Adres

Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
774 94.....

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min (950 Kč)

Každé další ošetření - 50 min. (550 Kč)

Initial examination and treatment - 50 min. (950 Kč) + 3 Více

Any further treatment - 50 min. (550 Kč)

Parkování v areále zdarma

Free parking

English version follows after Czech one. Prosím všechny, kteří jsou nachlazení, aby brali ohledy na ostatní a svou návštěvu raději přeobjednali! Po...

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Soukromá péče - 50 min.

Byla jsem poprvé u fyzioterapeuta- přístup úžasný,vyslechl mne a doufám,že se mé problémy jak bylo slíbeno vylepší a po prvním sezení vše tomu nasvědčuje.Děkuji

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Pana Ljubčenka jsem navštívila včera.
Za mě: profesionální přístup, milý a lidský.
Mohu vřele doporučit.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

SKvely doktor, moderne pristupy, prijemna ordinacia, bez cakania. Prisla som preto, ze po zlomenine hlavicky radia nemozem vystriet ruku. Velky pokrok som videla uz priamo v ordinacii. odporucam

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Naprostá profesionalita, ochota a vždy po návštěvě citelné zlepšení stavu. Navíc odcházím vybavena praktickými tipy, co mohu udělat pro zlepšení stavu doma.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

17 rokov som trpel bolestami pravej polovice chrbatu, ktora sa rozsirovala do celej polovice tela. Po komplexnej prehliadke (vratane odberu krvi na boreliozu a chlamidie) bola urobena naprava priamo na mieste a navrhnute cvicenia.
Bolest krka - ustupila 2 dni po naprave
Skolioza - odstranena
Spatny pohyb pravej nohy - pricina odhalena, masaz na mieste, nasledne denne strecinky. 70% lepsie
Bolest pod lopatkou - masaz na mieste, nasledne denne cviky na posilnenie svalstva. 50% lepsie
P. Ljubcenko je odbornik na pravom mieste - okrem velkej znalosti anatomie, k problemu pristupuje komplexne (vsetko so vsetkym suvisi), vratane zmeny v stravovani alebo odstraneni ludskych neduhov.
Davam 7 bodov z 5 ak je to mozne :) - p. Ljubcenko prekonal moje ocakavania.

Boris Ljubčenko DiS.

Srdečně Vás zdravím a děkuji za fantastickou reakci!!! Upřesnění pro ostatní: skolioza je do JISTÉ MÍRY ovlivnitelná hlavně do cca 25 roku života. Zde se jednalo o reverzibilní odchylku postavení menšího úseku vyvolánou svalovým spasmem. S přátelským pozdravem, BL

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví

Tak musím se i já přiklonit k velmi kladnému hodnocení. byl jsem tam poprvé s pískáním v uších. Po zjištění potíží a nastínění možností důvodu pískání se p. Ljubčenko dal hned do "práce" jak řekl on a přes fyzické masírování krční páteře a částí za ušima až po rozmasírování strojem mi ulevil od bolesti. Ale co je důležité, dnes, den po návštěvě u něj slyším pískání o 50% méně a také mně krční páteř nebolí tak, jak dyn předtím. Nemluvně o tom, že jsem dostal cviky k domácímu trénování v ceně. Takže můžu jen potvrdit vynikající přístup a hlavně p. Ljubčenko evidentně ví, co má dělat a co by mělo danému problému pomoci. Takže děkuji a již se objednávám na další volný termín. Škoda jen, že je další volný až za měsíc.
Zvolánek

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Byla jsem velmi mile překvapena, jak profesionálním přístupem, tak že jsem po dlouhé době opravdu natrefila na odborníka. Který velmi rychle našel problém. Už od něj jsem odcházela s velmi dobrým pocitem a během dvou dnů mé bolesti úplně zmizely. Vřele doporučuji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan fyzioterapeut je naprostý profesionál. Týden mě bolelo rameno, že jsem nemohla ani spát. Po jedné návštěvě se můj stav velice zlepšil, bolest ustupuje. Chtěla bych tímto panu Ljubčenkovi moc a moc poděkovat. Petra Švaříčková

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

P. Borise jsem si vybrala na základě recenzi na internetu a nelituju !
Je neskutečnĕ příjemný, pozitívně naladěný a dáva to toho vše.
Jako jediný ze všech fyzioterapeutů chtěl vidět lékařské zprávy včetně CD, upřimně se zajíma a snaží se opravdu pomoct. Jeho péče je efektivní, cviky které poradí pomáhají a nemá problém dát odpověď když se zeptáte ( a já se ptám pořad ) a velké plus je příjemné prostředí , kde se opravdu uvolním a vždy se těším na další návštěvu.
Nechci aby to vyznělo, že p.Borise vychvaluju do nebes ale po 1,5 roce neúspěšných návštev doktorů a fyzioterapeutů si připadám jako v ráji .
Po zhruba 5 návštěvách veliká úleva a viditelné výsledky.
Za sebe vřele doporučuji a jsem moc ráda že jsem nakonec našla nenafoukaného a hlavně empatického odborníka.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jsem aktivní běžec a půl roku jsem měl bolesti kolene a vazu. Stačila 1 návštěv a a bylo po bolestech určitě za mě velké doporučení

Vstupní vyšetření a ošetření - 50 min

Parkování v areále zdarma

Cena není uvedená

Free parking

Cena není uvedená

Initial examination and treatment - 50 min.

