Umístění: Ordinace

Nejlepší zubař co znám :-). Ochotný, vnímavý, hodný. S ním jsem se přestala bát zubaře. Vřele moc doporučuji.

S panem doktorem Šimíkem jsme velice spokojeny. Vždy je schopen vyjít vstříc a jeho prohlídky byli velmi profesionální a precizní.

:-) Děkujeme, přejeme mnoho úspěchů, lásku, radost, pokojné prožití tohoho času a mnoho sil do pečlivé práce. Kamarádka byla velmi spokojená se setkáním s panem doktorem. :-)

Mockrat dekuji za veskerou peci.
Profesional,laskavy a vstricny.

Mám tohoto lékaře asi 4 roky a na jeho kvalitu práce si nemohu stěžovat .
Má moderní zařízení,je dobře vybavený.Nic nezanedbá,je pečlivý.
Na druhou stranu je velmi drahý.Co se týká peněz zdá se mi i uražený pokud dáte najevo,že péče v jeho ordinaci je dost drahá.
Jinak musím říct,že se k němu nebojím chodit jako k jiným zubařům,snad jen proto kolik to zas bude stát.Pana doktora doporučuji a pokud moc neřešíte finance je super.

Ještě jednou moc díky, za provedenou léčbu a dání zubů dohromady

Po těžkém úrazu obličeje jsem se ocitl ve fakult. nem. Pana doktora tam chválili. U rentgenu se divili, že takhle zaplněné kořeny už dlouho neviděli...prý špičková práce. Takže bych panu doktorovi chtěl moc poděkovat, protože to určitě urychlilo a usnadnilo následné hojení po havárii. Děkuji za dlouhodobou péči a přístup.

Souhlasím s panem Vladimírem S. a hostem z 12. září. Jsem rád, že nejsem jediný.
Myslím, že se p. doktor změnil. A je potřeba na to upozornit. Ze začátku byl pozorný, vše se snažil vysvětlit, pracovat pečlivě. Udělal mi několik chyb. Ale říkal jsem si, je mladý a nemá zkušenosti, to se dá odpustit.
Dnes se téměř neptá, rovnou vrtá, a po provedení výkonu teprve řekne cenu, která je nadstandartní.

Profesionál a stomatolog pro kterého je jeho práce koníčkem, a ne nutností. Jsem ráda že jsem se k němu já i má rodina dostala. Přeji mu hodně štěstí a plno pracovních úspěchů.

Profesionalní vystupování, skvělý zubař, ale hlavně člověk kterého jeho práce baví. jen tak dál!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den.Od kolika let je mozne provest celkovou snimatelnou nahradu a za jakych kriterii jse o tom rozhoduje?Mam cele zuby 4 a ostatni but vytrhle nebo totalne rozpadle,mam zanety,afty a bolesti dasni.Dekuji

celková snímatelná náhrada je proplácená v celé výši zdravotní pojišťovnou jednou za 3 roky.
Pokud máte v ústech nějaké zuby a budou se tahat, tak je potřeba po vytažení počkat min. 2 měsíce a poté tuto náhradu zhotovit.

S pozdravem

MUDr. Bohumír Šimík