Dobrý Dent - dentální studio
Jindřicha Plachty 535/16, Praha 5, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Jindřicha Plachty 535/16, Praha

Dobrý Dent - dentální studio

Umístění: Dobrý Dent - dentální studio Jiný

Paní Hávová je velice příjemná a profesionální hygienistka. Svou práci mi jako pacientovi vysvětlila a s úsměvem odpověděla na všechny otázky. Provedení je bezbolestné a zuby po skončení čisté. Oceňuji možnost parkingu ve dvoře a dárek na doma. Určitě ji mohu doporučit. Děkuji.

Umístění: Dobrý Dent - dentální studio instruktáž domácí dentální hygieny

Jsem vždy se slečnou nad míru spokojená. Dentální hygiena je vždy precizně provedena a hlavně bezbolestně. 10 z 10!

Umístění: Dobrý Dent - dentální studio Jiný

Ke slečně chodím již druhým rokem a neměnila bych. Vždy mám po dentální hygieně pocit nových zoubků. Kdykoliv mám jakýkoliv dotaz ohledně ústní hygieny, je mi vše řádně vysvětleno a jsou mi doporučeny různé přípravky k péči. Doporučuji.

Umístění: Dobrý Dent - dentální studio Jiný

Citlivý přístup, precizní a efektivní práce. To nejlepší, s čím jsem se dosud v oblasti dentální hygieny setkal.

Umístění: Dobrý Dent - dentální studio Jiný

Byla jsem jiz u p. Havove dvakrat a vzdy jsem byla maximalne spokojena.
P. Havova mi vzdy venovala veskery potrebny cas a vse mi vysvetlila.
S obrovskou preciznosti se venovala kazdemu zubu a vysledek byl vzdy super. Vrele doporcuji.

Umístění: Dobrý Dent - dentální studio Jiný

Naprostá spokojenost s ošetřením! Veškeré úkony mi byly vysvětlené, milé, příjemné vystupování a hlavně precizní práce. Pocit z hygieny úžasný, děkuji a určitě se objednám i příště ( už se nedivím, že je často plno).

Umístění: Dobrý Dent - dentální studio Jiný

Naprostá spokojenost! Byl mi šetrně odstraněn zubní kámen, hygiena nebyla ani trochu bolestivá. Vše bylo velmi mile vysvětleno. :) Maximálně doporučuji, stejně jakou celou ordinaci DobrýDent - tady nelze šlápnout vedle.