Fakultní nemocnice Brno
Černopolní 9, Brno-sever, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

Paní doktorka Pinková je velmi profesionální a za nás jedna z nejlepších. Syn má potíže z více odvětví, cokoli potřebujeme, tak paní doktorka ochotně se vším pomáhá, jak z jejího oboru dermatologie, tak ochotně i s dalšími odvětvými, které do dermatologie nespadají. Hodnotím velmi pozitivně a můžu všem doporučit!! Takových doktorů jako je ona by mělo být více.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Jiný

Mohu jen doporučit. Naprosto profesionální přístup, dcera i já nadšené nejen z přístupu paní doktorky i sestřičky, ale i ze správné diagnózy a následné léčby. Moc děkujeme.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Paní doktorku Pinkovou můžeme jen doporučit. Pomohla dceři od velmi skaredeho atopickeho ekzemu. Nešlo to hned, ale paní doktorka byla při každé návštěvě moc milá, profesionální, pečliva.
Pomohla nám od velkého trápení, kterým ekzem byl a za to ji patří velké díky.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Nedoporučuji!! Podle nás nejhorší kožní.. nám bohužel nestačí milý pohled a úsměvy od ucha k uchu. Naše malá trpí atopickym ekzémem, paní doktorka nám předepsat masticky, které vůbec nepomahali, naopak ekzem ještě zhoršovali a kůže po mastickach mokvala. Když jsme šli po 4 na kontrolu a měla to furt horší a horší, tak to paní doktorku vůbec nezajímalo a predepisovala nám masticky dal. (Při ekzemu se musime chovat jinak, prát nesmíme jen tak v něčem, koupat musime taky nejlépe v olejech a o nošení světlého obleceni bez cvocku ani nemluvím) nic takového nám po 4 návštěvách doktorka neřekla, byla s námi vždy hotova ráz dva. Po návštěvě jineho kožního stoprocentní spokojenost, vše nám vysvětlila, poradila, napsala jiné masticky a nám začal ekzemek ustupovat a lepsit se...

Umístění: Fakultní nemocnice Brno Vyšetření kůže

Dobrý den, musím souhlasit s hodnocením paní Romany. Dnes jsme u paní doktorky byli a byla velmi milá, usměvavá, i sestřička. Dceři se pečlivě věnovala, vše vysvětlila, zopakovala, také jsem neměla pocit žádného uspěchání, i přesto, že čekárna byla plná.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Dobrý den, velmi mě mrzí negativní zkušenost paní předemnou. Názor jsem si před návštěvou četla a šla se synem do dětské na kožní se strachem a předsudkem...nicméně naše zkušenost je jiná. Paní doktorka byla usměvavá, trpělivě vyslechla co nás trápí a pečlivě a citlivě se synovi věnovala. Byla na něj milá a laskavá. Vše nám vysvětlila, neměla jsem pocit žádného uspěchání, i přesto, že čekárna byla plná.

Umístění: Fakultní nemocnice Brno

Lékařka se k mé dceři nepřiblížila na více než 2 metry a na diagnozu jí stačilo cca 5 minut, kdy dceru obvinila ze sebepoškozování. Následně začala být lékařka vůči dceři verbálně agresivní. Vstaly jsme a odešly. Aktuálně je v řešení stížnost k vedení nemocnice. Psycholožka, kterou jsme posléze navštívily pro vyloučení psychického podkladu potíží jen kroutila hlavou. Na příčinu potíží jsme nakonec přišly samy. Paní doktorku jednoznačně NEdoporučuji.