Ord. praktického lékaře stomatologa
Modlanská 1, Dubí

K paní doktorce chodím už přes 20 let.S její prací jsem naprosto spokojen. Vůbec není co vytknout. To platí i pro sestřičku. Mohu jenom doporučit. 5 hvězdiček je málo Já bych dal 10 x více.

s paní doktorkou jsem velmi spokojená, neměnila bych v žádném případě a nedivím se že má stále plnou čekárnu. s bolestí vždy přijme i když zrovna nemá čas. skvělá, milá, profesionální.

Velmi pečlivá a ochotná. Vždy max. vyhoví.

Paní zubařka je skvělá..Hodněkrát jsem tam třeba nepřišla v ten den, jak jsem byla objednaná a pak když jsem tam přišla, tak mi to jen řekla a ani se nerozčilovala, jak by to hned jiný doktor určitě udělal..Je velice příjemná a milá. I sestřička..

paní doktorka je skvělá a vysoce profesionální.už nikdy bych neměnila a jela za ní kamkoliv.nemá opravdu široko daleko konkurenci!!!

na teplicku nemá konkurenci tato paní doktorka

Paní doktorka i sestřička jsou suproví,vždycky jsem se bála zubaře,ale od tý doby co mě přijala paní doktorka tak je to pryč.Dojíždíme k ní celá rodina až ze žatce,ale vyplatí se mam to.

K paní doktorce chodíme léta celá rodina i s příbuzenstvem a jsme velice spokojeni jak s paní doktorkou, tak i se setřičkou.Velice hezký přístup k pacientům a kvalitní péče

Paní zubařka je úžasný člověk. Tolik trpělivosti jsem snad ještě u doktora nikdy neviděla. Chodím k ní již několik let s manželem a postupně jsme k ní přivedli i naše 2 děti a péče je bezchybná a perfektní. Se sestřičkou se sešli taky úplně bezvadně. Neumím si představit, že bych najednou musela já změnit p. zubařku nebo že by odešla třeba sestřička. Už by to nebylo ono.

Příjemná a milá stomatoložka!