950 Kč

Každé další ošetření - 50 min.

550 Kč

Any further treatment - 50 min.

550 Kč

Velice milý a profesionální pan Ljubčenko, jsem kadeřnice a trpím bolestmi zad a krční páteře, již po první návštěvě cítím úlevu krční páteře i zad.. jsem velmi spokojená, poradil cviky které mám dělat, ochota, milé jednání profesionál jak se patří, budu chodit pravidelně k vám ! Děkuji moc Markéta mohu s čistým svědomím doporučit !!!

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! Jsem rád, že jste byla s ošetřením spokojena!!!!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Borise Ljubčenka jsem si vyhledala přes tento web, měla jsem dlouhodobě nepříjemné bolesti práveho kotniku a už po absolvování první série terapie pocitila jsem ulevu. Pan Ljubčenko je vynikající expert ve svém oboru, ma sympatický a vstřícný přístup k pacientovi. Moc Vám děkuji pane Borisi, jste skvělý fyzioterapeut. Vřele doporučuju všem ostatním!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý, profesionální přístup! Děkuji za velmi vstřícnou a příjemnou konzultaci a doporučení cvičení.

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dobrý den, přidávám další kladné hodnocení. Pana Ljubčenka jsem navštívila poprvé včera, pouze na základě recenzí z internetu. Byla to pro mě celkově premiéra a kladné hodnocení se opravdu potvrdilo. Velice ochotný a milý přístup a za tu hodinku jsme toho stihli opravdu neskutečně hodně. Cenu hodnotím také velice pozitivně. Přeji hezký den Čejková

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! Jsem rád, že jste byla s komplexností a cenou ošetření spokojena.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Borise Ljubčenka jsem si vyhledal přes tento web, když jsem měl, jako hobby běžec, problém s bolestí úponu v pravém kvadricepsu. Bolest mě trápila pouze při běhu, ale byla bohužel tak intenzivní, že mi znemožňovala pořádný trénink. B. Ljubčenko mi fantasticky pomohl, nasadil elektroléčbu, rázovku a masáž a již po druhé návštěvě (v rozmezí dvou dní) bylo po problému! Kdybych B. Ljubčenka navštívil okamžitě po úrazu, mohl jsem místo měsíčního tréninkového výpadku mít pauzu krátkou pouze pár dní. Schopnosti B. Ljubčenka mě přesvědčily natolik, že ho navštěvuji dále a pracujeme na mých problémech s hrudní páteří, které pramení z mé skoliózy. B. Ljubčenko je velmi milý a profesionální a k pacientovi má velmi individuální přístup. Např. při masážích si doslova hraje s každým jednotlivým svalem či úponem. B. Ljubčenka mohu doporučit nejen pro řešení sportovních úrazů, ale obecně při jakýchkoliv problémech s pohybovým aparátem.

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! Jsem rád, že jste byl s ošetřením spokojen. V praxi platí, že pouze komplexní přístup zaručuje kvalitní výsledek léčby.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Sp. Borisem Lubcenkom jsem byla velice spokojená. Od přístupu až po práci s tělem. Jsem ráda, že jsem vyhledala profesionála a nechala jsem si poradit. Bolest leveho ramena mě přestava tak silene trapit. Děkuji za skvělé tipy na cvičení a skvělé promasírování.Oksanka Markovych.:)))Velice doporucuji!!!!

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! Jsem rád, že jste s péči velice spokojena!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Musím dohnat svůj dluh a také se připojit recenzím. K Borisovi chodím už více jak rok, ať už s problémy s kolenem po operaci, nebo jen s "obyčejnou blokádou krku". Doporučuji ho všem svým známým a musím to napsat i sem. Nelitujte, že to stojí trochu peněz, péče, které se vám dostane je naprosto bezkonkurenční.

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! Mým cílem je pro všechny pacienty poskytnout vysoký standard za přijatelnou cenu!

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Hodně mi urychlil zahojení jizvy uvnitř prsního svalu a dal do pořádku svaly na zádech. Profesionální přístup, doporučuji i pro vrcholové sportovce.

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! Jsem rád, že se nám to povedlo vyléčit za kratší dobu;)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana Ljubčenka mohu jenom doporučit. Sama jsem vybírala jenom podle názorů na internetu a nespletla jsem se. Pan Ljubčenko mi v cyklu několika navazujících ošetření pomohl od velmi nepříjemných a dost silných bolestí úponů kyčle a okolních svalů. Žádná dřívější rehabilitace předepsaná lékařem ani medikace neměla pozitivní účinek. Po každém ošetření u pana Ljubčenka došlo vždy k výraznému zlepšení. Jelikož bolesti byly již chornického rázu, chvíli to trvalo, ale výsledek je vynikající. Komunikace je vstřícná, prostředí přínosné.

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! Jsem rád, že všechno dobře dopadlo a bolesti už jsou témeř pryč!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemná návštěva. Nejen, že mi pan Ljubčenko pomohl od akutních bolestí, ale také mi poradil, jak se preventivně chránit před dalšími.

Boris Ljubčenko DiS.

Mnohokrát děkuji za Vaše hodnocení! Jsem rád, že jste s péči spokojena!

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,
    chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

• Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

• Pohybový aparát
  • Locomotor system

Ukončené školy

• fyzioterapeut

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků