MUDr. Alžběta Látalová

Pediatr Více

Litoměřice 1 adresa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost
U Kapličky 2, Litoměřice

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost Jiný

Dobrý den, k paní doktorce jsem chodila od narození až do dospělosti :-) Mám panickou hrůzu z jehel, ale s paní sestřičkou to nikdy nebyl problém. Nyní navštěvuji paní doktorku již 7-tým rokem s dcerou a nikdy jsem si nemohla stěžovat. Kdykoliv jsem potřebovala, ať už jen radu nebo pomoc s objednáním na odborná vyšetření, zvedám mobil a volám paní sestřičce. Vždy se snaží pomoct a vyjít vstříc. Paní doktorka tvoří s paní sestřičkou super tým
Krásný den

Před lety jsem přešla se synem od jiné doktorky k paní doktorce Látalové,protože původní Mudr byla nepříjemná a syn se jí bál. Chodím k ní se všemi syny již přez 20let,nyní tedy již se dvěma. Je velmi ochotná a milá. Vždy dětem pomohla a též dobře poradí. Za mě je to vynikající paní doktorka,důkladně vyšetří,je pečlivá na vše se zeptá a totéž platí i pro její věčně usměvavou a milou sestřičku. Děkuji za vše Romana Krásová

K paní doktorce s dětma chodíme již nějakou dobu, vždy ochotná, vyslechne a mohu- li jako laik hodnotit, po profesní stránce skvelá. Jak již bylo psáno, pečlivá a důkladná. Má velmi krásný přístup k dětem a to samé mohu napsat i o zdravotní sestřičce.

Mám 3 kluky na jakoukoliv nemoc do nedávna jen stoptusin.U jednoho z dvojčat sem si všimla špatného čůrání a rok mi tvrdila že se to spraví,že to nic neni po roce byla tedy tak "ochotná" a napsala nám doporučení a nyní už 5let diagnóza chlopeň uretry.Jezdíme do Motole na urologii a již 2operace za sebou nehledě na to že můžou odejít ledviny :/ Teď druhej má během dvou měsíců po třetí atb nejdřív angína a teď podruhý průdušky neudělá ani výtěr ani odběry....

Paní doktorku znám už od narození a ráda jsem k ní přihlásila i mé děti. Jsme velice spokojení s ochotou jak sestřičky, tak i paní doktorky. A vůbec mi nevadí, když se jak sestřička, tak i paní doktorka zeptá na něco soukromého - vždyť mě znají od malinka a pro člověka je to příjemnější pocit, jako třeba "jak se má vaše maminka a co dělá bratr?" člověk se cítí lépe. Děti k ní chodí rády a nebojí se. Vřele paní doktorku doporučuji.

K této doktorce už chodím svých 18 let a mám jí ráda. Je příjemná, vlídná, taktéž i sestřička, kterou také vždy ráda vidím. Ale je i pár nevýhod, jako třeba zbytečné čekání, když vám nakonec doktorka řekne, že se máte vyležet, vzít si paralen a to je vše.

Nejlepší vzpomínky. Chodila jsem k paní doktorce do 18 let a bylo mi líto, že od ní musím odejít. Nikdy jsem se k ní nebála, ona i sestřička byly velmi milé.

Jako dítě jsem s ní neměla problémy. Starala se o mě 19 let až dost dobře. Lidé však svým stárnutím zapomínají a mohou dělat chyby... Proto nemohu známkovat aktuální stav léčení paní doktorky Látalové.

Paní doktorka na všechny nemoci ordinuje totéž, Mucosolvan,Paralen a horký čaj.Musím se vždy smát, že i sama bez titulu bych tohle zvládla taky.Zaplať pán Bůh, že mám zdravé děti,ale myslím, že by dokázala hodně uškodit svou neprofesionalitou.Navíc její příšerná čekárna bez jediného obrázku, to je prostě naprostá hrůza a děs.

paní doktorka je velmi nezodpovědná,můj syn musel po očkování půl roku chodit na chirulgiji
,protože paní doktorka nepoznala že má zánět a nebýt sestřičky tak nevím co by s ním bylo