Plotní 539/24, Brno-jih, Brno

Fyzioterapeutické konzultace • 1 000 Kč

Fyzioterapie • 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Plotní 539/24, Brno

1 000 Kč

Plotní 539/24, Brno

1 000 Kč

Umístění: BMphysio fyzioterapie

Paní Barča celé naší rodině vždy pomůže, je milá, ochotná a je na ni spolehnutí. Vše dopodrobna vysvětlí a poradí. Určitě doporučuji.

Umístění: BMphysio fyzioterapie

Paní Bára je profesional s dlouholetou praxí. Člocěk si může být jist, že přesně ví, co dělá.

Děkuji.

Umístění: BMphysio fyzioterapie

Navštěvuji pravidelně. Paní fyzioterapeutka má skvělý přístup, individuálně řeší problémy. Vždy se snaží trpělivě vysvětlit, co cvičit a proč to takto dělat. Děkuji a doporučuji

Mgr. Barbora Ševčíková

Děkuji, vážím si Vaší důvěry.

Umístění: BMphysio fyzioterapie

Barča je nejlepší fyzioterapeutka, kterou znám. Je velmi milá, zkušená a svoji práci odvede vždy na 110%. Rozhodně doporučuji.

Mgr. Barbora Ševčíková

Děkuji za milou zpětnou vazbu, vážím so naši spolupráce. Kdykoli budete potřebovat.

Umístění: BMphysio fyzioterapie

Oceňuji vysokou profesní odbornost, milý lidský přístup a skvělou komunikaci. Během terapie hledá příčinu problému, umí ji vysvětlit a má opravdový zájem člověku pomoci. Navíc jsem si odnesla tipy pro další cvičení doma. Doporučuji!

Mgr. Barbora Ševčíková

Děkuji, vážím si naši spolupráce. Kdykoli budete potřebovat.

Umístění: BMphysio fyzioterapie

Velice ochotná, milá a hlavně schopná paní fyzioterapeutka. Synovi vše vysvětlila, poradila a okamžitě pomohla s jeho problémy s koleny. Určitě doporučuji.

Mgr. Barbora Ševčíková

Děkuji za milou zpětnou vazbu, kdykoli budete potřebovat.

Umístění: BMphysio fyzioterapie

Byl jsem nadmíru spokojen s přístupem paní Ševčíkové ačkoliv mé potíže nejsou tak časté u mnohých jsem nepochodil , byly mi doporučeny cviky které opravdu pomáhají , mohu vřele doporučit !

Mgr. Barbora Ševčíková

Děkuji, jsem ráda,že jsem mohla pomoci. Kdykoli budete potřebovat.

Umístění: BMphysio fyzioterapie

Děkuji za odhalení problému, jeho léčbu i rady k prevenci a tipy na procvičování. Vážím si osobního přístupu i času a energie věnovaným mým obtížím. V případě potřeby vím, že se na paní fyzioterapeutku můžu obrátit.

Mgr. Barbora Ševčíková

Děkuji, vážím si naši spolupráce, kdykoli budete potřebovat.

Umístění: BMphysio fyzioterapie

Paní Ševčíkovou můžu jen doporučit. Milá, ochotná, profesionální. Vše podrobně vysvětluje, je vidět, že problematice rozumí.

Mgr. Barbora Ševčíková

Děkuji za milou zpětnou vazbu, vážím si toho.

Umístění: BMphysio fyzioterapie

Barča je moc ochotná a snaží se poradit a pomoci. Doporučuji

Mgr. Barbora Ševčíková

Děkuji za doporučení, vážím si toho.