Božetěchova 102A, Brno-Královo Pole, Brno

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

NESTÁTNÍ ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ. IČ v národním registru NZZ: 27609936. 1600 hodin praxe v rámci výuky a celkem 15 let zkušeností v oboru V roce 2005 ...

• Napřímení krční lordózy
  • Onemocnění krycích destiček obratlů (MODIC)
  • Syndrom zmrzlého ramene

Ukončené školy

• r. 2002 - 2006, VOŠ MILLS s.r.o, Brandýs nad Labem, obor Diplomovaný Fyzioterapeut + 1600 hodin praxe v rámci studia (viz. Stáže)

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Ukrajinština, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

800 Kč

800 Kč

2 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Každé další ošetření - 50 min.

Perfektní servis, vyšetření. I způsob léčby.
Nejrychlejší a nejefektivnější způsob jak zase fungovat.

Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Jiný

Neprofesionální přístup.
Byla jsem u tohoto specialisty s bolesti v krční páteří, pan doktor se ze své židli ani nezvednul, jen poslouchal a hrál si se svým malým pejskem. Bylo vidět, ze o mě nemá žádný zájem a chtěl to co nejdříve ukončit. Poslal mě na rentgen a byl konec.
To, ze pan doktor má 327 jen pozitivních recenzi už samo o sobě je velmi podezrive, ale pravé toto na mě zapůsobila, a právě proto jsem se k němu objednala. No, nemám co dodat, nejhorší přístup, se kterým jsem se setkala.

Dobrý den.
A.D 1: pejsek byl 28.5.-1.6. hospitalizován na klinice Jaggy Praha pro míšní infarkt a ochrnutí na obě zadní nohy. Neurochirurgem stanovena 3 měsíční intenzivní rehabilitace 10x denně, a nejdou vyloučit trvalé následky
A.D 2: Neprofesionální a podezřelé by bylo, kdybych se nechal zlákat vidinou zisku peněz za první návštěvu a souhlasil s Vaší prosbou o manuální stanovení posunuté ploténky a pokus o její zpětné “nahození”.

Zdraví blfyzio

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Nejlepší fyzioterapeutické postupy pro Vaše zdraví Vstupní vyšetření a ošetření (individuální léčebný tělocvik, masáž, měkké techniky, rázová vlna, laser, elektroterapie, tejpování, baňkování) - 50 min.

U pana Borise jsem byla s krční páteří a hucenim v uchu. Musím říct,že už po první návštěvě se cítím mnohem lépe. Vse mi bylo řádně vysvětleno, líbí se mi přístup k řešení problémů a snaha pomoct. Určitě muzu jen doporučit :-)

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice empatický a ochotný pán Ljubčenko, opravdu člověk na pravém místě a je vidět že práci má rád. Po 3. měsících jsem opět viděl a cítil jak moje prsty mají snahu fungovat. Nádherný pocit i metoda zcela odlišná od běžných RHB. Doktoři my doporučily operaci ale ještě jsem vyzkoušel tuhle metodu, kde my vše jasně a zřetelně pán Ljubčenko všechno krásně vysvětlil. Teď už jen být trpělivý a pevně věřím že vše bude zase v pořádku a jak má být. Jedná se o zánět pod pravou lopatkou s následkem ochrnutí malíčků. Děkuji velice tomu to šikovnému pánovi Ljubčenkovi a přeji mu pevné zdraví a hodně úspěchu jak v osobním tak i v pracovním životě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vždy,když měl někdo z rodiny problém buď s krční, bederní páteří nebo kolenem, vždy nám pan Ljubčenko pomohl, já jsem přes dva roky měla problém s bederní páteří,chodila jsem po rehabilitacích, masážích, byla jsem na miniinvazivním endoskopickém zákroku, dostala spoustu injekcí a opichů a stále bolesti přetrvávaly,pak jsem náhodou objevila pana Ljubčenka a po několika návštěvách mám bolesti pouze občas a mírné,jsem mu vděčná a můžu ho jedině doporučit. Má o pacienta zájem a snaží se pomoc, navíc je milý a sympatický. A že je opravdu dobrý, svědčí i to, že má neustále plno. Takže od naší rodiny a známých, kteří u něj byli, má spoustu hvězdiček.*************Jitka

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tento lékař je vstřícný a profesionální. Ochotně odpovídá na vaše otázky. Je trpělivý a projevuje porozumění. A také je vidět jeho upřímný zájem pomáhat a řešit problém. A výsledky jeho práce jsou zřejmé. Obrátila jsem se na něj s vážným a bolestivým problémem s ramenem, který trval několik měsíců. V tuto chvíli dochází k výrazným zlepšením, více než na polovinu!
Samozřejmě že doporučuji!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mám velké problémy s ramenem a lopatkou,bolesti a p.fyzioterapeut mi začal pomáhat od bolesti.Díky!!
Laskavě mi vysvětlil cviky a další terapii,velmi profesionální a empatický přístup.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělý přístup. Jsem z první návštěvy nadšená. Je vidět, že pan fyzioteraput má svojí práci rád a opravdu se snaží pomoci. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Všechno super, jsem spokojena s přístupem a průběhem cele návštěvy, rozhodne se ještě vrátím. Děkuji :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Večer mě začalo pálit celé tělo, nevěděla jsem co se děje, teplota nikde, jen jsem cítila strašnou bolest. Přítel mi vnuknul, že to bude asi od krku, protože jsem celý týden nosila těžké předměty. Druhý den jsem našla místo u pana Ljubčenka. Ihned po příchodu identifikoval problém a podrobil mě kvalitním a pečlivým praktikám. Nebudu lhát, po vyšetření jsem si přišla hůř jak před ním, ale dva dny na to bolest povolila a razem jsem byla bez bolestí. Pan fyzioterapeut odvedl skvělou práci, doporučil cviky na uvolnění. Nemohu dát nic míň než 5 hvězdiček!

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, lecite i lordozu a kyfozu? Dekuji. Darina vu

Dobrý den Darino, lordóza a kyfóza jsou přirozeným zakřivením páteře. Jejich odchylky stanovuje nejlépe ortoped na základě rentgenových snímků a doporučuje další postup. Mohli bychom se pokusit tyto odchylky předběžně ovlivnit odstraněním svalových spazmů a dysbalancí. Každopádně pro následné porovnání by bylo vhodné mít rentgenový snímek páteře zepředu a zboku. Zdraví BL

Dobry den,
chodim casto do posilovny a vsiml jsem si, ze mam nevyrovnane trapezy. Poslednich par tydnu take citim, jak me na jedne strane trapez a krk taha. Bylo by mozne s timto problemem za vami prijit? Dekuji.

Dobrý den, svalová asymetrie by mohla být způsobena přetížením, spazmem svalu nebo také být vrozená. Ale určitě ano, tento problém bychom mohli zkusit vyřešit. Zdraví BL

• Napřímení krční lordózy
  • Onemocnění krycích destiček obratlů (MODIC)
  • Syndrom zmrzlého ramene

Ukončené školy

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Stáže

• LDN Motol (2003)
  • Revmatologický ústav (2003)
  • FTN - dětská traumatologie (2003)
Zobrazit více

Znalost jazyků