Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 94.....

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min (950 Kč)

Každé další ošetření - 50 min. (550 Kč)

Initial examination and treatment - 50 min. (950 Kč) + 3 Více

Any further treatment - 50 min. (550 Kč)

Parkování v areále zdarma

Free parking

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Bolesti v kolenou - artroza

Měla jsem velké bolesti v obou kolenou, co krok to ukrutná bolest, byla jsem už zoufalá, mám artrozu 1-2 stupně, bolesti jsem měla téměř třičtvrtě roku, až po několika návštěvách pana fyzioterapeuta, mě bolesti opouští, před rokem bych neušla ani 100 metrů bez bolesti a teď jsem schopná ujít i 10 km. Pane Borisi mockrát děkuji za vše i za drahocenné rady, zdravím a doporučuji Vás kde se dá.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví vstupní vyšetření

Pan Ljubčenko je velice příjemný a jistě odborník ve své profesi. Zatím jsem byla jen na vstupním vyšetření, ale mám naději na účinné vyléčení mých problémů. Bohužel ale až za měsíc, reservace je do té doby plně vyčerpaná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Byl jsem spokojený a dostal užitečné rady. Nešel jsem k panu Ljubcenkovi s konkrétním problémem, spíše na celkovou kontrolu. Děkuji a doporučuji.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Rehabilitace po poraneni vazu v kotniku

Boris Ljubčenko je člověk na svém místě. Neskutečný sympaťák s vřelým a velmi profesionálním přístupem. Po nastínění problému, kvůli kterému jsem přišla, okamžitě odhalil příčinu a nalezl řešení. To vše s úsměvem na tváři. Vím, že v případě jakéhokoliv jiného problému se budu vracet už jenom sem.
Zuzka Šofová

Jsem moc spokojená. Pan Boris je sympatický muž, který svou práci ma rád a hlavně ji rozumí. Citim se u nej dobre a po hodně dlouhe dobe citim, ze toto je to prave a ze vsechny ty roky bolesti pod jeho vedenim budou casem lepsi, ne-li pryc. Nez bych sem napsala cely svuj pribeh, tak spise doporucim naprosto na 100% kdo chce se sebou nejen neco delat, ale take mit konečně dobry pocit, ze je tu clovek, ktery pochopi, pozna, uveri a bude delat vse, aby ulevil a trapeni zbavil. Ja tomu verim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Soukromá péče - 50 min.

Byla jsem poprvé u fyzioterapeuta- přístup úžasný,vyslechl mne a doufám,že se mé problémy jak bylo slíbeno vylepší a po prvním sezení vše tomu nasvědčuje.Děkuji

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Pana Ljubčenka jsem navštívila včera.
Za mě: profesionální přístup, milý a lidský.
Mohu vřele doporučit.

SKvely doktor, moderne pristupy, prijemna ordinacia, bez cakania. Prisla som preto, ze po zlomenine hlavicky radia nemozem vystriet ruku. Velky pokrok som videla uz priamo v ordinacii. odporucam

Naprostá profesionalita, ochota a vždy po návštěvě citelné zlepšení stavu. Navíc odcházím vybavena praktickými tipy, co mohu udělat pro zlepšení stavu doma.

17 rokov som trpel bolestami pravej polovice chrbatu, ktora sa rozsirovala do celej polovice tela. Po komplexnej prehliadke (vratane odberu krvi na boreliozu a chlamidie) bola urobena naprava priamo na mieste a navrhnute cvicenia.
Bolest krka - ustupila 2 dni po naprave
Skolioza - odstranena
Spatny pohyb pravej nohy - pricina odhalena, masaz na mieste, nasledne denne strecinky. 70% lepsie
Bolest pod lopatkou - masaz na mieste, nasledne denne cviky na posilnenie svalstva. 50% lepsie
P. Ljubcenko je odbornik na pravom mieste - okrem velkej znalosti anatomie, k problemu pristupuje komplexne (vsetko so vsetkym suvisi), vratane zmeny v stravovani alebo odstraneni ludskych neduhov.
Davam 7 bodov z 5 ak je to mozne :) - p. Ljubcenko prekonal moje ocakavania.

Boris Ljubčenko DiS.

Srdečně Vás zdravím a děkuji za fantastickou reakci!!! Upřesnění pro ostatní: skolioza je do JISTÉ MÍRY ovlivnitelná hlavně do cca 25 roku života. Zde se jednalo o reverzibilní odchylku postavení menšího úseku vyvolánou svalovým spasmem. S přátelským pozdravem, BL

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Parkování v areále zdarma

Cena není uvedená

Free parking

Cena není uvedená

Initial examination and treatment - 50 min.

950 Kč

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Any further treatment - 50 min.

