Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Jiný

Paní doktorka i sestra velmi ochotne, milé. Konečně doktor u kterého vidím snahu problém vyřešit, a když nejde vyřešit tak sledovat a ulevit. Mohu pouze doporučit.

Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Jiný

U paní doktorky se cítím jak v bavlnce. Sestřička to samé. Fakt za mě super. Spokojená. Konečně jsem našla tu správnou ordinaci i lékaře.

Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Jiný

Jak paní doktorka tak sestra příjemné, milé a profesionální. Ordinace i čekárna moc pěkné. Doporučuji.

Y

Byla jsem dnes poprvé. Paní doktorka je příjemná, ochotná. . sestřička rovněž. Prostředí je příjemné. Vše na mě udělalo velmi dobrý dojem.

Nevím jak paní doktorka, tu jsem viděl jen projít kolem. Když jsem se sestry telefonem ptal, zda bere nové pacoienty, tak se nejprve zeptala kolik je mi let, a řekla, že důchodce nebere, protože je s nimi moc práce. To mě mělo varovat. Jak jsem přišel na místo, předstírala, že jí nefunguje registrace do zdrav. pojišťovny. Přišel jsem s bolavou nohou, odmítla mě ošetřit a posílala ně na pohotovost na druhý konec Ostravy. Je to bezohlednost, pozvat si člověka s bolestmi, který špatně chodí a připravit ho o 2 hodiny. Ona je povinná akutní stavy ošetřit i bez registrace. Místo toho mě odporným způsobem vyhodila: "Opusťte tuto ordinaci". Nikomu bych to nepřál.

velmi příjemná mladá a sympatická doktorka s příjemným vystupováním. Zatím nemám žádné vážné zdravotní problémy abych posoudil její schopnosti, ale vypadá to, že svůj obor ovládá a práce ji baví.

Je to opravdový ANDĚL na zemi... Své práci hlavně rozumí... Za mně palec nahoru... Komunikace super... Lidský přístup... Nehrajese na nic a svou práci žije a prožívá to ze všema... Miljučka... richljučka... krasnjučka... Více lidí takych jako ona bylo by super žít na světě... Děkuji...

Umístění: jiné místo Nemoc

S paní doktorkou Kosmákovou mám jen ty nejlepší zkušenosti je pečlivá, trpělivá a ochotná lékařka s lidským přístupem. Ambulance je čistá a prostředí je útulné.Sestřička Klára je také super usměvavá, empatická.Obě tvoří dokonalý tým :-) Vřele doporučuji!!!

Umístění: EM-Med s.r.o., PL pro dopělé Nový pacient

K paní MUDr. Kosmákové jsem přestoupila z důvodu úmrtí mé praktické lékařky.Z šesti lékařů, kteří mě odmítli byla právě ona která která se mě ujala.Paní MUDr. Kosmáková je velice milá a pečlivá a svou práci určitě dělá s láskou a člověk si nepřipadá ,že obtěžuje. Táňa Vojtásková

Velice příjemná, pečlivá,empatická doktorka, na které jde vidět, že svou práci dělá ráda a nepřipadáte si jako že ji obtěžujete, ráda se k ní vracím :))