Vídeňská 55, Brno
BROMIMED s.r.o. - ordinace ORL

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: BROMIMED s.r.o. - ordinace ORL

Z přístupu paní doktorky jsem byla velmi mile překvapena, příliš takto ochotných lékařů se v medicíně dnes nevyskytuje. Paní doktorka byla milá a pečlivá. Celkově velmi příjemné prostředí a komunikace.

O

Já moc spokojená nebyla, dala mi letáček, ať si koupím předražený olivový olej do uší, a ve výsledku mi je stejně po týdnu propláchla. Vadí mi tenhle bussines, protože tohle mohla udělat rovnou. S malým dítětem potřebuji nakupovat důležitější věci, než předražený olivový olej v lékárně...Pak mi na zvětšené mandle doporučila proplachování mořskou vodou a to i přesto, že problém trvá jíž několik let a sama zapochybovala o tom, že mi to pomůže a stejně to tak za půl roku bude chtít raději posoudit s jiným lékařem.

Paní doktorce důvěřujeme, chodíme k ní celá rodina. Lepšího doktora si nemůžeme přát !!!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, příjemné vystupování, jemné zacházení s pacientem, je to odborník na svém místě, možná trošku zlepšit informovanost co se diagnozy týče, ale jinak mohu vřele doporučit, určitě se ráda vrátím :-)

K paní doktorce chodím už dlouho a musím řici, že lepšího doktora bych hledala jen těžko. Paní doktorka Vás vždy pečlivě vyšetří, žádný problém nezlehčuje a stanoví přesnou a hlavně účinnou diagnózu. Jako člověk je velice příjemná, ochotná pomoci a milá - za sebe DOPORUČUJI!

K paní doktorce chodím už dlouho a musím říct, že je to skutečný odborník. Paní doktorka si Vás vždy pečlivě vyslechne, žádný problém nezlehčuje a stanoví přesnou a hlavně účinnou diagnózu. Jako člověk je tato doktorka velice příjemná, milá a ochotná pomoci a opravdu ji mohu jen DOPORUČIT.

Mně, mému manželovi a mojí tchýni vždy pomohla, a to jsme k ní, pravda, nechodili s rýmečkou. Její přístup, bych řekla, že je ukázkový. Nevím, co kdo má proti. Já mohu jen doporučit.

Jednoznačně paní doktorku doporučuji, mám s ní velmi dobré zkušenosti, jsem spokojená s osobním přístupem k pacientovi a samozřejmě odpovídající odborností!

Paní doktorka je prostě super-hlavně k dětem.Kéž by byl takový přístup k pacientům ve více ordinacích!!!!

Doporučuji paní doktorku. Chodíme tam s naší dcerou už od útlého věku. Vždy nám poradila dobře a trefně. Je velmi vstřícná a milá. Teď tam chodímë i my a velmi si ji pochvalujeme.