Bulharská 2150/124, Brno-Královo Pole, Brno
Fyzioterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 5 let
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Kreditní karta, + 1 Více

Nabírám neustále nové pacienty, nebojte se mě kontaktovat :) Specialistka na fyzioterapii vrcholových a rekreačních sportovců, ortopedicko-traumatol...

• Sportovní úrazy
  • Omezená pohyblivost
  • Asymetrie těla

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

• Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 200 kč

Umístění: Fyzioterapie fyzioterapie

Mohu jenom doporučit, dojela jsem za Barčou z Kladna a stálo to za to:) určitě se v blízké době zase zastavím

Umístění: Fyzioterapie fyzioterapie

Nejen že mi Bára pomohla překonat vleklé problémy s kolenem, ale v její společnosti jsem se navíc cítila moc příjemně. Oceňuji, jak nad věcmi do hloubky přemýšlí, dokáže si je pospojovat a vytvořit cviky šité na míru. Moc děkuji za pomoc!

Umístění: Fyzioterapie fyzioterapie

Fyzioterapeutku mohu jen doporučit. Několik let společně spolupracujeme. Profesionální přístup. Vždy se snaží najít příčinu problému a nadále ho vyřešit. Naučí Vás pár základních cviků na uvolnění a správné držení těla.
Prostě a jednoduše “zlatý ručičky”. Nemohu dát nic míň než 5 hvězdiček!

Umístění: Fyzioterapie fyzioterapie

Barča je opravdu člověk na svém místě. Vyslechne, vyšetří, pomůže a poradí. Posílám k ní kohokoliv potkám, co vím, že má nějaký problém, se kterým si bude Baru vědět rady.

Mgr. Barbora Morávková

Moc děkuji za doporučení a za důvěru. B.M.

Umístění: jiné místo Jiný

Bára je fyzio na,ktorú sa možem vždy obrátiť veci vždy objasní a poradí aj veci na prevenciu problému.U profesionálnych športovcov je jej pomoc skvelá,možem len odporúčiť.

Děkuji!

Š
Umístění: Fyzioterapie rehabilitace

Pokud bych měla doporučit fyzioterapeuta v Brně, tak to bude Bára. Má bohaté zkušenosti s léčbou rekreačních i vrcholových sportovců. Své znalosti neustálé prohlubuje, aby mohla poskytnout co nejkvalitnější a nejmodernější péči.

Děkuji, vážím si toho!

Umístění: Fyzioterapie fyzioterapeutické konzultace

Vždy naprosto profesionální přístup. Slečna fyzioterapeutka je zvyklá pracovat se sportovci a je si vědoma problémů, které z jednotlivých sportů mohou pramenit. Vždy dokáže efektivně poradit a pomoci i vzhledem k potřebám konkrétního sportovce a jeho tréninkového procesu. Vše trpělivě a srozumitelně vysvětluje.

Mgr. Barbora Morávková

Děkuju, jsme ráda, že byla fyzioterapie efektivní :)

Umístění: Fyzioterapie fyzioterapie

Oceňuji profesionální a odborný přístup a velice pěkné a útulné prostředí ordinace. Pro aktivního člověka je to ideální fyzioterapeut.

Děkuji, vážím si toho.

Umístění: Fyzioterapie fyzioterapeutické konzultace

Milá a vstřícná fyzioterapeutka, která vše potřebné ráda vysvětlí
Pěkné prostředí na rehabilitaci.

Děkuji za recenzi.

Umístění: Fyzioterapie fyzioterapie

Osobní přístup a přiměřená edukace k problémům každého jednotlivce. Spolupracovali jsme jako sportovec a fyzio, a také k Barboře posílám své svěřence

Mgr. Barbora Morávková

Děkuji i já za mezioborovou spolupráci! Podchytit patologie pohybového aparátu u mládeže je velice důležité.
B.M:

• Sportovní úrazy