Urazová nemocnice v Brně
Ponávka 6, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Urazová nemocnice v Brně operace kloubu

Exkluzivní operatér s lidským přístupem k pacientům. Před 10 lety jsem po úrazu při rekreačním sportu skončila v Úrazové nemocnici a byla nucena podstoupit operaci TEP kyčle. Jsem neskutečně vděčná panu doktorovi Shakerovi za skvěle provedenou operaci. Po zahojení a rehabilitacích pohyblivost téměř 100 %. Pravidelně chodím na kontroly, TEP stále výborně funguje a mohu se chlubit i obdivným hodnocením jiných ortopedů. Máte můj obdiv a velice Vám děkuji pane doktore.
Renata

Pan doktor výborný , ohleduplný , s citlivím přístupem k pacientovi. Jeho operace mého kýčle
na 1 s hvězdičkou . Moc děkuji osudu , že jsem byl přidělen právě k němu. A VELKÉ DÍKY
také panu doktorovi Chakerovi .

MUdr. Anas Chaker je výborný ortoped.Dloho jsem měla bolesti ramene,nic mi nepomáhalo,ale p.doktor mi léčil rameno a od té doby mám pokoj.

Výborný lékař, po operacích obou kolenních kloubů výborné výsledky, navíc velmi příjemný a lidský přístup moc mu děkuji, i když teď nevím, kde je zaměstnán ...

Moc děkuji panu doktorovi za skvěle provedenou operaci koleního kloubu. Je to velmi zkušený odborník na svém místě, výborný ortoped a operatér. Velice si ho vážím.

Pečlivý ortoped s perfektním přístupem k pacientovi. Všechno vysvětlí tak, aby pacient všemu rozuměl. Výborný operatér.