Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 50/706, Písek
Ordinace stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

pani Dr. Kuntovou jsme dnes navstivili s nasi petiletou dcerou, po uraze zoubku. pani doktorka byla naprosto perfektni, hodna, mila, velice lidska!! kdyby byli vsichni zubari takto vstricni a sikovni bylo by to super.


S paní doktorkou jsem velice spokojený. Kdyby pro mě nebyl problém kvůli zaměstnání dojíždět z Prahy nikdy bych zubařku neměnil. Velice kvalitní práce a přátelské jednání. Doporučuji.


P

Ahoj, je to výborná zubařka z velkou praxí a hlavně ví, co dělá. Mě mnohokrát taky pomohla a nikdy jsem s ní neměl sebemenší problém. Jde s dobou a používá nejmodernějších praktit a techniky. Je velice příjemná a ochotná člověku pomoct.
Určitě doporučuji.


P

dobrá zubařka


P

Výborná zubařka, rádi k ní chodíme. Doporučuji.


E

Specialista v oboru, pěný přístup k malým i velkým pacientům :-)) Kompletní vybavení ordinace -rentgen,profesionalita, jde s dobou-sleduje světové trendy stomatologie. Poradí v oblasti vzhledu zubů,řeší problém spolu s ortodontem. Pěkné a příjemné prostředí ordinace. Chodíme k paní doktorce s dětmi a moc se na ní vždy těší. Pozitivní vliv na pacienty. Všem doporučuji.


H

Velmi erudovaná,používá nové techniky a metody,velmi dobré výsledky zejména v protetice.
Jemná a chápavá vůči strachu pacienta.Doporučuji.


E

Specialistka, výborná lékařka, příjemné jednání s pacientem.Navštěvujeme paní doktorku celá rodina a jsme moc spokojeni.Dětičky 3 a 6 let se k ní vždy moc těší. Pěkné prostředí ordinace a profesionalita sestřičky.Všem doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti