Ordinace pro choroby dětské, alergické
Vrchlického 57/2497, Jihlava

Jsem s panem doktorem 100% spokojena. Mám u něj 8 letého syna a i on je rád že jsme u něj. Když odcházíme z ordinace říká mi že tenhle pan doktor je moc hodný. Všechno jasně vysvětlí, nabídne varianty a na každé matce nebo rodiči je aby se rozhodl.

nevím,jestli se jedná i o přístup lékaře, ale chování jeho zdravotní sestry je opravdu velmi nepříjemné až arogantní - "já rozhoduju o všem". Ztratili jsme recept - což se může stát. telefonicky jsem se omluvila a domluvila si se sestrou, že si pro nový můžu přijít druhý den ráno v 7 hodin. Dorazila jsem v 6. 45, ale ještě v 7.05 mě sestra odbyla s tím, že musím počkat, až ošetří objednané pacienty ( byli č, což mohlo být ještě na hodinu). Mému argumentu, že musím do práce se pousmála, že mohu přijít v 10 hodin, to mají volno. Opravdu mi v zaměstnání nedají propustku na vyzvednutí receptu. To, že mi telefonicky přislíbila recept v 7 hodin nebrala jako objednání.
Odešla jsem opravdu rozzlobená, bez receptu, a s obrovskou nechutí znovu tuto ordinaci navštívit. Myslela jsem, že lékaři jsou tady pro pacienty a zatím pacienti jsou pouze loutkami v rukou lékařů.
Změna lékaře nepřichází v úvahu, protože mezi a\lergology platí úmluva, že si pacienty nepřebírají !

K panu Hofštetrovi staršímu jsem jako malý chodíval kvůli oslabené imunitě. Tolik lidskosti a přitom profesionality v jednom člověku jsem ještě neviděl. Vždycky se vším přesně pomohl, poradil, a přitom jsem měl pocit, jako bych se bavil se starým rodinným přítelem. Jediné, čeho jsem litoval je, že pan Hofštetr není obvodním lékařem, ihned bych se k němu přihlásil a doporučil jej i své rodině a všem svým známým. Nejlepší lékař, kterého jsem za svůj život poznal.

Bohužel mám zkušenost jen s MUDr. Hofštetrem mladším. Byla jsem u něj s dcerou dvakrát, dvakrát nás téměř bez zájmu vyslech, předepsal Ecobec a pak rychle vypoklonkoval. Měla jsem konkrétní dotazy a čelakala jsem diskusi, ale odpovědí mi byla pokrčená ramena pana doktora s tím, že se musím s léčbou dcery rozhodnout sama. Druhá návštěva skončila nepříjemnou výměnou názorů, kdy nás pan doktor vyprovodil se slovy, že na nás nemá čas, že na něj v čekárně čeká řada pacientů a že má "práci". Že má na každého pacienta 15 minut a ty jsem již vyčerpali. Rozloučili jsme se s tím, že mám obvodní lékařce mé dcery vzkázat, že když tedy chci, tak dceři imunologické testy udělá a že odmítám pro dceru léčbu (na imu testy nás poslala sama obvoďačka, chce vědět, jak je na tom dcera s imunitou a léčbu jsem neodmítla, jen jsem chtěla víc informací, abychom se mohli rozhodnout - mimochodem konzultovala jsem ten samý probém s lékařkou dcery, která mi vše srozumitelně vysvětlila, věnovala se mi a původní návrh MUDr. Hofštetra mi přišel nakonec logický a pro dceru potřebný, jen jsem od něj nedostala dostatek informací a o diskusi se nedá hovořit vůbec). Lituji toho, že jsme si s panem doktorem "nesedli", ale jeho jednání považuji za arogantní a totálně neempatické. Od madého lékaře bych čekala modernější přístup k pacientovi.

Pana doktora jsem poznala ve 14 letech, kdy ordinoval na dětském oddělení v Jihlavě. Ještě několikrát jsem ho navšívila, vždy byl velmi milý a vstřícný.

Odstěhovala jsem se nadlouho do Prahy, ale mohu říci, že nespočítám, kolikrát za život jsem si na něho vzpomněla. Na jeho lidskost, odbornost, laskavost. Tento člověk je nejen dobrým lékařem, ale hlavně citlivým, chápajícím člověkem. V Praze se většina pěkně předvedla....

Jeden z mála, co pochopil že medicína je řehole a poslání, nejen zaměstnání....
Nikdy na něho nezapomenu a vidím, že se nezměnil, mluvila jsem v Jihlavě s jedním zdravotním pracovníkem a to co jsem slyšela, mne velmi příjemně překvapilo. Je jeden mála, co se nezměnil a je člověkem.

Važte si jeho zkušeností, přístupu nebo si vyzkoušejte Prahu:-) a budete se divit.

Chodím k tomuto lékaři již přes 20 let a jsem s ním naprosto spokojen. Kéž by si z něj někteří jiní mudrové vzali příklad. Přátelský, milý, rozumný, nic nenutí, o všem je ochoten diskutovat, vše vysvětlit... Veliký odborník sledující vývoj medicíny v tomto oboru. Jeho nastupující syn se zatím zdá také dobrým, uvidíme za dalších 20 let. :-).

milí,příjemný na syna velice hodný s dětmi to rozhodně umí !!!
Mohu jenom doporučit!!!

Výborný přístup k pacientům. Vysvětlí, poradí. Příjemná atmosféra.

Také jsem k panu Hofštetrovi chodila a byla jsem moc spokojená. Když si nebyl něčím jistý na 100% radši mě poslal na několik vyšetření, než aby moji léčbu nějak zanedbal. A toho si opravdu moc cením. Lepšího lékaře jsem zatím nepoznala. A sestřička je také moc milá paní:)

Moje děti jsou již dávno dospělé, ale od asi 3 let jsem s nimi chodila k Dr. Hofštetrovi. Léta plynula a za ta léta musím říci, že jsem nepoznala lepšího lékaře, protože veškeré problémy, diagnózy a vše nejasné jsme prodiskutovali a nikdy nebyl problém. Myslím si, že ne každý je odborně vzdělán a tak neuškodí, když to lékař tak nějak po lopatě zopakuje, to bych mu nevytýkala ani omylem.
Protože někteří z Vás píší, že jeho syn se má ještě co učit, tak bych chtěla napsat asi tohle. Každý sbírá zkušenosti celý život a nemůže se tedy syn hned rovnat otci, navíc nebude to mít vůbec jednoduché, laťka je velmi vysoko, ale rozhodně má v sobě kvalitní základ a léty se vypracuje rozhodně na stejně kvalitního lékaře. Ale chtěla bych uvést např. to, že ačkoliv píší mnozí, že je ješitný, nedůsledný apod, tak bych chtěla vzpomenout, jak před několika lety, když jiná nezodpovědná lékařka nasadila našemu synovi lék, který mu způsobil zástavu močení a na urologii nám řekli, že jde o dočasné ochrnutí spodní části těla, byl právě "mladý" doktor Hofštetr na příjmu tím člověkem, který nám v té těžké chvíli nejvíc pomohl. Navzdory mládí a nezkušenosti, jak píšete,nás tak profesionálně uklidňoval po celý čas,nabídl veškerou pomoc, mohli jsme kdykoliv volat, syna navštěvovat a na tohle období já jako máma prostě nikdy nezapomenu.Choval se k nám jak k vlastní mámě a tátovi, opravdu s námi cítil. Každý má právo na svůj názor, udělá osobní zkušenost, prosím, ale já si dovolím, při vší úctě k ostatním diskutujícím, oponovat,a oba Hofštetrové jsou pro naši rodinu naprostá jednička a můžete si psát co chcete.
Pozdrav všem diskutujícím!