Ordinace PL pro dospělé
Dr. Bureše 9, České Budějovice

pani Mudr. Zoubkova je velmi zodpovedna lekarka s dlouholetou praxi, erudovana s velkym zajmem o zdravi pacientu. Dekuji za kvalitni peci, diky pani Mudr. Zoubkove a jeji peci se mi jako velmi vazne nemocnemu cloveku prodluzuje zivot. Dekuji pani Doktorko

Nejhorší lékař jakého člověk může potkat. Diplom by měla vrátit a ještě platit pacientům na újmě na zdraví. Babička k ní chodila roky. Nechala jí čekat v čekárně třeba celý den, vždyť je v důchodu a nikam nemusí chvátat. Léčila jí na vysoký tlak, ale třeba jí ho změřit? Na co. Paní je bledá? Nevadí vždyť je stará. Vše skončilo tím, že babičce se zatočila hlava a při pádu si zlomila levou nohu v krčku. V nemocnici zjistili extrémně nízký tlak, velmi málo červených krvinek. Po operaci jí dali sice krev, ale její tělo nebylo připraveno na takový přísun a došlo k mrtvičce. Před 4. měsíci chodící a soběstačná paní je dnes upoutaná na lůžko a plně odkázaná na péči druhých. Světe div se, po propuštění z nemocnice nebyla doktorka schopná zvednout ten svůj zadek a dojít se podívat jak paní vypadá. Teta si musela sehnat i kód na inkontinentní pomůcky a musí ho přinést každý měsíc. Přišla až po měsíci, když jsme žádali o příspěvek na péči, protože do doby úrazu žádný nepobírala. Dodnes není vypracovaný ani posudek do DD a již je to další měsíc. Co nás ještě potká? Bůh ví.Tak maminka už nám odešla na věčnost. Před smrtí se na ní nebyla ani podívat, přes to že jsme jí volali, že je mamince špatně a stále zvrací. Paní doktorka ani nezvedla zadek, aby se přišla podívat. Jediný zájem měla kdy maminku přehlásíme k jinému lékaři. Myslím si, že by nebylo fér přehlašovat umírající k jinému lékaři. Po informaci o umrtí maminky, sfalšovala dokumentaci. Údajně jsme 2x odmítli její návštěvu.

Paní doktorka byla jediná volná a kontakt na ní mi dali na pojišťovně..... jsem na vozíku a ona se mě zeptá a cvičíte po porodu ? (mám dvě děti).Ano cvičím ona na mě chvíli kouká, a pak z ní vypadne: jako že cvičíte nebo opravdu....? spadla mi brada v úžasu..... byla jsem u ní registrovaná půl rok a návštěvy proběhli 4x. Je to opravdu doktorka bez citu, profesionality a mám pocit, že ani neví, že bolest v krku nutně neznamená rovnici pro nasazení antibiotik !!!!!!!!!!!!

Myslím, že by paní doktorka Zoubková měla zlepšit svůj přístup k pacientům, hlavně v oblasti komunikace.

Koukla se mi jen do krku a hned začala psát prážky. To že mam horečky a průjem, zvracím rýmu to ji vůbec nezajímalo. Asi je tak dobrá říkal jsem si. Po tejdu stejné teploty. Stav pořád stejnej néli horší. Ještě že jsem si pak zašel k jinýmu lékaři.

Bohužel jsem musela k této tzv. doktorce chodit, jelikož nebyl nikdo volný. Velmi toho lituji!!! Když mi něco bylo /chřipka či jiné menší nemoci/ tak jsem se raději léčila sama než tam jít. Hrozně nepříjemná, náladová a člověk má pocit, že jí nakonec otravuje svými zdravotními problémy. Snad tam od toho je,že? Pro ni je nejdůležitější vybrat 30,- Kč a to i když se nemusí platit. Asi si z toho udělala výnosný kšeft do kapsy, jelikož potvrzení nedává, ale platit musíte i když nic nedělá resp. za to, že jste ji viděli:((
Za svůj život jsem opravdu nepotkala horšího lékaře. Měli by jí odebrat licenci, jelikož má neetické chování vůči pacientům. Řekla jsem jí rovnou, že si najdu jiného lepšího lékaře. To její povýšenecké chování jsem dlouho tolerovala, ale čeho dost, toho je dost. Lituji sestřičku, která tam s ní musí být. Je to velmi příjemná paní a jistě sama by mohla vyprávět o jejím chování vůči pacientům.
Od známých jsem slyšela samá negativa a divili se, že jsem k ní vůbec chodila. Prý má ráda pouze pacienty mužského rodu. K těm se chová jinak.
Takže pro ostatní, nedoporučuji a raději se její ordinaci obloukem vyhýbejte!!!

Paní doktorka má sice nezvyklý přístup, ale v žádném případě nemohu souhlasit s názory, že je arogantní, neurvalá, zlá a špatná doktorka. Mě několikrát velice pomohla, ať při návštěvě v ordinaci, tak po telefonu. Je odbornice a doktorka na správném místě. A možná se podívíte, ale je i velice vtipná. Zkuste se na ní podívat jinýma očima a neberte si vše tak osobně.

Neochotná, nemá ráda lidi.

Paní doktorka je sice rázná, ale velmi schopná! S mými zdravotními problémy byla až ona, kdo mi pomohl! Její poněkud nevšední přístup je pravda nezvyklý, ale jako lékař má mou plnou důvěru!! A upřímně řečeno, při pohledu na ostatní pacienty, kteří se mnou seděli v čekárně, se jejímu ráznému přístupu už ani nedivím!!!!

Odebrat licenci. Nedodržuje pracovní dobu,
zásadně je nekomunikační
pacienty nechá čekat v čekárně a sama si čte noviny
jde jí zásadně jen o 30 Kč
pacient je pro ní přítěží
vůči pacientovi je arogantní