Adresa

Modlanská 1, Dubí
Ord. praktického lékaře stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
F
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už přes 20 let.S její prací jsem naprosto spokojen. Vůbec není co vytknout. To platí i pro sestřičku. Mohu jenom doporučit. 5 hvězdiček je málo Já bych dal 10 x více.


S
Ověřeny pacient

s paní doktorkou jsem velmi spokojená, neměnila bych v žádném případě a nedivím se že má stále plnou čekárnu. s bolestí vždy přijme i když zrovna nemá čas. skvělá, milá, profesionální.


Velmi pečlivá a ochotná. Vždy max. vyhoví.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Ověřeny pacient

Paní zubařka je skvělá..Hodněkrát jsem tam třeba nepřišla v ten den, jak jsem byla objednaná a pak když jsem tam přišla, tak mi to jen řekla a ani se nerozčilovala, jak by to hned jiný doktor určitě udělal..Je velice příjemná a milá. I sestřička..


paní doktorka je skvělá a vysoce profesionální.už nikdy bych neměnila a jela za ní kamkoliv.nemá opravdu široko daleko konkurenci!!!


na teplicku nemá konkurenci tato paní doktorka


R

Paní doktorka i sestřička jsou suproví,vždycky jsem se bála zubaře,ale od tý doby co mě přijala paní doktorka tak je to pryč.Dojíždíme k ní celá rodina až ze žatce,ale vyplatí se mam to.


S

K paní doktorce chodíme léta celá rodina i s příbuzenstvem a jsme velice spokojeni jak s paní doktorkou, tak i se setřičkou.Velice hezký přístup k pacientům a kvalitní péče


H

Paní zubařka je úžasný člověk. Tolik trpělivosti jsem snad ještě u doktora nikdy neviděla. Chodím k ní již několik let s manželem a postupně jsme k ní přivedli i naše 2 děti a péče je bezchybná a perfektní. Se sestřičkou se sešli taky úplně bezvadně. Neumím si představit, že bych najednou musela já změnit p. zubařku nebo že by odešla třeba sestřička. Už by to nebylo ono.


H

Příjemná a milá stomatoložka!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti