Adresa

Dašická 1804, Pardubice
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
30 názorů

I
Ověřeny pacient

Je to suprový lékař, kterého doporučuji každému, kdo chce příjemného doktora a perfektní ošetření.


D
Ověřeny pacient

Nejlepším důkazem jeho kvality jsou, bohužel, strašidelně dlouhé čekací doby, "ale kdo si počká, ten se dočká" nebývale pečlivého a kvalitního vyšetření.


B

Neznám lepšího doktora.


Výborný lékař, chodím k němu již od osmnácti a neměnil bych. Je to skutečný lékař nikoliv patlal s diplomem jako jiní kteří se na mě zkoušeli podepsat. Jen víc takových jako p. Petráň.


opravdový profesionál a člověk na svém místě


Já jsem za panem doktorem šel právě přednostně jako za "SPORTOVNÍM". Ovšem když se ani neobtěžoval mě poslat na RTG a se zlomenou nohou jsem tak chodil ještě týden, tak to nepovažuji za příliš profesionální!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Myslím si, že pan Petráň je vynikající doktor. To, že někteří nedokážou pochopit, proč jiní pacienti chodí přednostně, je jen jejich problém - je to totiž především SPORTOVNÍ doktor, tzn. že sportovci mají přednost a nebo je to pacient, který se ráno nahlásil a vrátil se až po nějaké době. Ano, jeho vztah k pacientkám je poněkud osobnější, ale pokud vím, žádná s ním ještě neotěhotněla :) Nemůžu si na něho stěžovat, je to vážne skvělý doktor.


Pan doktor je zvláštní typ doktora. má zvláštní přístup k pacientům,myslím, že spíše vyléčí problémy se zády ve které má rozšířené znalosti. ale jinak v jiných oblastech není tak sběhlý. třeba v oblasti rýmy a chronických zánětů dutin napíše třeba lék který nevýlečí pacienta a potom ten pacient se musí zpětně vrátit k doktorovi po dobrání léku a dostat nový lék, který mu zabere.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Již delší dobu jsem zaregistrovaná u pana doktora.Jeho práce i jednání s pacienty je velmi profesionální.Vděčím mu ,že první poznal mé potíže,s dýcháním a poslal mne včas na vyšetření,kde zjistili vážné plicní onemocnění.Dnes díky včasnému léčení chodím do práce a můj život je zcela plnohodnotný.Jsem ráda ,že mám skvělého odborného lékaře,kterému plně důvěřuji.


J
Ověřeny pacient

Jednou mi pan doktor zanedbal zlomenou lýtkovou kost s tím, že je to jen naražené. Ani se nenamáhal s žádankou na RTG. Zlomenina se prokázal na RTG o týden déle od jiného lékaře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti