Praktický lékař pro děti a dorost
Tovární vrch 78, Doksy

Paní doktorka Špalková měla s mými dětmi velkou trpělivost a vždy byla pečlivá.Obě děti jí měli moc rádi.Její přístup byl velice kladný až do dospělosti mých dětí.

Vynikající! Opravdu spokojeni!

Jsem nadšená z přístupu a vědomostí paní doktorky. Chodím k ní s dcerou teprve 3 měsíce, ale hned se pozná profesionál. hlavně ten přístup je mimořádný. Paní doktorka klade důraz na přírodní léčení, žádné zbyečné mastičky a léky. Jsem moc ráda, že chodíme právě k ní

výborný

Pani doktorka Spalkova je vynikajici lekarka a skvely clovek!Jako dite jsem k ni chodil. Jeji diagnozy byly vzdy presne a predevsim vcasne!!
Je to clovek na svem miste, je lidska a ma spousty zkusenosti..
Kez bych pro sve deti jednou nasel take takoveho doktora...
Jen doporucuji!!!

Dobrý den,paní doktorka je úžasná vždy mi pomohla a nejvíc si vážím jejího přístupu ,je lidská ,když něčemu nerozumím ,tak mi to vysvětlí tak že by to pochopily i mé děti.Moc si jí vážím,dnes je takových opravdu málo.

velmi dobra lekarka,je to lekar na svem miste,coz se o vsech rici neda.S detma umi komunikovat takze kazde vysetreni probehne v pohode

Paní doktorka, která ví jak na děti a umí si je ,,zpracovat'', tak taková se dnes těžko hledá... Paní Špalková taková je a my jsme rádi, že ji máme. Je výborná a velice milá. Tvoří se svou sestřičkou skvělý team. Držim jim palečky ať jim to dlouho vydrží a přeji co nejméně ubrečených ratolestí.

Je nám hrozně líto, že jsme museli paní doktorku opustit, ale museli jsme se přestěhovat a 70km na cestu za lékařkou, byť byla sebelepší, je již opravdu moc daleko. Všem paní doktorku doporučujeme!!!

Nejlepší paní doktorka a s dětmi to umí!!!