Na Příkopech 103, Příbram
DEVIDENT s.r.o (mapa)

2008 - ukončil "Ukrajinska lékařska Stomatologicka Akademia" v oboru stomatologie, město Poltava, Ukrajina 2010 - Ukončil Institut Postgradualního vz...

• zubní kaz
  • abraze zubu
  • bolesti zubů

Pana doktora musím jen chálit, je to úžasný profesionál, jsem ráda, že jsem se dostala do jeho péče. Je velmi milý a hodný stejně tak jeho sestřička. Už teď se těším na další návštěvu.

Pri navsteve Pribrami mi otekl zub, nemel jsem sanci stihnout sveho zubare v Kralupech n. Vlt., a tak jsem zkusil pozadat v ordinaci zde. Pan doktor mi musel nariznout dasen, cistit zanet a navic trhat šestku. Byla to dřina, ale pana doktora jen doporucuji. (jako sveho nepacienta mne mohl nevzit, ale ukazal, ze je i lidsky a pomuze od bolesti) Děkuji! Blažek

K panu doktorovi chodím nejenom já, ale i můj manžel a švagr. Dnes jsem byla u pana doktora Novikova, opravoval mi dva krčky. Naprostá pohoda, bez obav a bez bolesti !!!!! Jako člověk je pan doktor moc fajn, stále v dobré náladě, příjemný. Pane doktore, moc děkuji za Váš přístup a asi teprve Vy mě asi naučíte nebát se zubaře :) . M.Pokorná

Vyborny zubar. Dnes mi trhal zub a ja jsem vubec nic necitila. Stale se ptal, jestli me to neboli. Konecne se nebudu bat, chodit ke svemu zubari. Vrele doporucuji. Rakosova

Artem Novikov

Děkuji za milé hodnocení, spokojenost pacientů je pro mne důležitá.

Pan doktor Novikov je profesionální stomatolog.Jeho práce je precizní ,na vysoké úrovni.Pan doktor vše v klidu vysvětlí a odpoví na veškeré otázky, takže veškerý strach je během chvíle pryč.Injekce je samozřejmostí a skoro bezbolestná.Jsem ráda, že jsme konečně našli tak skvělého stomatologa.M.Lincová

Artem Novikov

Děkuji, vždy se snažím všem pacientům vysvětlit každý zákrok abychom odbourali strach a pacient věděl předem co se s ním bude dít.

Artem Novikov

Děkuji za milé hodnocení, spokojenost pacientů je pro mne důležitá.

• zubní kaz
  • abraze zubu