Dentální hygiena Bc. Barbora Jírová Šafránková, DiS.
Olšanská 2666/7, Praha 3, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Jírová Šafránková, DiS.

Paní Šafránková je moc příjemná, pečlivá a profesionální, na ošetření si dává velice záležet a vždy odcházím s perfektně vyčištěnými zuby (často přetáhneme určený čas). Nic nebolí a vždy se k paní Šafránkové těším. Chodíme i s manželem a neměnili bychom. Rozhodně doporučuji!

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Jírová Šafránková, DiS.

Velice empatická a hlavně profesionální dentální hygienistka. Byla jsem mile překvapila, jak příjemná návštěva to zde byla. Celou dobu jsem se v křesle bála, kdy to začne bolet, a ona bolest nepřišla. Děkuji za péči a všechny rady, které v závěru proběhly. Na viděnou

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Jírová Šafránková, DiS.

Velice pečlivě a bezbolestně odvedená dentální hygiena. Vše mi bylo vysvětleno a těším se na další návštěvu.

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Jírová Šafránková, DiS.

Byli jsme velmi spokojeni. Paní Šafránková je velice pečlivá a příjemná. Výsledek je vždy perfektní.

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Jírová Šafránková, DiS. Preventivní dentální hygiena (za déle než 6 měsíců od posledního ošetření) 60 - 75 min.

Perfektní servis, velmi příjemná návštěva. Nic mne u toho nebolelo, nebylo to nepříjemné a ještě jsem byl pochválen. Děkuji.

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Jírová Šafránková, DiS. Dentální hygiena

Nejlepší dentální hygiena, kterou jsem navštívila. Paní hygienistka je profesionální a hlavně lidská, cítila jsem se u ní v ordinaci velice příjemně. Dentální hygiena oproti jiným hygienám na kterých jsem byla vůbec nebolí, ale zároveň je velice precizně provedena. Po proceduře jsou zuby opravdu krásné. Mohu jen doporučit!

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Jírová Šafránková, DiS. Odstranění zubního kamene

Paní hygienistku mohu jen a jen doporučit!
Pracuje velice jemně, bez bolesti a hlavně PEČLIVĚ! Zubní kamerou vám vyfotí vaše nedostatky a vy můžete hned vidět, kde se hygiena dá ještě zlepšit. Zároveň vám velice mile vše vysvětlí a doporučí co a jak používat.
Cena odpovídá výkonu a myslím si, že takhle by měla dentální hygiena probíhat.
Po vyčištění jsem 2. měsíc a zuby mám o dost hezčí a bělejší. Za 4 měsíce jdu na kontrolu a už teď se těším :-) DOPORUČUJI!

Umístění: Dentální hygiena Bc. Barbora Jírová Šafránková, DiS. kompletní dentální hygiena

Paní hygienistka je velmi empatická a precizní. Tuto vlastnost oceníte především, když nemůžete mluvit a něco potřebujete. Poprvé v životě mi návštěvu zubního ošetření spojila s pocitem relaxace a komfortu a to jsem normálně u stomatologa nervák.