Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Modlanská 1, Dubí
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
F
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už přes 20 let.S její prací jsem naprosto spokojen. Vůbec není co vytknout. To platí i pro sestřičku. Mohu jenom doporučit. 5 hvězdiček je málo Já bych dal 10 x více.

S
Ověřeny pacient

s paní doktorkou jsem velmi spokojená, neměnila bych v žádném případě a nedivím se že má stále plnou čekárnu. s bolestí vždy přijme i když zrovna nemá čas. skvělá, milá, profesionální.

Velmi pečlivá a ochotná. Vždy max. vyhoví.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Ověřeny pacient

Paní zubařka je skvělá..Hodněkrát jsem tam třeba nepřišla v ten den, jak jsem byla objednaná a pak když jsem tam přišla, tak mi to jen řekla a ani se nerozčilovala, jak by to hned jiný doktor určitě udělal..Je velice příjemná a milá. I sestřička..

paní doktorka je skvělá a vysoce profesionální.už nikdy bych neměnila a jela za ní kamkoliv.nemá opravdu široko daleko konkurenci!!!

na teplicku nemá konkurenci tato paní doktorka

R

Paní doktorka i sestřička jsou suproví,vždycky jsem se bála zubaře,ale od tý doby co mě přijala paní doktorka tak je to pryč.Dojíždíme k ní celá rodina až ze žatce,ale vyplatí se mam to.

S

K paní doktorce chodíme léta celá rodina i s příbuzenstvem a jsme velice spokojeni jak s paní doktorkou, tak i se setřičkou.Velice hezký přístup k pacientům a kvalitní péče

H

Paní zubařka je úžasný člověk. Tolik trpělivosti jsem snad ještě u doktora nikdy neviděla. Chodím k ní již několik let s manželem a postupně jsme k ní přivedli i naše 2 děti a péče je bezchybná a perfektní. Se sestřičkou se sešli taky úplně bezvadně. Neumím si představit, že bych najednou musela já změnit p. zubařku nebo že by odešla třeba sestřička. Už by to nebylo ono.

H

Příjemná a milá stomatoložka!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti