyhledat pomoc dobrého ortopeda. Zdraví BL

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• English version follows after Czech one.

Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Pokud se objednáte přes online kalendář a nebudete se moci dostavit, prosím zrušte svou návštěvu minimálně 3 DNY DOPŘEDU!!! Děkuji za pochopení, B.L.

V roce 2005 ukončil v Brandýse nad Labem studium fyzioterapie a získal diplom. V dalších letech absolvoval odborné kurzy klasické, sportovní masáže a vedoucího instruktora fit - centra. Všechny činnosti jsou povoleny k OSVČ v praxi.
    Od roku 2005 pracoval 8 let pod vedením špičkových specialistů mezinárodní úrovně v nestátním zdravotnickém zařízení Therap - Tilia s.r.o.
    Od roku 2013 je zaměstnancem unikátního nestátního zdravotnického zařízení ENDALA s.r.o.
    V roce 2011 získal osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru FYZIOTERAPEUT - Ministerstvo zdravotnictví ČR - registrace č: 024 - 0144 – 3506.
    Od roku 2009 - lektorská činnost na Fakultě biomedicínského inženýrství v Kladně.

About the Physiotherapist:
    In 2005, Mr. Ljubcenko graduated with honours in physiotherapy. In the following years, he attended professional courses of classic and sports massage and fitness training. Mr. Ljubcenko is a holder of certificate for private practice in all these fields.
    From 2005, he worked for 8 years under the supervision of top world specialists at the medical institute Therap-Tilia s.r.o.
    Since 2013, he has been working for a unique medical clinic ENDALA s.r.o.
    In 2011, Mr. Ljubcenko obtained the N: 024 - 0144 – 3506 certificate from the Ministry of Health of the Czech Republic. The certificate allows its holder to provide physiotherapy services without physician´s supervision.
    Since 2009 – Lecturer at the Faculty of Biomedical Engineering in Kladno

• fyzioterapeut

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Tak musím se i já přiklonit k velmi kladnému hodnocení. byl jsem tam poprvé s pískáním v uších. Po zjištění potíží a nastínění možností důvodu pískání se p. Ljubčenko dal hned do "práce" jak řekl on a přes fyzické masírování krční páteře a částí za ušima až po rozmasírování strojem mi ulevil od bolesti. Ale co je důležité, dnes, den po návštěvě u něj slyším pískání o 50% méně a také mně krční páteř nebolí tak, jak dyn předtím. Nemluvně o tom, že jsem dostal cviky k domácímu trénování v ceně. Takže můžu jen potvrdit vynikající přístup a hlavně p. Ljubčenko evidentně ví, co má dělat a co by mělo danému problému pomoci. Takže děkuji a již se objednávám na další volný termín. Škoda jen, že je další volný až za měsíc.
    Zvolánek

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Soukromá péče - 50 min.

Byla jsem velmi mile překvapena, jak profesionálním přístupem, tak že jsem po dlouhé době opravdu natrefila na odborníka. Který velmi rychle našel problém. Už od něj jsem odcházela s velmi dobrým pocitem a během dvou dnů mé bolesti úplně zmizely. Vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan fyzioterapeut je naprostý profesionál. Týden mě bolelo rameno, že jsem nemohla ani spát. Po jedné návštěvě se můj stav velice zlepšil, bolest ustupuje. Chtěla bych tímto panu Ljubčenkovi moc a moc poděkovat. Petra Švaříčková

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

P. Borise jsem si vybrala na základě recenzi na internetu a nelituju !
    Je neskutečnĕ příjemný, pozitívně naladěný a dáva to toho vše.
    Jako jediný ze všech fyzioterapeutů chtěl vidět lékařské zprávy včetně CD, upřimně se zajíma a snaží se opravdu pomoct. Jeho péče je efektivní, cviky které poradí pomáhají a nemá problém dát odpověď když se zeptáte ( a já se ptám pořad ) a velké plus je příjemné prostředí , kde se opravdu uvolním a vždy se těším na další návštěvu.
    Nechci aby to vyznělo, že p.Borise vychvaluju do nebes ale po 1,5 roce neúspěšných návštev doktorů a fyzioterapeutů si připadám jako v ráji .
    Po zhruba 5 návštěvách veliká úleva a viditelné výsledky.
    Za sebe vřele doporučuji a jsem moc ráda že jsem nakonec našla nenafoukaného a hlavně empatického odborníka.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Píši svou zkušenost po 1. návštěvě. Velmi vstřícná a profesionální lidská komunikace, zájem. Pohovor, vyšetření, přístrojové ošetření a ukázka a nácvik cvičení - vše proběhlo profesionálně, efektivně, v pěkném prostředí. Okamžité zlepšení bolestivosti a omezené hybnosti ramene již po 1. návštěvě, doporučuji, děkuji a objednávám se k další spolupráci. J. Hausnerová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem aktivní běžec a půl roku jsem měl bolesti kolene a vazu. Stačila 1 návštěv a a bylo po bolestech určitě za mě velké doporučení

• Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Vyšetření luxace kloubů - patell

Děkuji za vstřícné, milé přijetí a precizní vyšetření mé invalidní dcery (vrozená displázie kolen s totální laterární luxací čéšky). Od r. 1990, kdy dcera dosáhla věku 18 let, jsem se s takovýmto lidským a profesionálním přístupem nesetkala - a to byla dcera pod kontrolou specialistů. Před 10 roky byla dcera indikována k operaci kolene. Této operaci by však musela předcházet operace srdce (vrozená těžká stenóza aorty a hypertrofie LK), kterou po neurologicko-psychiatrickém vyšetření lékaři nedoporučili. Tak dcera skončila na inval. vozíku bez doporučení jakékoliv léčby a kontroly s tím, že pokud nebude provedena operace skončí jako ležící. Její stav se postupně zhoršoval, tak jsem na internetu hledala fyzioterapeuta. A jsem velice ráda, že jsem si vybrala p. Ljubčenka pro jeho profesionalitu a lidskost. Ještě jednou moc děkuji a budu ráda pokračovat v léčbě.
    M. Segmüllerová - Karnová

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: Bolest paže

Byla jsem velice spokojená. Trpím bolestí paže a nechtěla jsem jít k lékaři pro velkou časovou náročnost. Říkala jsem si, že by se to dalo mažná rozcvičit. Terapie obsahovala elektro léčbu, masáž a cviky na doma. Paže sice ještě trochu bolí, ale určitě je to mnohem lepší. Určitě se ještě objednám, neboť bych si ráda dala do pořádku celkově bolavá záda.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: jiné místoSlužby: Problémy s páteří a dobré hodnocení od jiných lidí.

Dodržení času objednání. Příjemné, čisté a moderní prostředí, ve kterém se cítíte dobře. A hlavně velký zájem o pacienta, perfektní ošetření za velmi slušné peníze oproti jiným praxím. Byla jsem zde s bolestí zad a krční páteře, odcházela jsem bez závratí a uvolněná. Večer byly záda celé bolavé jak po sportu, ale to je normální. Od dalšího dne výrazné zklidnění, dodržuji doporučené cviky a zatím vše vypadá dobře. Musím jedině doporučit a jen škoda, že jsem tuto fyzioterapii nenašla dříve.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdravíSlužby: fyzioterapie

Doporučil bych hlavně díky vysoké odbornosti, profesionálnímu přístupu a vstřícnosti vždy vyřešit daný problém rychle a kvalitně. Několikanásobná zkušenost vždy z výborným výsledkem.