Adresa

Pekařská 83/1692, Opava
Moje ambulance a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

Skvělý pan doktor, je to velký profesionál, opravdu se vyzná, vždy mi pomohl. A jako bonus má v sobě obrovský kus lidskosti.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den ,minulý čtvrtek jsem po cvičení ofoukla a navic ještě vecer šla s mokrou hlavou ven .Druhý den ráno jsem se motala a hučelo mi v uších,vzala jsrm si brufen a sla hrabat na zahrádku,kde jsem se zpotila a zřejmě opet ofoukla,v sobotu mi bylo bídně brala jsem brufen paralen,stale motolice a hučení v ušich a bolest krku pod uchy.Šla jsrm k lékařce ta mi napsala injekce novalgin gegan a b12 po 3 dnech žádná zmena,odeslana na neurologii tam zjistena podle vyšetření vertigo a krční páteř napsán guyacaran bethasin a novalgin jedna infuze,léky domu ,na ušnim žadný nález pouze alergická rýma,mam stale hučení v uších občas i bolest a hlavne ty motolice.Prosím o Váš názor

Dobrý den, bolesti krční páteře může dělat ty příznaky co máte, někdy to trvá déle než se to spraví a zaberou léky z neurologie. Případně pak ještě rehabilitace, ale osobně bych ještě zkusil vyloučit zvýšení krevního tlaku, který probíhá většinou skrytě a jeho první příznaky pak jsou hučení a bolesti hlavy a vertigo. Řešení vysokého tlaku a jeho vyloučení probíhá zpočátku u praktického lékaře, případně doplněním tlakového hollteru.

MUDr. Bachar HANNA

Dobry den mam dotaz neni mi posledni dobou dobře když sem venku zacinam mi byt na vybuleni špatně se mi dycha a mam špatnou koncetraci posledni dobou me kazde rano boli dole v podbřiši. Na krku mi občas připada jako by se měl udusit takovym tlakem a nemužu prijd čim to je jsem bez nalady a tokove stavy už mě opravdu nebavi děkuji za odpověd íjeste kdyz sem nekde v cekarne a cekam dlouho tak to na me take prichazi i v MHD)

Dobrý den, rozhodně bych navštívil praktického lékaře, který by měl vyloučit různé choroby dle příznaků, vyšetřit krevní odběry, doplnit sono břicha a vyloučit zánět močového měchýře. Jinak dle ostatních příznaků, změny nálad, atd. se mi to jeví jako úzkostné depresivní stavy s fobickymi ataky mezi lidi a v přeplněných prostorách, proto bych doporučil i psychiatrické vyšetření a přechodně nasazení léku di stabilizace stavu.
Z toho osobně si netroufnu říct přesně co Vám je pokud Vás osobně nevyšetřim, ani nevím jaké je Vaše pohlaví a věk, což takové podobné stavy mívají ženy v přechodu.

MUDr. Bachar HANNA

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti