Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Předností paní doktorky rozhodně není příjemné jednání s pacientem. Už když mi rozkapávala oči, připadala jsem si, že ji obtěžuju. Naprosto jsem nechápala její intonaci hlasu, kterou dávala najevo, že vše je příšerná otrava. O jejím lamentování a kritizování kolegy lékaře se sestrou ani nemluvě. Naštěstí jsem neměla žádný problém, zlomily se mi brýle (statečně sloužily myslím až přesčas), potřebovala jsem jen předpis. Kromě chladného: posaďte se zpět do čekárny, hlavu dejte sem, jsem se opravdu nedozvěděla nic. "Pokud máte drobné, položte 30 Kč na stůl a můžete jít." Až před poliklinikou jsem se vzpamatovala z šoku a uvědomila si, že mi vůbec neřekla, kolik mám aktuálně zjištěných dioptrií, že ani nevím, kdy budu moct zase dobře vidět po těch rozkapaných očích.. Jestli můžete, běžte raději jinam.

Paní doktorka ventiluje své názory týkající se pacienta před sestrou aniž by si uvědomovala, že je za zdí slyšet... Sestra jí zdařile sekunduje. Jste-li pacient někoho jiného, obzvlášť po laserovém zákroku, je vám dáváno nenápadně najevo, abyste se léčil tam, odkud jste přišel, protože zde se tento zákrok neschvaluje. Léčebná metoda typu dáme to, co jste měla předtím a když to nezabírá, budeme pokračovat, zvládne pacient i sám. Možná umí paní doktorka dobře předepsat brýle, ale nechoďte za ní se zánětem nebo nedej bože s odchlípnutou lamelou.