Anna Bechyňská, otorinolaryngolog Brno

MUDr. Anna Bechyňská

Uložit

Otorinolaryngolog Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Vídeňská 55, Brno
BROMIMED s.r.o. - ordinace ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: BROMIMED s.r.o. - ordinace ORL Jiný

Paní doktorka je velice milá a vstřícná, vždy se snaží pacientovi pomoci a vyslechnout všechny podrobnosti nemoci. Vyšetření probíhá velmi pečlivě. V ambulanci je i přístroj na zjištění hodnoty CRP či na měření tlaku v uších. S léčbou a následnou medikací jsem vždy spokojena a vidím výsledky.


P
Ověřeny pacient
Umístění: BROMIMED s.r.o. - ordinace ORL

Velmi mile překvapen přístupem a ochotou.Paní doktorka je odborník na svém místě,milá,ochotná,vše řádně vysvětlila-což v dnešní době není až tak samozřejmé a hlavně dobře poradila a vyléčila!!! Sestřička také milá a ochotná,zkrátka velmi dobrý dojem z této ordinace! DOPORUČUJI!!!


E
Ověřeny pacient
Umístění: BROMIMED s.r.o. - ordinace ORL

Z přístupu paní doktorky jsem byla velmi mile překvapena, příliš takto ochotných lékařů se v medicíně dnes nevyskytuje. Paní doktorka byla milá a pečlivá. Celkově velmi příjemné prostředí a komunikace.


O
Ověřeny pacient

Já moc spokojená nebyla, dala mi letáček, ať si koupím předražený olivový olej do uší, a ve výsledku mi je stejně po týdnu propláchla. Vadí mi tenhle bussines, protože tohle mohla udělat rovnou. S malým dítětem potřebuji nakupovat důležitější věci, než předražený olivový olej v lékárně...Pak mi na zvětšené mandle doporučila proplachování mořskou vodou a to i přesto, že problém trvá jíž několik let a sama zapochybovala o tom, že mi to pomůže a stejně to tak za půl roku bude chtít raději posoudit s jiným lékařem.


L
Ověřeny pacient

Paní doktorce důvěřujeme, chodíme k ní celá rodina. Lepšího doktora si nemůžeme přát !!!


M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, příjemné vystupování, jemné zacházení s pacientem, je to odborník na svém místě, možná trošku zlepšit informovanost co se diagnozy týče, ale jinak mohu vřele doporučit, určitě se ráda vrátím :-)


S
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už dlouho a musím řici, že lepšího doktora bych hledala jen těžko. Paní doktorka Vás vždy pečlivě vyšetří, žádný problém nezlehčuje a stanoví přesnou a hlavně účinnou diagnózu. Jako člověk je velice příjemná, ochotná pomoci a milá - za sebe DOPORUČUJI!


S
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už dlouho a musím říct, že je to skutečný odborník. Paní doktorka si Vás vždy pečlivě vyslechne, žádný problém nezlehčuje a stanoví přesnou a hlavně účinnou diagnózu. Jako člověk je tato doktorka velice příjemná, milá a ochotná pomoci a opravdu ji mohu jen DOPORUČIT.


Ověřeny pacient

Mně, mému manželovi a mojí tchýni vždy pomohla, a to jsme k ní, pravda, nechodili s rýmečkou. Její přístup, bych řekla, že je ukázkový. Nevím, co kdo má proti. Já mohu jen doporučit.


Jednoznačně paní doktorku doporučuji, mám s ní velmi dobré zkušenosti, jsem spokojená s osobním přístupem k pacientovi a samozřejmě odpovídající odborností!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti