Praktický lékař pro děti a dorost
Šimáčkova 1, Brno

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. Vždy mi vše vysvětlý, trpělivě odpovídá na moje dotazy, vychází mi maximálně vstříct. Dcera měla jako miminko zdravotní problém. Paní doktorka okamžitě poznala příčinu a hned začala jednat, takže další kroky proběhly rychle a dcerka byla brzy v pořádku. K dětem se vždy chová moc hezky a mile.
No a paní sestřička je taky hrozně fajnová a empatická ženská. Jak osobně, tak po telefonu. S dětmi jí to jde opravdu dobře.
Takže já můžu za sebe tuhle dvojci opravdu doporučit

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Naprosto nevhodné chování od paní doktorky i sestřičky. Nulová empatie a pochopení, paní doktorka neposlouchá a není ochotná najít nějaké rozumné řešení. Byla jsem nucena u dcery změnit pediatra kvůli stěhování. Recenze měla paní doktorka Schánilcová skvělé, takže jsem se u paní doktorky objednaly, ale realita byla naprosto jiná. Nevím, jestli je to pandemií, ale naprosto se sestřičkou nezvládají situaci. Dcera byla vyšetřena na chodbě za prosklenými dveřmi, kam každý kolemjdoucí viděl.. Jednalo se o prevenci, kdy byla dcera úplně nahá. Dcera měla strach, ale ani sestřička a ani paní doktorka s tímto neměla porozumění. Dceru mi odnesly bez tázání do ordinace, kde jsem následně zjistila po následování sestřičky, protože dcerka plakala, že do ordinace je přístup zakázán kvůli pandemii. Já i s dcerou jsme z ordinace odcházely rozladěny a ne s dobrými pocity. Bohužel jsme museli paní doktorku opět zkontaktovat, protože jsem potřebovala potvrzení do MŠ, že je dcera zdravá. Hned v telefonu zůstaňte doma a pak Vás pošlu na testy koronaviru. Tříletou dcerku rozhodně žádným takovým vyšetřením trápit nebudu! O vyšetření jsem musela žádat několikrát, ale stejná neochota a arogance. S paní doktorkou se nebylo možné domluvit. Je mi líto, že jsem dala na kladné recenze a registrovala se zde!

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

S přístupem pani doktorky i sestřičky jsem velmi spokojena. Přijala obe mé dcery, i přesto, ze jsme bydlištěm nespadaly do Líšně. Navic jedna dcera ma celoživotní zdravotní znevýhodnění, na které lecktery lékař reaguje s velkým odstupem. Ale pani dr. i sestřička jsou mile a laskavě a vstřícné. Poté co jsme se přestěhovaly z Brna uplne, jsme u pani dr. zůstaly a jsem ochotna kvuli nim dojíždět 40km az do dospělosti dcer.
Tímto také dekuji pani doktorce a sestřičce za vse!!! Dagmar P.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nejlepší paní doktorka a sestřička na světě,já sama jsem tam chodila jako malá a teď tam chodí moje dcery,paní doktorka vše ochotně vysvětluje a vždy poradí,je velice pečlivá a milá k dětem stejně tak paní sestřička:),nikomu jinýmu bych svoje dvě princezny nesvěřila:),my děkujeme:) Lucka,Victorka a Tinka:)

My jsme paní doktorce vděční, protože zachránila našeho malého chlapíčka. Včas odhalila nádor a díky tomu jsme měli vynikající předpoklad k úplnému uzdravení. MOC DĚKUJEME!!!!

Dobrý den, paní doktorce bych chtěla moc poděkovat - díky jejímu pečlivému přístupu byla včas léčena moje dcera, v dětské nemocnici mi gratulovali k tomu, že máme dobrého pediatra... a pokud jsem někdy slyšela na paní doktrorku i na sestřičku ohlasy, tak jenom pozitivní... Musela jsem se smát větě, že paní doktorka je arogantní - jestli ona, tak už opravdu všichni... Pokud má lékař jiný názor než rodič nebo pacient, tak to ještě není arogance...Takže - paní doktorku doporučuji a sestřička je taky skvělá, nikam jinam bych chodit nechtěla. S pozdravem Marie Krčková

I já napíšu naši negativní zkušenost, i když to opravdu nemám ve zvyku,ale doufám že to pomůže dalším maminkám,které chtějí svěřit teto dr své dítě. Souhlasím s tím,že když máte děti zdravý je dobra, ale to asi každý doktor,když ho nepotřebujete.Jak je ale problém neumí a ani nechce nic řešit,jak mi sama řekla v informacích o různých nemocech svých pacientů pokulhává ( např celiakii,my máme holčičku s MR) a maminky odkazuje, ať si zjisti info na netu, že ona prý především lečí a zjišťuje tedy hlavně novinky o antibiotikách (že by co nabídne dealer?) To mě tak nadzvedlo,už bych u ni nenechala léčit ani psa!Dle mě má mít doktor zájem o své pacienty a vzdělávat se celý život.Doktora,který neumí nic jiného než psát Mucosolvan, Fenistil a Pamicon fakt nepotřebuji. A to, že je arogantní, povýšena,udělá si jen to ,,svoje''a hlavně rychle pryč z ordinace ani nemluvím.

Se ženou jsme nebyli s přístupem paní doktorky v poslední době spokojeni a to ani v tom, jak přistupovala k léčení našeho syna, ani jak se chovala k nám. Na opakovaně se vracející angíny syna nasazovala bez jakékoli rozvahy antibiotika, bohužel jsme se dokázali vzepřít jejímu postupu až když nás při čtvrté synově angíně chtěla poslat na antibiotika v injekcích. To už i nám jako laikům bylo jasné, že tato paní doktorkou zvolená léčba k ničemu dobrému nepovede. (Syn byl bez teploty už třetí den i bez antibiotik). Chování paní doktorky k nám bylo velmi arogantní, opakovaně nás obviňovala, že za neúspěch léčby syna, můžeme my. Oba jsme měli dojem, že vůbec neposlouchá, co jí o nemoci syna říkáme. Měla hned velmi rychle ve všem jasno. Kamarádi doktoři nám potvrdili, že je její přístup zcela neadekvátní. Je to úleva to tu napsat a vědět, že to snad pro někoho bude varováním.

K paní doktorce Schánilcové chodím se syny už téměř dvacet let. Je skvělá. Vážím si jejího individuálního přístupu, je pečlivá, nikdy nic nezanedbala. A co si cením nejvíc, je její lidský přístup. Vždy mi vše vysvětlí a pomůže i s nalezením přírodního způsobu léčby. Díky její pomoci byli moji synové vždy léčeni maximálně šetrně a dnes mají silný zdravý základ. Děkuji!

Paní doktorka je skvělá :)