550 Kč

Pan Ljubčenko je úžasný fyzioterapeut i velice milý a vstřícný člověk. Pomohl mi s krční páteří a nyní mi léči svědomitě ostruhu v patě. S každou návštěvou jsem vždy velice spokojená, cítím se bezpečně, v těch nejlepších rukou!

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! Jsem rád, že jste byla s ošetřením spokojena!!!!!!!

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Navštívila jsem ordinaci pana Ljubčenka poprvé a jen podle recenzí na internetu. Byla jsem velmi překvapena vstřícností a milým, ale profesionálním jednáním. Ošetření, přesně podle objednání, bez čekání. Doufám, že i výsledky budou tak potěšující. Přeji panu Ljubčenkovi mnoho spokojených klientů. Děkuji.

Boris Ljubčenko DiS.

S panem Ljubcenkem jsem byla velice spokojena. Ukazal mi specielni cviky na bederni pater, ktera mne poboliva po houseru. Je to specialista na svem miste. Logik, primy a jemny clovek, poradi se zdravotnim problemem vice nez normalni terapeut z polikliniky. Preji mu mnoho dalsich uspechu v praci.

Boris Ljubčenko DiS.

S návštěvou jsem byla velmi spokojena, velice doporučuji. jednání a zájem byl prvotřídní, rehabilitace bezvadná

Boris Ljubčenko DiS.

Opravdovy profesional, po prvni navsteve jsem citila velkou ulevu.aJsem rada, ze jsem na pana Ljubcenka narazila. Takovych fizioterapeutu je v Praze malo. Uz se tešìm na příště. Renata Kosejkova

Boris Ljubčenko DiS.

Velice milý a profesionální pan Ljubčenko, jsem kadeřnice a trpím bolestmi zad a krční páteře, již po první návštěvě cítím úlevu krční páteře i zad.. jsem velmi spokojená, poradil cviky které mám dělat, ochota, milé jednání profesionál jak se patří, budu chodit pravidelně k vám ! Děkuji moc Markéta mohu s čistým svědomím doporučit !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Borise Ljubčenka jsem si vyhledala přes tento web, měla jsem dlouhodobě nepříjemné bolesti práveho kotniku a už po absolvování první série terapie pocitila jsem ulevu. Pan Ljubčenko je vynikající expert ve svém oboru, ma sympatický a vstřícný přístup k pacientovi. Moc Vám děkuji pane Borisi, jste skvělý fyzioterapeut. Vřele doporučuju všem ostatním!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý, profesionální přístup! Děkuji za velmi vstřícnou a příjemnou konzultaci a doporučení cvičení.

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení!

Dobrý den, přidávám další kladné hodnocení. Pana Ljubčenka jsem navštívila poprvé včera, pouze na základě recenzí z internetu. Byla to pro mě celkově premiéra a kladné hodnocení se opravdu potvrdilo. Velice ochotný a milý přístup a za tu hodinku jsme toho stihli opravdu neskutečně hodně. Cenu hodnotím také velice pozitivně. Přeji hezký den Čejková

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! Jsem rád, že jste byla s komplexností a cenou ošetření spokojena.

Borise Ljubčenka jsem si vyhledal přes tento web, když jsem měl, jako hobby běžec, problém s bolestí úponu v pravém kvadricepsu. Bolest mě trápila pouze při běhu, ale byla bohužel tak intenzivní, že mi znemožňovala pořádný trénink. B. Ljubčenko mi fantasticky pomohl, nasadil elektroléčbu, rázovku a masáž a již po druhé návštěvě (v rozmezí dvou dní) bylo po problému! Kdybych B. Ljubčenka navštívil okamžitě po úrazu, mohl jsem místo měsíčního tréninkového výpadku mít pauzu krátkou pouze pár dní. Schopnosti B. Ljubčenka mě přesvědčily natolik, že ho navštěvuji dále a pracujeme na mých problémech s hrudní páteří, které pramení z mé skoliózy. B. Ljubčenko je velmi milý a profesionální a k pacientovi má velmi individuální přístup. Např. při masážích si doslova hraje s každým jednotlivým svalem či úponem. B. Ljubčenka mohu doporučit nejen pro řešení sportovních úrazů, ale obecně při jakýchkoliv problémech s pohybovým aparátem.

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! Jsem rád, že jste byl s ošetřením spokojen. V praxi platí, že pouze komplexní přístup zaručuje kvalitní výsledek léčby.

63 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

• question to Boris Ljubčenko
    I attended a visit with you at the end of December, you gave me some great tips as I have scoliosis and swimming is good but now in the winter I do really struggle with getting cold and flu all the time. You suggested to use rino horn and instead putting it through my nose just breathe in the hot air from water mixed with salt and soda?
    Thank you,

Anna

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků