Dent 22
Nové náměstí 1440/2a, Praha 22, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Nové náměstí 1440/2a, Praha

Dent 22

Umístění: Dent 22 Jiný

Ze své první návštěvy dentální hygieny jsem byla nervózní, ale slečna hygieniska je velice milá a usměvavá, vše mi v průběhu vysvětlovala a ošetření bylo bezbolestné.

Umístění: Dent 22 instruktáž domácí dentální hygieny

S dentální hygienou jsme velmi spokojeni. Pracuje pečlivě, ohleduplně a vše ochotně vysvětlí. Nejvíce oceňuji její přístup k dětem. Doporučuji.

Umístění: Dent 22 instruktáž domácí dentální hygieny

Slečna je velice profesionální, stará se o to, aby se člověk cítil dobře, vše vysvětlí, je milá. Takhle fajn a uvolněně mi v zubařské ordinaci nikdy nebylo.

Umístění: Dent 22 instruktáž domácí dentální hygieny

U Aničky jsem byla poprvé a určitě ne naposled. Je velmi vesela, hodna, pečlivá a ohleduplná Jde vidět, že svojí práci dělá s láskou a moc ráda. Všechno Vám vysvětlí a popíše.
Víc takových lidí

Umístění: Dent 22 Jiný

Slečnu Aničku Rytířovou,mohu vřele doporučit všemi deseti..Vše do podrobna vysvětlí,poradí jak pečovat správně doma o zoubky.Ošetření bylo velice příjemné.Sympatická a moc šikovná mladá hygienistka,už se těším na další návštěvu.

Umístění: Dent 22 instruktáž domácí dentální hygieny

Slečna Anna je pečlivá, velice příjemná a svoji práci vykonává s velkým nadšením. V porovnání s jinou hygienou nemá konkurenci. Zuby jak ze škatulky. Poučila, jak správně doma o své zuby pečovat a čím. Ordinace je moderni a čistá. Návštěvu u hygienistky Aničky mohu jedině doporučit.

Umístění: Dent 22 instruktáž domácí dentální hygieny

Slečna Anička je naprosto úžasná. Na dentální hygieně jsem byla u jiného lékaře a výkon a péče se nedá srovnat. Vše mi bylo dopodrobna vysvětleno.Anička je velmi milá a příjemná. Už se těším na další návštěvu.

Umístění: Dent 22 Jiný

Dentální hygiena u slečny Anny byla moc fajn. Slečna je velice pečlivá, jemná a moc milá. Vše do detailu vysvětlí a nemusíte se bát, že by něco bolelo. Určitě se vrátím. Úžasná péče. Děkuji.

Umístění: Dent 22 Jiný

Návštěva u slečny Rytířové byla velmi příjemná. Vše vysvětlila, popsala a její přístup byl opravdu šetrný. Pokud hledáte šikovnou a milou dentální hygienistku, mohu jedině doporučit.

Umístění: Dent 22 Jiný

Návštěva u slečny Rytířové byla naprosto bez problémů. Během celé dentální hygieny mi přesně vysvětlila, co bude dělat a proč to bude dělat. Na všechny dotazy, které jsem měl, mi odpověděla a poradila.

Určitě navštívím znovu.