Sam. ordinace PL pro dospělé
Dašická 1804, Pardubice

Je to suprový lékař, kterého doporučuji každému, kdo chce příjemného doktora a perfektní ošetření.

Nejlepším důkazem jeho kvality jsou, bohužel, strašidelně dlouhé čekací doby, "ale kdo si počká, ten se dočká" nebývale pečlivého a kvalitního vyšetření.

Neznám lepšího doktora.

Výborný lékař, chodím k němu již od osmnácti a neměnil bych. Je to skutečný lékař nikoliv patlal s diplomem jako jiní kteří se na mě zkoušeli podepsat. Jen víc takových jako p. Petráň.

opravdový profesionál a člověk na svém místě

Já jsem za panem doktorem šel právě přednostně jako za "SPORTOVNÍM". Ovšem když se ani neobtěžoval mě poslat na RTG a se zlomenou nohou jsem tak chodil ještě týden, tak to nepovažuji za příliš profesionální!

Myslím si, že pan Petráň je vynikající doktor. To, že někteří nedokážou pochopit, proč jiní pacienti chodí přednostně, je jen jejich problém - je to totiž především SPORTOVNÍ doktor, tzn. že sportovci mají přednost a nebo je to pacient, který se ráno nahlásil a vrátil se až po nějaké době. Ano, jeho vztah k pacientkám je poněkud osobnější, ale pokud vím, žádná s ním ještě neotěhotněla :) Nemůžu si na něho stěžovat, je to vážne skvělý doktor.

Pan doktor je zvláštní typ doktora. má zvláštní přístup k pacientům,myslím, že spíše vyléčí problémy se zády ve které má rozšířené znalosti. ale jinak v jiných oblastech není tak sběhlý. třeba v oblasti rýmy a chronických zánětů dutin napíše třeba lék který nevýlečí pacienta a potom ten pacient se musí zpětně vrátit k doktorovi po dobrání léku a dostat nový lék, který mu zabere.

Již delší dobu jsem zaregistrovaná u pana doktora.Jeho práce i jednání s pacienty je velmi profesionální.Vděčím mu ,že první poznal mé potíže,s dýcháním a poslal mne včas na vyšetření,kde zjistili vážné plicní onemocnění.Dnes díky včasnému léčení chodím do práce a můj život je zcela plnohodnotný.Jsem ráda ,že mám skvělého odborného lékaře,kterému plně důvěřuji.

Jednou mi pan doktor zanedbal zlomenou lýtkovou kost s tím, že je to jen naražené. Ani se nenamáhal s žádankou na RTG. Zlomenina se prokázal na RTG o týden déle od jiného lékaře.