Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Tovární vrch 78, Doksy

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E

Paní doktorka Špalková měla s mými dětmi velkou trpělivost a vždy byla pečlivá.Obě děti jí měli moc rádi.Její přístup byl velice kladný až do dospělosti mých dětí.

H

Vynikající! Opravdu spokojeni!

Jsem nadšená z přístupu a vědomostí paní doktorky. Chodím k ní s dcerou teprve 3 měsíce, ale hned se pozná profesionál. hlavně ten přístup je mimořádný. Paní doktorka klade důraz na přírodní léčení, žádné zbyečné mastičky a léky. Jsem moc ráda, že chodíme právě k ní


výborný


Pani doktorka Spalkova je vynikajici lekarka a skvely clovek!Jako dite jsem k ni chodil. Jeji diagnozy byly vzdy presne a predevsim vcasne!!
Je to clovek na svem miste, je lidska a ma spousty zkusenosti..
Kez bych pro sve deti jednou nasel take takoveho doktora...
Jen doporucuji!!!


Ověřený profil

Dobrý den,paní doktorka je úžasná vždy mi pomohla a nejvíc si vážím jejího přístupu ,je lidská ,když něčemu nerozumím ,tak mi to vysvětlí tak že by to pochopily i mé děti.Moc si jí vážím,dnes je takových opravdu málo.


Ověřený profil

velmi dobra lekarka,je to lekar na svem miste,coz se o vsech rici neda.S detma umi komunikovat takze kazde vysetreni probehne v pohode


Paní doktorka, která ví jak na děti a umí si je ,,zpracovat'', tak taková se dnes těžko hledá... Paní Špalková taková je a my jsme rádi, že ji máme. Je výborná a velice milá. Tvoří se svou sestřičkou skvělý team. Držim jim palečky ať jim to dlouho vydrží a přeji co nejméně ubrečených ratolestí.


J

Je nám hrozně líto, že jsme museli paní doktorku opustit, ale museli jsme se přestěhovat a 70km na cestu za lékařkou, byť byla sebelepší, je již opravdu moc daleko. Všem paní doktorku doporučujeme!!!


J

Nejlepší paní doktorka a s dětmi to umí!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu